Mureczko, pisałaś we środę,że Argo wymiotuje brunatną papką, teraz wodą z pianą...to nie wygląda dobrze...Może nerki a może trzustka...Ja bym natychmiast zrobiła badania. Może Ty wiesz, czy na Argo deklaracje nadal idą z Help Animals? Wpłacałam na niego i Marcela od 6 lat a teraz nie wiem, jak sprawa płatnosci wygląda....