Jump to content
Dogomania

mestudio

Members
  • Posts

    18511
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mestudio

  1. Jest piekna, i taka smutna:-(. Ja też mam taką wilkowatą sunieczkę z ulicy. Jest przekochana i bardzo mądra.
  2. Ostateczne rozliczenie bazarków ze wszystkimi już wpłatami. Wpłaty: AlfalS - 10 zł LittleMy - 4 zł ewiks - 34 zł GameBoy - 20 zł Razem wysłałam 68 zł. Ponownie dziękuję za udział w bazarku:-).
  3. Oczywiście, że pieniążki dla następnego psiaczka. Ja jeszcze mam do wpłaty 25 zł z bazarku bo doszedł ostatni przelew w piątek.
  4. podaję link do bazarka, podrzućcie czasami bo mój kot złąmał łapę i zaraz wybieramy się do weterynarza :-( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9358034#post9358034[/URL]
  5. Obserwuję Wasz wątek od pewnego czasu, psina cudna jest. Czy mogę dla niego dziś wystawić bazarek? Już kilka bazarków wystawiłam i tu i na miau.pl więc może i ten bazarek się jakoś uda.
  6. ewiks zgadza się, zakręciłam się trochę z tym kuferkiem bo więcej wpłaciłaś, a jeszcze jednej wpłaty za inny kuferek brak, mam nadzieję, że ta osoba wpłaci bo na innej aukcji też wylicytowała 1 produkt, nawet nie odpowiada na maile:-(.
  7. Witam, wystawiłam 2 bazarki dla Bella i kilka osób wpłaciło pieniądze, brakuje ciągle 1 wpłaty, a chcę to przesłać razem bo każdy przelew to kolejny wydatek, a i tak dopłacam do paczek. Wystawiam sporo bazarków i szkoda tych pieniędzy na kilka przelewów z jednego bazarku, wolę je dać psiakom. [B]Poproszę o numer konta bo jeszcze poczekam ze dwa dni i wysyłam pieniążki, nie lubię jak mi coś zalega.[/B] Wpłaty: AlfalS - 10 zł LittleMy - 4 zł ewiks - 34 zł dotarła też do mnie niezidentyfikowana wpłata - mam nadzieję, że to dla Bella bo prawie wszystko popłacone, tylko suma mi się nie zgadza w tym wypadku....Muszę to wyjaśnić. W sumie do przelania będzie 68 zł.
  8. Wpłynęły ostatnie pieniążki z bazarku (wcześniej je już sama przelałam), wpłącający to Patikujek 5 zł. Bardzo dziękuję. Teraz czekam na odzew po drugim bazarku, znowu wpadło parę groszy. Fajnie, że sunieczka ma domek chwilowo.
  9. a która sunia została i gdzie teraz jest maleństwo
  10. Co się dzieje z sunią? Czy znalazł się jakis dt?
  11. do góry pieseczku po domek
  12. Wpłynęły pieniążki z bazarku dla sunieczki, co prawda brak jeszcze jednej wpłaty, ale robię przelew na całość. Oto rozliczenie: danka1234-20 zł kaskaab - 6 zł Ania i Kropka - 10 zł LittleMy - 11 zł Elżbieta Cieszyn - 5 zł Oczywiście oprócz tego wpłynęły koszty wysyłki, które zostają na moim koncie. Wysyłam na wskazane na pw konto sumę 57 zł. Mam nadzieję, że sunia znajdzie domek przynajmniej tymczasowy, będę tu zaglądała.
  13. Pieniążki z bazarku zaczynają napływać, potem umieszczę rozliczenie. I do góry sunia.
  14. Wpłynęła ostatnia wpłata z bazarku dla Tymka. Przelałam już sumę 45 zł wpłaconą przez Hop. Pozdrawiam, Ewa.
  15. Wystawiłam suni kolejny bazarek, może się sprzeda za parę groszy. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9290398#post9290398[/URL] Tak mi szkoda takich psinek:-(. Sama mam taką podrabianą wilczycę z ulicy zabraną, zresztą nie jedną.
  16. Troszkę zaraz wpadnie z aukcji bazarkowej, a potem wystawię następny bazarek dla ślicznej psinki. Potem tzn jutro najszybciej:-), a we wtorek najpóźniej.
  17. Zakończył się bazarek dla Tymka. Na koncie z pewnością jest już suma 42 zł za sprzedane przedmioty. 20 zł od samoglow i 22 zł od ludwa. Czekam jeszcze na jedną wpłatę, która gdzieś krąży między bankami. Bardzo dziękuję za udział w aukcji każdej osobie, która wzięła w niej udział:-).
  18. Wystawiłam dla psinki bazarek, mam nadzieję, że choć troszkę pomogę. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=103230[/URL] Pozdrawiam, Ewa.
  19. Poproszę o namiary na konto na pw, coś tam dorzucę. Jutro wystawię dla suni bazarek z kilkoma drobiazgami. A Wy szukajcie jej domku jakiegokolwiek. Jestem przekonana, że inni też się dorzucą:-).
  20. Taki milusi psiak, może jednak znajdzie się dobra duszyczka i pomoże psiakowi dając mu domek.
  21. Mam nadzieję, że psiak znajdzie kochającego właściciela i ciepły kącik. Bardzo bym chciała. Potwora odpowiedzialnego za stan psiaka pominę milczeniem bo mogłabym być bardzo niemiła. I tak jak Panca wierzę, że dane dobro powraca do nas tak samo jak i zło, które wyrządzimy komuś.
  22. Witam słodką psinkę, czytałam ten wątek już wcześniej, ale przyznam się, że trudno mi komentować ludzkie okrucieństwo. Chciałabym dziś wystawić kilka przedmiotów na bazarku dla Bella. Może pieniążki się przydadzą.
×
×
  • Create New...