-
Posts
18511 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mestudio
-
Oczywiście, że pieniążki dla następnego psiaczka. Ja jeszcze mam do wpłaty 25 zł z bazarku bo doszedł ostatni przelew w piątek.
-
podaję link do bazarka, podrzućcie czasami bo mój kot złąmał łapę i zaraz wybieramy się do weterynarza :-( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9358034#post9358034[/URL]
-
Obserwuję Wasz wątek od pewnego czasu, psina cudna jest. Czy mogę dla niego dziś wystawić bazarek? Już kilka bazarków wystawiłam i tu i na miau.pl więc może i ten bazarek się jakoś uda.
-
Witam, wystawiłam 2 bazarki dla Bella i kilka osób wpłaciło pieniądze, brakuje ciągle 1 wpłaty, a chcę to przesłać razem bo każdy przelew to kolejny wydatek, a i tak dopłacam do paczek. Wystawiam sporo bazarków i szkoda tych pieniędzy na kilka przelewów z jednego bazarku, wolę je dać psiakom. [B]Poproszę o numer konta bo jeszcze poczekam ze dwa dni i wysyłam pieniążki, nie lubię jak mi coś zalega.[/B] Wpłaty: AlfalS - 10 zł LittleMy - 4 zł ewiks - 34 zł dotarła też do mnie niezidentyfikowana wpłata - mam nadzieję, że to dla Bella bo prawie wszystko popłacone, tylko suma mi się nie zgadza w tym wypadku....Muszę to wyjaśnić. W sumie do przelania będzie 68 zł.
-
Wpłynęły ostatnie pieniążki z bazarku (wcześniej je już sama przelałam), wpłącający to Patikujek 5 zł. Bardzo dziękuję. Teraz czekam na odzew po drugim bazarku, znowu wpadło parę groszy. Fajnie, że sunieczka ma domek chwilowo.
-
Dwa szczeniaczki wyrzucone w Kielcach już w nowych domach!
mestudio replied to erka's topic in Już w nowym domu
a która sunia została i gdzie teraz jest maleństwo -
Co się dzieje z sunią? Czy znalazł się jakis dt?
-
do góry pieseczku po domek
-
Wpłynęły pieniążki z bazarku dla sunieczki, co prawda brak jeszcze jednej wpłaty, ale robię przelew na całość. Oto rozliczenie: danka1234-20 zł kaskaab - 6 zł Ania i Kropka - 10 zł LittleMy - 11 zł Elżbieta Cieszyn - 5 zł Oczywiście oprócz tego wpłynęły koszty wysyłki, które zostają na moim koncie. Wysyłam na wskazane na pw konto sumę 57 zł. Mam nadzieję, że sunia znajdzie domek przynajmniej tymczasowy, będę tu zaglądała.
-
Pieniążki z bazarku zaczynają napływać, potem umieszczę rozliczenie. I do góry sunia.
-
Wystawiłam suni kolejny bazarek, może się sprzeda za parę groszy. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9290398#post9290398[/URL] Tak mi szkoda takich psinek:-(. Sama mam taką podrabianą wilczycę z ulicy zabraną, zresztą nie jedną.
-
Troszkę zaraz wpadnie z aukcji bazarkowej, a potem wystawię następny bazarek dla ślicznej psinki. Potem tzn jutro najszybciej:-), a we wtorek najpóźniej.
-
Wystawiłam dla psinki bazarek, mam nadzieję, że choć troszkę pomogę. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=103230[/URL] Pozdrawiam, Ewa.
-
Poproszę o namiary na konto na pw, coś tam dorzucę. Jutro wystawię dla suni bazarek z kilkoma drobiazgami. A Wy szukajcie jej domku jakiegokolwiek. Jestem przekonana, że inni też się dorzucą:-).
-
Taki milusi psiak, może jednak znajdzie się dobra duszyczka i pomoże psiakowi dając mu domek.