Jump to content
Dogomania

mestudio

Members
  • Posts

    18511
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mestudio

  1. Oj jak się cieszę, że Taj był tylko wystraszony, i że robi takie super postępy biedulek:loveu:
  2. Pan Pchełka uroczy, tylko gdzie go upchnąć?
  3. Wysłałam wczoraj zdjęcia i tekst do ogłoszeń. Koszt karmy Purina Dog Chow Adult 88,5 czyli jesteśmy właściwie na zero bo w skarbonce było 84 zł. Jak moja córka przyśle fanty na bazarek to zrobimy go na kolejny wór karmy m.in. dla Pako.
  4. W sprawie fantów napisałam do Julity sajlany - bazarek w połowie byłby dla Baloniarek. jeśli jest to jeszcze aktualne.
  5. I jeszcze uśmiechnięty pyszczek Pako. [img]https://lh6.googleusercontent.com/-ky3NBWJbt6s/Uh5fl1fYZ_I/AAAAAAAASyk/s25eBPfF4t8/s640/pako_30.JPG[/img]
  6. Oprócz Pako, Stlli i Diabła jest jeszcze taka malutka kruszynka. Jej zawiozłam kilogram mini chrupeczek. [img]https://lh5.googleusercontent.com/-DNNv2Dn8oFI/Uh5dsQhZzYI/AAAAAAAASx8/wrGMJCKioI4/s640/pako_19.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-DoR0eVXenwk/Uh5dryGjIPI/AAAAAAAASxw/mjBwqrhxUA8/s640/pako_15.JPG[/img]
  7. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-alnFyPp5wCs/Uh5TxYT0p7I/AAAAAAAASrE/0RkQVH0rJYQ/s640/y3 017.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-VntPWCYg3CA/Uh5TwGoltxI/AAAAAAAASqw/kukY1w10ih0/s640/y3 013.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-_X_Z3yQozhE/Uh5TvY6pt_I/AAAAAAAASqk/YKkV7MTfb2Q/s480/y3 012.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-3RVNKz2vyZ4/Uh5Tt3QRSGI/AAAAAAAASqM/gFBt1JQpeek/s640/y3 009.jpg[/IMG]
  8. Zawiozłyśmy Pako worek 15 kg karmy Purina i 15 kg karmy marketowej, wystarczy na jakieś półtora miesiąca gdyż są tam 3 duże psy - Pako, Stella i Diabeł. Pako wyładniał, nabrał kolorów, wyciszył się, ciągle się uśmiecha, jest zgodny. Bardzo ładnie przytył. W ogóle jest grzeczny. [img]https://lh5.googleusercontent.com/-aMNOJ31gae0/Uh5V2JnW_0I/AAAAAAAASwc/gs7VdY40wiA/s640/y3%2520070.jpg[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-MDAsxNxw3Xk/Uh5VrgpU0ZI/AAAAAAAASvM/gqN3EfIrV7I/s640/y3%2520053.jpg[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-eESKmeIxAIM/Uh5VDPbQYmI/AAAAAAAASsk/W1tgyJ5OqLU/s640/y3%2520028.jpg[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-IvaD4TGTTNo/Uh5Uj6HnYTI/AAAAAAAASrk/OqbyUgFB3KE/s640/y3%2520021.jpg[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-4-I9s3CzfYY/Uh5TyPAkQqI/AAAAAAAASrM/v7r14x-3bec/s640/y3%2520018.jpg[/img]
  9. Jeśli Iskierka jadłaby wyznaczone porcje 150 gr dziennie to starczyłoby na 3 miesiące, ale Iskierka miała bdb apetyt i była wychudzona więc jadła więcej, teraz już ma ograniczane jedzonko i dostaje prawie normalne porcje bo znacznie przytyła.
  10. Ustaliłyśmy z Renatą, że za 50 zł od AnnaA, Iskierka zostanie zaszczepiona przeciwko wirusówkom, Renata ma zeskanować nam paragon. [img]https://lh3.googleusercontent.com/-eU6s11I-XR0/Uh4JRm22P3I/AAAAAAAASok/E02CqNgXEZI/s640/1150899_551152874952093_1254602410_n.jpg[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-TU8zxcAvm3o/Uh4JR2rp7gI/AAAAAAAASos/AOM3zM7LGFc/s549/1234427_551153271618720_1141584605_n.jpg[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-JPwrOHe3AK4/Uh4JSzmevyI/AAAAAAAASo8/nPECAapu-70/s624/1280858_551152458285468_924476503_n%2520%25281%2529.jpg[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-BA97xjWjiP8/Uh4JS3V4bSI/AAAAAAAASo4/_aMEWzc8yy4/s640/541779_551152771618770_460585406_n.jpg[/img]
  11. Potrzebne są fundusze na karmę dla Iskierki, trzeba powoli zacząć je zbierać. Iskierka przytyła prawie 3 kg, ma super apetyt, teraz trzeba kupić jakąś normalną karmę nietuczącą :-). Potem wstawię najnowsze zdjęcia panienki.
  12. Ja cały dzień w rozjazdach, i jutro jeszcze trochę mam spraw szpitalno - lekarskich i muszę pojechać do psa, którego utrzymuję w innym dt, ale jak wrócę to zbiorę wszystko do kupy i zamówię żwir, karmę suchą i co tam jeszcze wyczytam.
  13. Marysiu, dziękujemy. Dziś dotarły 3 wory karmy więc jeden będzie dla Pako, jestem umówiona z panią Dorotą, że jutro pojedziemy do pieska po południu. Zrobię zdjęcia i będą nowe ogłoszenia.
  14. [quote name='from_wonderland']No, odnoszę wrażenie, że ludzie wyrażający chęć adopcji psa, który szuka domu, są święcie przekonani, że robią nam tym olbrzymią przysługę z ucałowaniem ręki :roll: w takim razie dobrze, że zrezygnowała[/QUOTE][quote name='Nutusia']Super, że zrezygnowała TAKA pani. Dzięki temu Farcik znajdzie super domek i wszyscy będą mogli być o niego spokojni ;)[/QUOTE]To są właściwe podsumowania. Też odnoszę takie wrażenie.[quote name='aida']Ja cały czas zaglądam do Farcika. Taki kochany chłopak że na pewno znajdzie dom z prawdziwego zdarzenia.Dokonałam przed chwilą przelewu 400 zł na hotelik Farcika bezpośrednio do Murki. Uwzględnijcie proszę to w swoich rozliczeniach[/QUOTE]No powinnam tu sto serduszek wstawić i sto buziaków więc wstawiam duchowo. Pięknie dziękuję, bardzo, bardzo :-).
  15. [quote name='majowa']super to ja poprosze numer konta bo chyba sobie wykasowałam jak zwrócę 2/3 będzie dobrze?[/QUOTE] Każdy grosik dla Państwa to bdb :-). Cieszę się, że mamy zapas chwilowo i możemy kupić co trzeba.
  16. Kasiu, dziękuję, że zajrzałaś :-).
  17. Ok, to ja zamówię [COLOR=#000000][FONT=Arial]Cat's Best Eco Plus, tylko w innym miejscu bo jest 6 zł tańszy, w sumie będzie 40 litrów za 79 zł -przesyłka kurierem gratis.[/FONT][/COLOR]
  18. [quote name='majowa']w tym momencie bardziej kocie czy psie rzeczy potrzeba? może skoro poszła karma dokupiłabym znowu żwirku?[/QUOTE] To poprosimy żeby majowa się wypowiedziała czy zakupi ;), jeśli nie to ja zamówię worek żwirku. Javena,Twoje pieniążki też są na koncie, śmiało dopisuj do rozliczenia.
  19. [quote name='Ewa Marta']Super! A jak z siusianiem suni? Poprawiło się, czy nadal załatwia się w domu?[/QUOTE] Jak do tej pory więcej wpadek nie miała, czyli wszystko zmierza ku dobremu. Już wyleguje się na kanapie. Dziś została sama z Kokotą, Jordim i kotami na 3 godziny i wszystko było w porządku. Taj pojechał dziś do Murki, nie sprawia większych problemów, myślę, że dojdzie do siebie po kilku dniach, przynajmniej ten paniczny strach go opuści. [img]https://lh6.googleusercontent.com/-ZyssYXCk9bc/UhuL6Yqhp3I/AAAAAAAASkg/Up2oMZ1BTRI/s640/y2%2520015.jpg[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-A5tz4OKwG-k/UhuL30F0FCI/AAAAAAAASkI/TelFPB5T5mc/s640/y2%2520009.jpg[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-4GS8LbH2dHE/UhuL04-izKI/AAAAAAAASjw/ncn_r8UhLd8/s640/y2%2520005.jpg[/img] Kokota i Kruszynka wpatrzone w pana stukającego garami w kuchni. [img]https://lh3.googleusercontent.com/-q9_O51NWohA/UhuL4cAqZWI/AAAAAAAASkQ/CNUDjAsvCL8/s640/y2%2520011.jpg[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-ETePGJP0Irs/UhuL9rupYVI/AAAAAAAASkw/3YbKtMJuD2E/s640/y2%2520017.jpg[/img]
  20. Te psiaki są z wątku psów kozienickich, tam umieszczamy wszelkie aktualne informacje o nich. Dogo07, czy zapytałaś Olę i Jolę o pozwolenie na kopiowanie ich zdjęć? Ostatnio miały o to pretensje i wolałabym uniknąć podobnych sytuacji. Zwyczajnie bywam zadziwiona czasami -wiesz czym :-).
  21. Ja zwyczajnie jestem dooopa w organizowaniu funduszy, ale jakoś dajemy radę. Jeszcze :-), jak zmniejszę stado u siebie o 2 psy to też będzie normalniej.
  22. [quote name='Majkowska']Wpadam raz jeszcze. Piszczy mi ta jego bida w uszach i nie chce przestać....[/QUOTE] No to jesteś druga, której piszczy, a to już coś.
  23. jakby ktoś szukał ubrań dla małych kobietek to zapraszamy na bazarek w podpisie.... :-) TZmestudio
  24. [quote name='Majkowska']To u Pako bida totalna?[/QUOTE] Bida, ale jakiś bazarek zrobimy, dostanę sporo nowych rzeczy od mojej córki na sprzedaż.
  25. [quote name='Jo37']Bardzo się cieszę,że malutka już w domu. Jak będzie miała na imię ?[/QUOTE] Joasiu pięknie Ci dziękuję za ten domek, dziękuję, że poleciłaś Państwu malutką.
×
×
  • Create New...