-
Posts
18511 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mestudio
-
[quote name='Majkowska']ojejciu jak fajnie :loveu: To młodziaczek. A Kruszyna w jakim wieku? ( jak pytam po raz setny to wybaczcie, czasem tak mam :lol:)[/QUOTE] Kruszyna też w takim wieku 1-2 lata góra. [quote name='Ewa Marta']Pomyślcie, że gdyby pojechały do schronu, nigdy nie otworzyłyby się tam:-( Jak dobrze, że czeka je lepsze życie...[/QUOTE] Już jeden taki wystraszony pojechał w lutym i ślad po nim zaginął,też był taki wystraszony,wersja schroniska - uciekł z boksu..........
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mestudio replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']Dzięki savahna:), może w tamtym rejonie te dwie malizny będą miały wiecej szczęścia. Potrzebny transport do Krakowa dla szczeniaka . [B]Misia juz ma dom zarezerwowany:). Wczoraj byli państwo z Krakowa ją obejrzeć, jeszcze tylko sterylka.[/B][/QUOTE] To psiaki w typie Misiowatej to jakiś gorący towar:diabloti:. Wspaniała wiadomość. -
Cieszę się, że Taj to jednak normalny psiak, a nie dzikus w dodatku przerażony dzikus. Ciekawa jestem jego pierwszych normalnych zdjęć:lol:
-
[quote name='Marysia O.']Kochana maleńka:) Mam dla psiaków 50zł z bazarku cegiełkowego + obiecany spadek po Ince:) Mestudio czy przelać to na Twoje konto (to na które przesyłałam dla Pako i Iskierki)?[/QUOTE] Tak Marysiu, tylko napisz darowizna Taj, on będzie najbardziej potrzebował wsparcia jeśli szybko nie znajdzie domu. Pięknie Ci dziękuję Marysiu.
-
Dziś zrobiłam Pako tablicę. Niech już ktoś go widzi. Któryś z psów w dt musi znaleźć dom bo nie wyrobię za długo kombinując dla nich wszystkich, a jeszcze u nas jest 6 + 3 nasze. O hotelowych to nawet nie wspomnę.
-
[quote name='mdk8']deklaracje i osoba, która by wzięła odpowiedzialność za Rudiego. [B]Dziewczyny z Kozienic prosiły o pomoc dla 4 psiaków[/B], którym groziła wywózka do Radys. Został jeden Rudi, który prawdopodobnie wyjedzie bo nikt nie chce podjąć się "poprowadzenia" go. Na FB znalazła się osoba gotowa opłacić mu 1 m-c w h. Tak to wszystko zrozumiałam. '[/QUOTE] To może wyjaśnię parę rzeczy. 1.Pomocy potrzebują 3 starsze psy:Lando, Rudi i Filon - wszystkie w okolicy 10 lat. Lando [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-3AM1SRxA-DE/Ufqtrp3aX_I/AAAAAAAARjw/GmQi4Vb8ftY/s128/1094995_603411336366192_216859115_n.jpg[/IMG] Rudi [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-e5CJ_3r0-2U/Uhoye0QluDI/AAAAAAAASa4/a17EW_H4r5U/s128/1002581_608240669216592_1185553302_n.jpg[/IMG] Filon [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Es-nN7Fs6Ls/Uhoye3os3mI/AAAAAAAASbE/1CxdhiuueMY/s128/542297_609175222456470_1342081389_n.jpg[/IMG] Dziewczyny założyły im ostatecznie dziś wydarzenie na FB. 2.Co tu robi na początku wątku Bastek, który miał i ma zapewnione miejsce, i co robi tu Taj, który ma od dawna swój wątek i jest u Murki i było wiadomo, że do niej pojedzie? 3.Te psy są w wątku kozienickim i tam napisałam wyraźnie, że gdyby była wywózka to ustaliłam z weterynarzami co mają zrobić. Potrzebna jest osoba, która zajmie się finansami Rudiego - ja mam pod opieką finansową 11 psów - przy czym 3 w hotelach, 2 w innych dt,reszta czyli 6 u mnie + 3 prywatne.
-
Ech, wpłatę Mattilu już wcześniej wpisałam, ot zakręcona baba.
-
Dla Szu dotarły pieniążki od dwóch przekochanych kobietek Mattilu 85,75 i Ellig 100 zł z bazarku. Gusiaczku, wiem ile jest psów w potrzebie. Sama zastanawiam się jak ogarnąć te, które wzięłam pod swoje skrzydła, a jeszcze taką bidę sunię z panią Dorotą wzięłyśmy pod finansową opiekę. Już jest w hoteliku pod Kielcami. Pięknie dziękuję za wszystkie wpłaty,Szu jest zabezpieczony na jakieś 2 miesiące, zaraz idę sprawdzić na pierwszą.
-
[quote name='Majkowska']A jak dogaduje się z resztą stada, z kotami?[/QUOTE] Raczej dobrze, ale ma jakieś obłędne napady gonienia kota lub warczenia na Kokotę.
-
Kruszynka śpi zwinięta w kłębek na kanapie, przerywa sobie drzemki spacerami z pańcią. Jest grzeczniutka i ładnie się pilnuje na spacerkach,nabrała śmiałości.Często nad ranem wskakuje do łóżka i się wtula.Takie małe,miłe, nieszkodliwe.
-
Czasami wykopią dziurę, złamią gałązkę i tyle, jest dużo miejsca gdzie mogą biegać więc trudno powiedzieć,że niszczą. Chodzimy na łąki, pola, a w ogrodzie raczej leżą potwory :-). Lubią skubać maliny i jabłka, a niedługo spadną ich ukochane orzechy.
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mestudio replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ależ ulga dla Misi:-). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mestudio replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Będę zaglądała do Misi, cieszę się, że już jest w dobrych rękach. -
A pewnie, że się ukorzeniają czasami - większość roślin się tak ukorzenia, ale dla mnie to strata czasu na bawienie się w patyczki. Za duża powierzchnia na sadzenie patyczków bo się zapomina i zadepcze. Hortensje też tak można, bywa że się ukorzenią, ale hydrangea to krzew wodny i trzeba o tym pamiętać - najlepiej naciąć łodygę i przygiąć do ziemi zasypując w naciętym miejscu, wtedy nie padnie. Można zastosować też ukorzeniacz.......i koniec ogrodniczego wywodu.
-
[quote name='Majkowska']To one się też przebarwiają? Aha, czyli prawdopodobnie ta co widziałam niekoniecznie jest zawsze niebieska tak? A jak to się ukorzenia? to bym sobie podiwaniła gałązkę spod bloku bo ładne to. Słyszalam że wystarczy odłamać i włożyć do ziemi i rośnie. Na ogrodnictwie się nie znam, więc nie wiem jak to z tym jest.[/QUOTE] Większość tak - ja mam 50 krzewów :-). A co do magicznego rośnięcia to naprawdę głupoty gadają. A w szkółce za 10 zł można ładny krzaczek kupić dowolnej odmiany.
-
[quote name='Gusiaczek']Kolejna Psia Dusza uratowana, Mestudio :loveu: [URL="https://lh3.googleusercontent.com/-mJ2gHsbUphA/Uh-YR4uEU0I/AAAAAAAATOA/mr95SID5GyQ/s640/y4%20007.jpg"]https://lh3.googleusercontent.com/-mJ2gHsbUphA/Uh-YR4uEU0I/AAAAAAAATOA/mr95SID5GyQ/s640/y4%20007.jpg[/URL] Taj, Kochany, dobrego dnia :)[/QUOTE] Bo ona taka jest jak na zdjęciu, miły okruszek.:-) [quote name='Majkowska']Mestudio, a co to za roślinka nad sunią ta co kwitnie na różowo? To jakaś hortensja? Widziałam ostatnio taką tylko niebieską, strasznie mnie to zaintrygowało, a to się ponoć bardzo łatwo rozsadza...[/QUOTE] To hortensja bukietowa Phantom - tego się nie rozsadza tylko ukorzenia gałązki w odpowiednim czasie, ta ma rozmiar 2x2, ale będzie większa. Tu widać ją lepiej, ale zdjęcie zanim zaczęła się przebarwiać. A nasz ogród tu można obejrzeć albo na FB [URL]http://ogrodoweforum.pl/forum/viewtopic.php?f=8&t=52&start=400[/URL] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-7UAA6Z18EIk/UhH9SG1tdkI/AAAAAAAASI4/pKkMmwFIsOs/s640/xx3%2520045.jpg[/img]
-
Sańka ciągle szuka własnego domu. Czy ktoś ją kiedyś pokocha?
mestudio replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Niestety zaczepia sukę, która jest przewodnikiem całego stada,a taka zaczepka = wojnie z poważnym rozlewem krwi jeśli nie ma pana więc muszę spacerować z naszą Lady oddzielnie. -
Sańka ciągle szuka własnego domu. Czy ktoś ją kiedyś pokocha?
mestudio replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenia są, szczególnie tablica ciągle wznawiana, ale znowu zlecę kolejne ogłoszenia z nowymi zdjęciami. Sańka ma krótsze łapki, ale i tak sięga mi za kolano, a łbem do biodra, jest za to bardzo szeroka, masywna,waży 35 kg. To kawał misiakowatej suni. Jest przy tym bardzo delikatna, posłuszna -reaguje na każde odwołanie, uwielbia szczeniaki, ale zaczepia większe psy. -
Kokota w słomie na polu :-). [img]https://lh3.googleusercontent.com/-CGMFtqgH1mw/Uh-ZE8cAL8I/AAAAAAAATOo/9QKgKEAesH8/s640/y4%2520038.jpg[/img]
-
Sańka ciągle szuka własnego domu. Czy ktoś ją kiedyś pokocha?
mestudio replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Piękna Sańka nie ma szczęścia. Nikt o nią nie pyta. Mamy znowu hektary pól dla siebie. [img]https://lh6.googleusercontent.com/-s59TyfpmdG0/Uh-ZOS61fPI/AAAAAAAATOw/atnvm_-0QKk/s640/y4%2520040.jpg[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-afXr1KcMS-4/Uh-ZBFmOhdI/AAAAAAAATOY/hZSP6UfsZfs/s640/y4%2520036.jpg[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-ft46HbsH9Ls/UhuLcP_6ZcI/AAAAAAAASjA/jqD6ksllnuM/s640/y1%2520039.jpg[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-D7s-gPtv0fE/UhuLbDn50ZI/AAAAAAAASi4/G9IV88tFOx8/s640/y1%2520038.jpg[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-1CMUe_g7gRk/UhuLAP0fjxI/AAAAAAAAShA/Z-Dso-Eo1FQ/s640/y0%2520008.jpg[/img] -
Marcel/Mentos już w DS bardzo Wam dziękuję za pomoc!!!
mestudio replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Zapraszamy nieustannie. -
Kruszynka maleńka, przesympatyczna istotka. [img]https://lh3.googleusercontent.com/-mJ2gHsbUphA/Uh-YR4uEU0I/AAAAAAAATOA/mr95SID5GyQ/s640/y4%2520007.jpg[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-IO-CFFH7SWA/Uh-ZAMu3DnI/AAAAAAAATOQ/6iEUIOXcMRA/s640/y4%2520030.jpg[/img]