-
Posts
18511 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mestudio
-
Ewuś, zginęła by na 100%, nawet wczorajsza wizyta Państwa ją bardzo zestresowała, jak wyszliśmy już z domu to usiadła i patrzyła do góry na mnie jakby pytała - no i co mi robisz, co mnie teraz czeka? Prawdziwa Kruszynka.
-
Ja też nie puszczam do czasu aż ona będzie na miejscu, jedzie dziś do Piaseczna,a tam odbierze ją od swojej siostry pani z Sokołowa Podlaskiego. Koko zamieszka z panią, która jest zawsze w domku ze względu na chory kręgosłup i szuka towarzysza kanapowego. W domu jest 12 letnia córka. Dom sprawdzony przez Karola Paula Psy Pilne Adopcje, a ja zastrzegłam sobie wizytę poadopcyjną.
-
Kasiu, dziękuję za informacje i zdjęcia:-).
-
ISKIERECZKA kozienice potem dt i wreszcie własny dom :)).
mestudio replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
U Iskiereczki wszystko super, już weszła Państwu na głowę.... -
[quote name='Gusiaczek']o matko :([/QUOTE] Dokładnie, i teraz weź je odłów - trzeba zapłacić bo bez specjalisty i palmera się nie obejdzie, zapłać za to ze swojej kieszeni, a potem jeszcze zabierz do siebie, socjalizuj, utrzymuj. To są naprawdę duże suki. Nie miało na kogo trafić tylko akurat na mnie, pani przysłała mi maila w lipcu ze zdjęciami i co zrobić?
-
[quote name='Majkowska']Dzielniacha :p A z sukami co? :([/QUOTE] No jak to co, problem. Cały sierpień szukałam pomocy w różnych organizacjach i albo nie odpowiadają na maile, albo nie mają pieniędzy (fajnie że ja mam), albo są za daleko. Dwie duże suki w typie podhalanów zostały wywiezione 3 miesiące temu do lasu i tam dziczeją. Dokarmia je co 2 dni pewna pani i tyle. W końcu z panią Dorotą podjechałyśmy ocenić sprawę. Jeśli szybko ich nie zabierzemy zostaną zastrzelone - w tej miejscowości to standard. Suki są wycofane i stanowią w pewnym sensie zagrożenie dla dzikich zwierząt jak i dla tabunów grzybiarzy w tym miejscu. [img]https://lh3.googleusercontent.com/-yQZE8_6Tups/UjavV9cdlBI/AAAAAAAATvw/K8QPt5poWsI/s640/z5%2520003.jpg[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-C9eQzvsdLxA/Ujavcbu72gI/AAAAAAAATxk/DHyFPGkotQ4/s640/z5%2520026.jpg[/img]
-
Zapomniałam, że to wątek kruszynki też. Kruszynka dziś pojechała do Warszawy do własnego domku. Przyjechała po nią cała rodzinka. Państwo wszyscy byli zauroczeni tymi oczkami. Kruszynka bardzo się stresowała, ale nie reagowała agresją, była uległa i zdezorientowana. Kochane malutkie stworzonko:loveu: Już jestem zaproszona na przegląd poadopcyjny;).
-
[quote name='TZmestudio']nie spieszy się :lmaa: TZmestudio[/QUOTE] Jak to nie, spieszy, no chyba, że taki pan bogacz z Ciebie.
-
Dziś zajrzałam do Pako przez płot :-). Wracałyśmy z panią Dorotą z akcji rozpoznawczej -2 porzucone duże suki w lesie-i na chwilkę stanęłyśmy pod bramą. Pako przybiegł do furtki i dzielnie obszczekał samochód.
-
Rudi, ale całkiem inny Rudi, uśmiechnięty, zadowolony :-).
-
[quote name='Nutusia']Marycha - ja też się obrażam ;) :) A na poważnie, bardzo, bardzo się cieszę!!!!![/QUOTE] Chociaż jedna kobita rozumie moje położenie :-)
-
Same dobre wiadomości :-).
-
Ale czemu mi tak się nie udaje? Kokota cztery miesiące zalega, Fąfel 3 lata, Sańka rok, Kruszynka miała mieć domek, a pani się teraz nie odzywa, a reszta to już nawet nie warto ogłaszać. Jestem zazdrosna i tyle :-).
-
To dobrze,że smakują:-). Zawsze to troszkę lżej jak jest sucha karma dla psiaków.
-
Wiesz co Marysiu, ja Ci przywiozę Pannę Fąfel, i parę innych zasiedziałych u mnie bo to jest już przesada żeby psy tak szybko wydawać. Jestem zła, zazdrosna i w ogóle uważam,że zupełnie nieudaczna wobec zaistniałych faktów. Zwyczajnie jestem obrażona :placz:
-
[quote name='Gusiaczek']w takim razie może warto wziąć się intensywnie za ogłoszenia dla Kolegi Pako ?;)[/QUOTE] Zacznę ogłaszać Diabła -tego drugiego, ale one oba są w tym samym typie i mają kiepskie szanse.
-
AST Fart z przytuliska-już we własnym domku.
mestudio replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Fart jest wyjątkowo ładny, piękny pies. Nabrał masy, zrobił się radosny, sierść piękna, tylko jeszcze prawdziwy domek potrzebny. -
No proszę, ale nie zapeszaj -nie pisz :-).
-
ISKIERECZKA kozienice potem dt i wreszcie własny dom :)).
mestudio replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Iskierka już we własnym domku. Przy okazji odwożenia Rudiego do hoteliku, panienka zabrała się do Poznania. Dziękuję bardzo Marcelinie i Ani za pomoc w transporcie. Wklejam jeszcze paragon i wpis o szczepieniu -wirusówki. Renata zaszczepiła sunię za pieniążki, które otrzymała od AnnaA. Pozostało mi spłacić transport. [img]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/v/1278233_557715120962535_2098277618_n.jpg?oh=51dce2cee31f83d4b041989758ca101b&oe=5235442E&__gda__=1379252474_d5b7ca24aba518ca2b9ae7789485dd19[/img] -
Rudi już bezpieczny. Marcelina, Ania bardzo Wam dziękuję za przejechanie wielu kilometrów i odebranie Rudiego z Warszawy. OlaJola, dziękuję Wam za zorganizowanie podwiezienia Rudiego, podziękujcie AnnaA. Dziewczyny napiszcie w wolnej chwili jakie koszty paliwa są.
-
[quote name='Mattilu']Dobrze, ze w razie czego Ela bedzie miala Kokote na wzgledzie! A swoja droga, na jakie imie ona w koncu reaguje?:evil_lol:[/QUOTE] Koko, tak na nią wołamy.
-
[quote name='Ellig']Zagladam do Kokoty, mamy sporo telefonow dotyczacych adopcji Fionki, jak bedzie jakis sensowny "domek" z ktorego propozycji nie skorzystamy to bede wysylac Kokotkę, dostalam juz zdjecia i opis od Ewy.[/QUOTE] Elu dziękuję :-). jakaś Pani ze mną koresponduje w sprawie Kokoty, zobaczymy.
-
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
mestudio replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za pytanie ie na temat, ale może znacie kogoś z Radomia kto byłby w stanie jutro rano odebrać z Kozienic psa i podwieźć do Warszawy odpłatnie. Dzwonię pytam, ale już brakuje mi pomysłów, a czasu mało. -
Sunia zarezerwowana, będzie miała domek, myślę, że tak jak Ola i Jola z FB pisały-weźmie ją rodzina, która miała zabrać tę czarną dziewczynkę.