Balbinka dzisiaj taka spokojna , troszeczkę zjadła , dużo śpi ale ogólnie zabieg zniosła dobrze za parę dni powinno wszystko wrócić do normy , to kochana psinka bardzo posłuszna , dostała na drogę czerwone szeleczki , ale wypieła mi się dzisiaj z nich na spacerze więc trzeba jednak uważać , choć zaraz wróciła do mnie grzecznie :razz:
Cieszę się że dzisiaj już będzie spała w ciepłym domku . Powodzenia malutka . Już z niecierpliwością czekam na wieści i fotki .
I jeszcze jedno niestety nie będzie można jej kąpać po zabiegu jeżeli zajdzie konieczność to tylko mokrym ręcznikiem ją przetrzeć można