Jump to content
Dogomania

Doda_

Members
  • Posts

    11293
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Doda_

  1. [quote name='ocelot']Doda p. Kalina ma dość trudną w tej chwili sytuację życiową, ale możecie spróbować. Ja nie będę się jej w tej chwili narzucać[/quote] Hmm.. zapytac nie zaszkodzi... bo wiem ze p.Kalina przyjmuje tylko sunki. Jak chcecie, tez niewiem:oops:
  2. Może ktos z was rozmawial z p.Kaliną? Mieszka w Jaworznie (jeśli sie nie myle) przyjmuje tylko suczki na DT
  3. [quote name='jusstyna85']Kto jeszcze myśli o biedactwu...[/quote] ja.........
  4. Witaj, Majku :cool3:
  5. sasiadka to starsza osoba
  6. [quote name='GoniaP']Zrobię to, jeśli dostanę adres............[/quote] dzięki, myślalam ze juz masz adres.. wiec czekam na wieści..
  7. to aj juz niewiem czy zmienic tytul..... edit; gdybym mieszkala blisko, pojechalabym tam i sprawdzila czy z sunia wszystko w porzadku..
  8. [quote name='GoniaP']Dostałam właśnie wiadomość, że sunia zostaje na stałe w dt.......................[/quote] na pewno zostanie??
  9. [quote name='kikou']tak piesek juz jedzie nad morze... jest w drodze..[/quote] ja tez chce nad morze :placz:
  10. jaki on piekny :loveu: sąsiadka ma takiego samego !! jak dwie krople wody..
  11. majga, jestes wielka! Dzięki za ogl :Rose::Rose::Rose:
  12. super, ze psiak dostal szanse.. :multi:
  13. klamiesz! :mad::mad::mad:
  14. [quote name='dogomanka_']A się przejmujesz.;p Poprostu masz przepchany mózg informacjami na temat psiaków szukujących domków.:loveu: :evil_lol: [B]Ja czasami mam jeszcze gorzej[/B].:diabloti:[/quote] Tak? to mnie pocieszylas :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. [quote name='dogomanka_']Ja nie wiem gdzie mieszka,a zdjęcia wstawiam bo mnie o to Majqa prosilła.;) One były już wcześniej na wątku,a ja je tylko zmniejszyłam na tyle,żeby Majqa mogła zrobić ogłoszenia.;)[/quote] aaa prsepraszam kurde jaka wielka oferma jestem :oops: tyle psiakow na tym forum ze mozna sie bardzo mylic!
  16. przepraszam ale gdzie ten psiak przebywa? Myślalam ze w Warszawie, a tu dogomanka wstawia zdjecia a ona jest z Olkusza?? :oops::oops::oops:
  17. [quote name='Cekinka13*'] Pan napisał, że jest gotowy pokryć koszty sterylki i zobieg może odbyć się już u niego!!! :multi: [/quote] no to ktos z Krakowa bedzie musial pilnowac, zeby sunia zostala wysterylizowana...
  18. trzymam kciuki i czekam na wiesci szkoda ze jestem daleko, bo tez bym chciala pomoc... :-(
  19. super ze maryna bedzie miala domek:multi::loveu: nie zapytacie volta jakie ma złe wiesci? :mad:
  20. asiaf1 pisalam ci pw, prosze daj mi swoj nr gg....
  21. Ej, co, nikt?:mad: Ja zaglądam!
  22. [quote name='Cekinka13*']Odpisał zainteresowany Pan na moje zapytanie o warunki: "super komfortowe.jasne ze sie zgadzam.krakow szczyglice ul długa 60,mam pieska spaniela,czy on jej moze krzywde zrobic jesli chodzi o kopulacje?.ona jest po sterylizacji?" Odp, że nie jest i że jeśli trzeba, to możemy sfinansować zabieg. [B]Boszzzzz... Teraz nie wiem, który domek wybrać... Ale wydaje mi się, że Pan jest bardziej chętny do wpółpracy i ma psa, a suczka kocha towrzystwo innych psów...[/B][/quote] Po wizycie przedadopcyjnej bedziesz wiedziala ktory domek wybrac. Ja mysle ze ten drugi domek od pana jest lepszy. Sunka mialaby towarzystwo. A ten domek od tej pani - nie wiem czy bylby dobry, bo mi sie nie spodobalo to co napisala 'dzieci napewno sie nią zajmą' a co bedzie jesli nie? No, niech ktos sprawdzi te domki i bedziemy wybierac :loveu::multi:
×
×
  • Create New...