[quote name='Cekinka13*']Odpisał zainteresowany Pan na moje zapytanie o warunki:
"super komfortowe.jasne ze sie zgadzam.krakow szczyglice ul długa 60,mam pieska spaniela,czy on jej moze krzywde zrobic jesli chodzi o kopulacje?.ona jest po sterylizacji?"
Odp, że nie jest i że jeśli trzeba, to możemy sfinansować zabieg.
[B]Boszzzzz... Teraz nie wiem, który domek wybrać... Ale wydaje mi się, że Pan jest bardziej chętny do wpółpracy i ma psa, a suczka kocha towrzystwo innych psów...[/B][/quote]
Po wizycie przedadopcyjnej bedziesz wiedziala ktory domek wybrac. Ja mysle ze ten drugi domek od pana jest lepszy. Sunka mialaby towarzystwo. A ten domek od tej pani - nie wiem czy bylby dobry, bo mi sie nie spodobalo to co napisala 'dzieci napewno sie nią zajmą' a co bedzie jesli nie? No, niech ktos sprawdzi te domki i bedziemy wybierac :loveu::multi: