Jump to content
Dogomania

dreag

Members
  • Posts

    6714
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dreag

  1. Dobrze, że z Garecikiem całkiem, całkiem, szkoda Plucika, ale może uśmiechnie się do niego szczęście:roll:. [B]Bardzo dziękuję osobom, które pojechały z psiurkami do W-wy;):loveu:. [/B] Mamy kolejną wpłatę:loveu: - 50 zł - od kogo??? G.C. z Bielska, nie ma podanego nicka:cool3:. Bardzo dziękujemy:loveu:, mogę opłcić hotel, wysyłam kasę:)
  2. Brakuje już tylko 35 zł na zapłatę za hotelik w kwietniu...
  3. Anna&137 dzięki za wpłatę na Skarpetę:). Super, że suniom u p. Ani i Pipi się udało. Dzięki zaoferowanym dt mają szansę na lepsze zycie:).
  4. Rozglądam się, w lesie bywam, na działce i w okolicy nie widać...:(
  5. Allegro ma cały czas, prawie od początku.
  6. Ufff, przebręłam, niekoniecznie w miłej atmosferze, ale przemilczę. Jak ja nie lubię przepychanek...:roll: Na osłodę mam nową kasę - J.B., czyli deklaracja [B]ifki[/B] na kolejny miesiąc [B]100 zł[/B], [B]buniaaga 20 zł[/B]. Dzięki:) Żeby już wszystko zmierzało w dobrym kierunku [B]poproszę jeszcze raz o jasne deklaracje stałe. [/B] Na razie jest tak: ifka - 100 zł zachary - 20 zł piove - 20 zł potwierdzcie i dopiszcie swoje. Miło, że dziewczyny wspierają też jednorazowo, bo bez tego byłoby kruuucho;). I tak na koniec - wszyscy chcemy dla psa dobrze i przy tym pozostańmy:lol:.
  7. [quote name='doris66']Dzis znowu na Gareta dorzucę. Wpłata jak zwykle na dreag.[/QUOTE] Buziaczki od Garecika:) Kuna, najlepiej wie, jak smakuje lizak od psiura:evil_lol: I dzięki KOMUŚ za ogłoszonko na BO:loveu:.
  8. Ma u mnie allegro, wstawiam go do Pupili. Więcej nie wiem, monia3a pisała wcześniej, że dawała gdzieś na jakieś portale. I Ifka pisała, że gdzieś dała na bielskim.
  9. Edytowałam wcześniejszy post, tu może pomóc tylko dobry lekarz, my wszyscy jesteśmy bezsilni. Sytuacja poważna.
  10. No właśnie pisała, ale tylko, że coś nie tak i chciała się poradzić, podałam jej swój nr tel., wysłałam smsa, ale cisza, dlatego się martwię... edit: Jesteśmy po kontakcie, mam nadzieję, że Tofiś poczuje się lepiej. Wiem dokładnie, jak bezsilna czuje się balbnaR. Ale będzie dobrze. MUSI. Szlag mnie trafia jak pomyślę, że psiunio tyle czasu cierpiał nieleczony. Tu ma znaczenie każdy dzień. To przecież serduszko i w dodatku kilkunastoletnie:(
  11. [quote name='kaszanka']A juz myślałam, ze sie obraziłaś czy co :) ? Czekam :)[/QUOTE] Czemu niby miałam się obrazić:razz:? Jak miałabyś chęć jeszcze gdzieś Foksa upchnąć, to tu jest tekst z allegro:): [URL]http://allegro.pl/2-3-letni-foksterier-czeka-na-dom-i1552066325.html[/URL] Były o niego 2 telefony, babka nawet była w schronie i go oglądała, ale w końcu wzięła innego, po njiego miała przyjechać w sobotę, ale nie dotarła, a facet się w ogóle nie pojawił. Ale może to i dobrze, bo obydwoje byli jacyś nie do końca "pewni" w sensie odpowiedzialnych opiekunów:roll:.
  12. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/204351-Garet-śliczny-pies-w-typie-ON-potrzebuje-wsparcia-finansowego?p=16518313#post16518313[/URL] [B]Garet prosi o wpłaty na hotelik[URL="http://www.dogomania.pl/threads/204351-Garet-śliczny-pies-w-typie-ON-potrzebuje-wsparcia-finansowego?p=16518313#post16518313"]:modla:[/URL].[/B]
  13. Ostatnio mniej piszę, bo i nie mam o czym, ale podczytuję;). [B]Monia3a[/B], Ty załatwiasz takie ładne bannerki, poproś cioteczkę o jeszcze jeden z Garecikiem. Zawsze ktoś zajrzy jak wkleimy sobie wszyscy w podpis. A jest już chłopak na stronie Tozu:razz:? Mam nadzieję, że ta wyprawa do Garncarza w końcu wypali, jest auto, jest kasa, są chętni - szansa niesamowita:cool3:. [B][I]Noooooo i przypominam o kasuni na hotelik[/I][/B]:cool1:. Rozliczenie aktualne w poście 2. Na razie mamy tylko 120 zł. [B]Kuna[/B], zupełnie nikt się nim nie interesuje:roll:? Taki śliczny psiak:lol:.
  14. Iwusio ma już cudowny domek, tylko Duzi nie chcą tego przyznać ani przed psami, ani przed sobą;). Niech im będzie, dajmy im poudawać jeszcze troszkę, że chcą byś zmienił domek, ale jak się taki rzeczywiście trafi, to dopiero będzie tragedia:evil_lol:. Przerabiałam to:cool1:.
  15. [quote name='buniaaga']dreag wystarczy tylko opis i zdjęcie czy trzeba coś opłacić?[/QUOTE] Sorki, dopiero weszlam na moment - nic nie trzeba opłacać:)
  16. Oby była szczęśliwa, trzymam kciuki:)
  17. Super, że się udało:) Jak się wyrobicie do jutra ze zdjęciem, wyślijcie ogło do [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], to ukaże się w Porannym w sobotę. Może akurat ktoś się zakocha, bo jest słodziutki:)
  18. [B]Imię:[/B] Garet [B]Płeć:[/B] pies [B]Wiek:[/B] ok. 4-5 lat [B]Waga:[/B] 20 kg. [B]Miejsce:[/B] dom tymczasowy [B]Kastracja[/B]: tak [B]Stosunek do kotów:[/B] nieznany [B]Stosunek do psów:[/B] dogaduje się, choć nie wiadomo, czy ze wszystkimi [B]Stosunek do dzieci:[/B] ok [B]Dodatkowe informacje:[/B] Psiak jest mądry, na początku trochę nieufny, ale chętnie się uczy. Ma łagodne usposobienie, lgnie do człowieka. [B]Tel.[/B] 662187309 Dodajcie najwyżej coś jeszcze:razz:
  19. Czekamy z niecierpliwością na wieści...:(
  20. [quote name='balbna R']Na prostatę dostał tabletki ale brał je tydzień i teraz tydzień przerwy,Cioteczki trzymajcie kciuki za tą naszą bidę tyle wycierpiał a teraz nawet radość jak wraca pani może mu zaszkodzić.[/QUOTE] Pamiętam, że jak podawałam swojej suni chorej na serduszko leki od popuszczania moczu, to znacznie pogorszyło się jej kardiologicznie (ta sama choroba, co u Tofika). Jak sprawdziłam na ulotce, to potwierdziło moje podejrzenia co do przyczyny pogorszenia. Lekarz tego nie wiedział. Uważaj na takie rzeczy, to moja rada. Niech zdrówko dopisuje Tofisiowi i niech nie szaleje chłopak. Teraz, kiedy ma z czego się cieszyć, nie może. To takie przykre...
  21. [quote name='Selenga']monia3a usuń swój numer konta z wątku jeśli nie chcesz mieć kłopotów z Urzędem Skarbowym i podawaj je wyłącznie na PW :)[/QUOTE]A jednak;). Monia to usuń też oprócz imienia i nazwiska również mój nr konta z wątku bielskiego, tam, gdzie wczoraj. I podaj mi swoje do wpłaty. Super, że Fidżi ma nowych przyjaciół:loveu:, teraz musi się udać, ona już biedna wystarczającą się naczekała:roll:.
  22. Dreag podesłała dane na PW:)
  23. [quote name='monia3a']Czy może jest możliwość zrobienia zdjęć na spacerku ?? a oczy są chyba w lepszym troszkę stanie niż na początku, co ??[/QUOTE] To były właśnie zdjęcia ze spacerku - na rękach Kuny i przyklejony do ziemi:roll:, zanim nie zwiał:roll:. Co do oczu to nie wiem jak wyglądały wcześniej, bo widziałam go na żywo pierwszy raz w życiu:).
×
×
  • Create New...