Jump to content
Dogomania

dreag

Members
  • Posts

    6714
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dreag

  1. [quote name='magda7k']Isię pokochała Pani, która przyjechała do P.Ani u której była Isia z jednym psem a wróciła do domu z dwoma:) [/QUOTE] Pani Aniu, ma Pani więcej takich znajomych??:)
  2. [quote name='kaszanka']Dzisiajsza rozmowa o sterylizacji miała trafićdo szefostwa - jakie będą konsekwencje i decyzja zobaczymy jutro. W wolnej chwili znów zadzwonie i wypytam.[/QUOTE] Fajnie by było, jakby ją wysterylizowali. Zapomniałam, że masz tam znajomości, działaj, działaj. Kurcze, że też ja tam nie wypatrzyłam szczeniuszków, nawet zaglądałam do tej dziury pod barakiem. Byłam tam sporo czasu, może gdzieś się porozłaziły.
  3. Byłam tam w piątek (27 maja) na zakupach i widziałam sunię. Raz polegiwała sobie na środku między barakiem a sklepem, raz przechodziła w inne miejsce. Bardzo przyjacielska, dała się głaskać:loveu:, widać, że było jej miło. Mieszka chyba pod tymi barakami i to jest tylko niefajne, bo tam raczej goła ziemia, ale nie jest chuda, więc karmiona, nikt jej nie przegania (chyba, że wszyscy zaczną się nią za mocno interesować i na siłę uszczęśliwiać - tak już nie raz bywało, że zamiast pomóc to można pogorszyć). Szczeniaków nie widziałam, ciekawe, gdzie sie podziały....Sutki też już nie wyglądały na karmiące, aczkolwiek widać, że rodziła wiele razy:roll:. Ta buda przy wjeździe (przy budce wartowniczej czy jakiejśtam) to nie jej. Leżał tam sobie taki większy pies, w śrdoku siedział ochroniarz. A wię są tam dwa psy. Ten przy wjeździe i dalej sunia. Sunia ma myślę conajmniej z 5-6 lat. Zrobiłam jej nawet zdjęcie, oczywiście starałam się, żeby pracownicy nie widzieli, po co mają widzieć, że się interesowałam, przyjdzie kilka takich jak ja, pomyśslą, że może chcą zgłosić nie wiadmo gdzie i pozbędą się kłopotu... Kurcze, szkoda tylko, że mała nie ma swojej budki i nie jest wysterylizowana:shake:. Może gdyby poszła tam jedna osoba i pogadała z kimś o tym... Ale nie każdy od siebie, bo to na dobre nie wyjdzie. Faktycznie jeżdżą tam wózkami widłowymi jak durnowaci, bo prawie sami młodzi, taki szpan czy cóś, ale sunia chyba umie się w tym odnaleźć, skoro do tej pory nic jej nie jest. Pewnie, że lepiej by jej było na kanapie, ale skąd tych kanap nabrać... A suńka słodziutka, bardzo podobna do jednej z moich podopiecznych:) [URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2633782/dsc02840][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi2469/cbf93c0b002d261a4de5efc3/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]
  4. Ale super wieści:) Niunia w końcu trafiła na swego, oby na zawsze. Napisz, co za ludzie ją pokochali. A o mego bezdomniaka nikt od tylu tygodni nie pyta:( Bez dt nie ma szans, cholera...
  5. Bałam się dziś tu zajrzeć:shake:, ale jak zobaczyłam, że tytuł ten sam, zaryzykowałam, że może jest dobrze. Ufff:)
  6. Podobny przypadek, też sunia ze schronu, też młoda:(, ale już w dt i ma się lepiej:). Możecie podpytać monia3a co i jak... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204910-Niewidoma-Fiona-cierpi%21-jej-oczy-mog%C4%85-eksplodowa%C4%87%21"][IMG]http://images43.fotosik.pl/766/65d1fdd1dca1299f.jpg[/IMG][/URL]
  7. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208508-Prawda-jest-taka-%C5%BCe-m%C5%82odziutka-bezimienna-musi-umrze%C4%87.-Dla-swojego-dobra"][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/4959/dsc03155kopia.jpg[/IMG][/URL] Podobny przypadek:(
  8. [quote name='jaanna019']Mam super wiadomość :) zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami Przystań Ocalenie podtrzymała chęć sfinansowania kosztów leczenia/zabiegów dla Asa, czyli będzie kasa :D Bardzo serdecznie dziękuję w imieniu psiaka :)[/QUOTE] My też, my też:multi::multi:! To olbrzymia pomoc:lol:!
  9. [quote name='doris66'] odwiedziłą nasze stoisko Deag - nasza skarbniczka od Gareta. Było miło, urocza osoba, wsparła Gareta na bazarku, pogadała z nami. Jestem pod wrażeniem jej osoby,. Dreag dzięki za obecność.[/QUOTE] O rety, aż się zawstydziłam:oops::oops:. Bardzo miło było Was poznać:loveu:. Cudowne z Was Psiary:), robicie kawał wspaniałej roboty. Liczę, że jeszcze poznamy się i z pozostałymi kobietkami, w końcu to rzut beretem. Co do mojej wizyty, to tak myślałam, żeby może zajrzeć, ale na wyjazd zdecydowaliśmy się dopiero w sobotę rano. Dwie pieczenie przy jednym ogniu;). Rodzinka przy okazji zadowolona z wizyty. W Bielsku oczywiście "coś" wyczaiłam. Naprzeciw rynku od razu za przejściem dla pieszych (przy sklepie spożywczym, tam gdzie z Mickiewicza skręca się Jagielońską) w trawie przy drzewku leżała albo kręciła się młoda wilkowata spora sunia, znacie ją? Jak wracałam, to durnowata leżała na początku przejścia, już na ulicy. Bidulka taka, ech...
  10. O rany:crazyeye:, pięknie:loveu:. To ludzie, o których słyszeliśmy wcześniej?
  11. [quote name='buniaaga']Jak wiecie wczoraj odbył się bazarek na rzecz Garecika:) Dzięki aktywnej sprzedaży ifki i doriss66 udało się zebrać 164 zł.Dziękujemy dziewczyny!!!Dziękujemy też wszystkim którzy podarowali rzeczy do sprzedaży!Ciekawe co cieszyło się największym powodzeniem:) Słyszałam też że miały przyjemność poznać dreag:),która wspomogła bazarek.Żałuję że mnie tam nie było:)[/QUOTE] Miło mi było poznać "wspólniczki":lol:. Dziewczyny dzielnie zachęcały do wspomożenia, to i takie bogate efekty:loveu:. Dzięki za poświęcony czas i miłą pogawędkę. Nie mogłam się nie skusić i namówiłam TZ na odwiedziny w tych stronach;). Teraz wiem z kim gadam:eviltong:. [quote name='monia3a']Wczoraj dzwonił do mnie nowy domek Garecika. Kurcze chyba to ten dom. Mam nadzieję, że będzie wszytko OK na miejscu jak go zawiozę. [/QUOTE] O rany, ale cudnie by było gdyby Garecik dostał cudną rodzinkę:) Czekamy na finał!
  12. [quote name='buniaaga']Doris to nasza doriss66:)Marta to zaproszona przeze mnie na wątek Bielszczanka:) która pamięta Garecika jeszcze ze stacji.[/QUOTE] Pytałam tylko o Martę, bo nie było nicku na przelewie, a Dorota, to domyśliłam się, że doriss66:). Piszcie nicki, to duże ułatwienie;).
  13. [B]Doris i Marta[/B] (kto to jest?:oops:) Dzięki za wpłaty:)
  14. Nastała era golasów:evil_lol:. Który następny:razz:? Iwcio śliczny:loveu:.
  15. Jak tam sunieczki? Martwi mnie to "działkowe" zainteresowanie, to dobrze nie wróży, ale na szczęście nie jestem wróżbitką...
  16. [quote name='zachary']Mini z Igą - słodziaki, a coś Ty "sadystko" zrobiła z Nisią?:crazyeye::evil_lol:[/QUOTE] Zaczynam się w tym lubować:evil_lol:, myślę jeszcze nad Miniówką, pewnie fajowo by wyglądała:). A tak na poważnie, myślcie co chcecie, niektórzy mówią, że takiego psa nie powinno się golić, bo to niezgodne z jego naturą, ale widzę, że to był niegłupi zew. Pies bardziej żywy, nie dyszy w domu, bezpieczniej z kleszczami, same plusy. Mam tylko nadzieję, że nie będzie ją mocno swędzieć przy odrastaniu:roll:.
  17. [quote name='joi']Jasne, że całą gromadka przewspaniała. Może jakieś namiary na Psi? Czy mam do niej na priva skrobnąć?[/QUOTE] Kurcze, zupełnie zpomniałam czy Ci odpowiedziałam, napisz najlepiej PW, to pogadacie:)
  18. Mój TZ właśnie przed chwilą stwierdził zadowolony, że futra prawie w domu nie ma, a i Nice widać lżej, teraz nie dyszy, a wczoraj kleszcze tylko strzepywałam z grzbietu zamiast przeszukiwać:)
  19. [quote name='jaanna019']aga my też nie zasypujemy gruszek w popiele ;) tylko nie mogę zapeszać :)[/QUOTE] Tego jestem pewna!:) To nie zapeszaj, żeby wyszło:)
  20. Musimy mu koniecznie pomóc, to wyjątkowy pies:fadein:. Kurcze, kto może wspomóc psiaka BDT lub datkami na hotelik, bo na razie mamy jeszcze do utrzymania Gareta, na niego ledwo starcza. [B]Jaanna019,[/B] wyobrażam sobie co czułaś zostawiając go tam:-(. Mam nadzieję:cool3:, że zaraz okaże się, że już nie musimy się martwić o najbliższy los Wiernego, że rozmowy przebiegną z korzyścią dla niuni i uda się dać mu schronienie.
  21. [quote name='jaanna019']Niedługo mam nadzieję poznacie tego wiernego przyjaciela z cmentarza ;) Aga on jest cudny i przytulaśny :)[/QUOTE] No właśnie widziałam, biedny i śliczny psiunio, mam nadzieję, że pozna i pokocha innego pana/panią:)
  22. Pozazdrościłam Ci i też mam takiego (taką):eviltong:. [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2614311/dsc00018]"][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi2468/5036423f001ff50a4dd7e66b/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]
  23. [quote name='Kuna']to Fionka krew oddała do Banku krwi razem z pozostałymi 30 psami :)[/QUOTE] To zrobiliście chyba niezłe zapasy:)
×
×
  • Create New...