-
Posts
6714 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dreag
-
[quote name='Pipi']Już podałam namiary na ten domek dla dreag. Czekam na wiadomość, czy coś z tego będzie. Bardzo bym chciała, bo sunia w potrzebie i ludzie w potrzebie. Nie chciałabym żeby kupili sobie sunie w pseudo, bo myślą o tym, jak nic nie znajdą. Myslę też, że będzie dobrze i wezmą Heksę, bo to bardzo podobna sunia do Rity, tej od Kamy210. Trzymam kciuki.[/QUOTE] Dzięki Pipi:lol:, babka na razie nie odebrała telefonu, ma wiadomość na poczcie i wysłałam jej maila. Jak tylko coś będę wiedziała, dam na pewno znać. Kurcze, oby ją zechcieli, bo sytuacja patowa, nie dość, że nie ma co zrobić z Miśkiem, to jeszcze ona wraca. Wstrzymuję oddech:roll:. A'propo Miśka koczującego na sniegu, zapraszam na bazarek:lol:: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/198628-Na-hotel-dla-psa-leżącego-w-mrozie-na-gołym-śniegu-KUP-TERAZ?p=15962414#post15962414[/URL]
-
Tofik w wakacje stracił dom, ale już zyskał nowych opiekunów:)
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Zmarł Pan Tofika, który go uwielbiał [*]. Na szczęście wzięła go siostra, której też od dawna Toffi się podobał. Na szczęście. Tofiku, obyś dalej miał dobrze, szczęścia w nowym domku. Asencja nadal cię będzie miała na oku;). -
[quote name='kama210']sunia powinna tez umieć jeżdzić samochodem - bo Ci Państwo chcą ją zabierać np. nad jezioro ... i w miarę chodzić na smyczy ... i tolerować koty ... /żeby ten ich się "nie wyprowadził" / [B] oni poszukują suni bardzo w typie - taka jak moja w banerku .... może być długowłosa ...[/B] [/QUOTE] Mam taką sunię do adopcji, nie dogaduje się z psią rezydentką i choć państwo byli nią zachwyceni i chciali spróbować, musi wrócić, poza tym jest bardzo mądra, chodzi przy nodze, jeździ super autem, nie wiem tylko jak z kotami, bo jedne gania, drugie nie. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/197783-WYWALONA-Z-AUTA-ONKA-POMOCY!!!-POTRZEBNY-DT!!!-Inaczej-ktoś-ją-wywiezie-dalej/page4[/URL]
-
Sunia już się "nabyła", trzeba ja zabrać, bo nie dogaduje się z rezydentką:( Kurcze! A już byłyśmy dobrej myśli...
-
Troszke dłuższy, jak się zachowuje, co robi, lubi itp.
-
Usunę z allegro ten fragment. Przydałby sie lepszy opis, magda7k myśl.
-
[LEFT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=5][COLOR=#0000b1][COLOR=#000000]Spajki to uroczy kudłaczcz w typie PONa. Jest wesoły, przyjazny. Zachowuje czystość. Kocha wszystkich: ludzi , psy, koty. Uwielbia być głaskanym. Pies jest odrobaczony, zabezpieczony od pcheł i kleszczy. Został znaleziony na ulicy - potrącony przez samochód. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej i wizyta przedadopcyjna.[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/LEFT]
-
[quote name='jaanna019']Dziewczyny jaki on jest na wysokość? i czy dobrze kojarzę, że ma pół roku?[/QUOTE] Właśnie doszłyśmy z monią do wniosku, że komuś w gazecie się pomerdało:-o. Ode mnie zdjęcie, a opis - psiunio ze schronu z zeszłego tygodnia, który już znalazł dom:roll:
-
Kto przechrzcił kudłacza:evil_lol:?
-
[quote name='joanna83']A ja właśnie weszłam zapytać czy jest jakiś odzew z ogłoszeń, bo widziałam, że są zrobione. Aż trudno uwierzyć, że nikt chłopaka nie chce. A Allegro ma?[/QUOTE] Ma, ma. Ciekawe czy jest dziś w Pupilach, jeszcze nie sprawdzałam... [B]Magda7k[/B], wrzuciłam Ci na maila ogło Misia, mogłabyć powiesić? A wiesz, że to właśnie w Twojej lecznicy Pani, która wzięła Onkę znalazła ogłoszenie? Może masz dobrą rękę dla moich znajd;)?
-
[quote name='joanna83']A ja właśnie weszłam zapytać czy jest jakiś odzew z ogłoszeń, bo widziałam, że są zrobione. Aż trudno uwierzyć, że nikt chłopaka nie chce. A Allegro ma?[/QUOTE] Ma, ma:lol:. Ciekawe czy jest dziś w Pupilach:razz:, jeszcze nie sprawdzałam...
-
Mam nadzieję, że sprawdzi się powiedzenie, że to, co pierwsze - najlepsze:lol:! Heksa, bądź grzeczna;).
-
[quote name='jaanna019']No pięknie, super to jak coś to daj znać o której można następnego ;) w kolejce spaniel z mojej ulicy, sunia ze wsi - ta ciężarna, pies od dreag, no i te cztery wczorajsze, to jak chcesz pojedynczo czy w hurcie? Wiecie jest tragedia :([/QUOTE] Pierwsza, pierwsza...:modla: Czym mogę przekupić::hmmmm:? Mogę oddać swoje mini cudo::siara:: Uwaga, uwaga, monia daje się psom zagryzać, chce mieć mniej:evil_lol: I jeszcze sama podsuwa dowody:eviltong:
-
Monia, nie strasz mnie rano widokiem Twego smsa:evil_lol:, myślałam, że zwiała. Uff! Dobre wieści:lol:. A o tym psiaku pomyśl na serio, taki strasznie biedny, bez schronienia... Do kolan, przytulaśny;)
-
Trzyyyyyymamyyyy:thumbs:
-
[quote name='monia3a']Aga Mini nie odda, w cuda nie wierzę :D tyle chętnych domków do niej wysłałam i nic, żaden nie pasuje :D[/QUOTE] Ale dla porządku: Aga wysłała Mini do Pupili, Mini szuka domku, tylko nie wiadomo czy znajdzie:eviltong:. Na szczęście choć Mini obraża się często, to jednak szybko zapomina (chyba, że duże przewinienie:evil_lol:). A'propo świeżego psa - mam w zanadrzu kolejnego, właśnie pokazałam go na wątku zbiorczym. Chłopak by się przydał wśród dam;). Co Ty na to? Własne podwórko i tylko 3 psy? Stanowczo trzeba to zmienić:razz:.
-
[quote name='jaanna019']Nie wiem czy monia3a się nie pogniewa jak napiszę.. sunia zostaje na dt u moni3a :) sytuacja opanowana, że tak powiem ;)[/QUOTE] Nie pogniewa, bo jesteśmy prawie na bieżąco w kontakcie;). Ile razy wczoraj i dziś widziałam jej nr na mojej komórce, to serce podskakiwało do gardła:roll:. Monia, dzięki za wieści:lol:. Może będzie dobrze.
-
[URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2327735/dsc02004"][/URL] Spacerek, a raczej szalona bieganina... [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2327730/dsc01980"][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi2143/e053c334000fd4c34d08f83b/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2327732/dsc01989"][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi2052/e40de75f0013ed694d08f8a9/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2327734/dsc01992"][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi2572/01821f00002bf1d34d08f920/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] I po spacerku... [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2327735/dsc02004"][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi1940/cb33f5dc001b477a4d08f964/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]
-
Drżę, ale pytam o wieści...:nerwy: