-
Posts
6714 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dreag
-
[quote name='jaanna019']Schronisko w Suwałkach działa w kierunku adopcji. Co do deklaracji to były to deklaracje na Miśka od dreag, podobnie jak bazarek, trzeba wszystkich spytać czy zgodzą się je przekazać innemu psu. Miejsce w hotelu też zaklepane było dla Miśka więc moim zdaniem teraz wszystko zależy od dreag i darczyńców, bo na psa z Raczek to pełnych deklaracji nie ma.[/QUOTE] Ja [B]na psa z Raczek[/B] cały czas proponowałam i proponuję od siebie 50 zł. Natomiast część z bazarku i może jeszcze "coś" chciałabym przeznaczyć na [B]Wnykówkę albo zamiennie na Miśka z Bielska[/B], jeśli ktoś weźmie Wnykówkę na bezpłatne dt. Pozostałe deklaracje, które były na "mojego" Miśka niech darczyńcy sami rozdysponują:) [I][COLOR=blue]Zróbmy jeszcze raz rozeznanie, wpiszcie ile kto może dać na psa z Raczek. Zobaczymy jak sprawy stoją.[/COLOR][/I]
-
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
[quote name='monia3a']Ja może i tak ale mój TZ nie zgadza się narazie na kolejnego psa. :shake:[/QUOTE] Bo pewnie czeka na zmiękczenie..., a raczej....;) :oops: :evil_lol:. Działaj, działaj:eviltong:. -
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
Monia, nie zmiękłaś na Wnykówkę:razz:? Masz młodą sunię, to ładnie by się socjalizowała. Taka ładna i biedna psinka...;) -
Ciekawe co z tego w końcu wyjdzie, mam nadzieję, że jakoś uda się w końcu pomóc psiakowi. Szkoda, że nikt w Raczkach nie widzi jaki z niego ładny i przyjacielski pies. A z drugiej strony dobrze, że nie wpadł komuś w łapy na łańcuch. Cały czas trzymam kciuki, że się uda.
-
[B]kaszanka, ifka[/B] -ja się zalogowałam na [URL="http://www.fmix.pl"]www.fmix.pl[/URL] i tam jest bardzo prosto. Jest zakładka dodaj zdjęcia, dodajesz ile chcesz i to bez zminiejszania, potem zatwierdzasz zmiany, jak już zapisane na fmixie, to klikasz pod zdjęciem w takie "cóś" [B]<>, [/B]otwierają się kody na różne strony, kopiujesz ostatni i wklejasz na wątek - bardzo proste, polecam:)
-
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
Tak się zastanawiam, czy ktoś ją nadal dokarmia na tych działkach. Wiem, że jak zasypane śniegiem, to prawie nikt tam nie chodzi, śniegu może być grubo po kolana, obawiam się czy ona tam przetrwa:( Może być tak, że kona tam z głodu, napisz koniecznie co wiesz... -
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
[quote name='jaanna019']Ifka nie miała nigdy psa. To dla niej trudna decyzja. Mam nadzieję, że będzie dobrze przemyślana. Nie naciskajmy ;)[/QUOTE] Jestem ZA, decyzja MUSI być dobrze przemyślana. Dla dobra ifki i psa. -
[quote name='kaszanka'] Jeden przypadek opisze wam, bo był wyjątkowy, myślę, ze was zainteresuje, to było ok. 4 lat temu ....[/QUOTE] Rzeczywiście przerażające i całe szczęście, że tak się to skończyło (mam tylko nadzieję, że nie trafił na łańcuch), oczywiście się poryczałam. A miałam prawie identyczny przypadek w sierpniu, tylko z kuną, która choć była początkowo w ciężkim stanie, po kilku dniach wróciła do lasu na swoje miejsce:lol:. Przerażające było zobaczenie, jak biedna szybko oddycha na asfalcie, bez szans, bo nie mogła się ruszyć, skazana na koła samochodów. Brrr, to niesamowite przeżycie i nie do opisania radość, że się udało. A też najpierw przejachałam obok przekonana, że już nie żyje. Taka przestroga dla wszystkich - zawsze warto sprawdzić, choćby nie wiem, jak strasznie to wygladało...
-
To czekamy na wieści, kurcze, może jakoś wspólnymi siłami się uda. Tylko niech wreszcie znajdzie się ten biedny psiunio. Marzy mi się, że Drama się nie odzywa, bo psiaka ktoś przygarnął. Fajne życzenie na Nowy Rok, nie;)?
-
[quote name='olga7']Ja nie uwazam wcale,że on już nie jest do uratowania !! Dlaczego juz go z gory przekreslacie ? Nie sądze by zniknąl stamtąd przez te dwa-trzy dni .jesli byl tam dotąd . Nie zgadzam się na rezygnowanie z pomocy tenu psy Bruno z Raczek .Co prawda nie deklarowalam jeszcze nic na tego psa,ale dolożę co m-c kilka zl. Myślę ,ze wtatara jest podobnego zdania ,bo ja ją proislam o pomoc temu psu z Raczek. Trzeb bedzie przewiezc psa z Raczek do Kuny pkp. [B]Ale widzę ,ze piszę sama do siebie -to chyba w takim razie przeniesiemy tę pomoc z Wtatarą na innego psa a my robcie wg swego zdania .[/B] [/QUOTE] Nie rozumiem Twoich nerwów, nikt nie powiedział, że on nie do uratowania! Ale trudno czekac w nieskończoność bez wieści, gdy można pomóc innym psom. Nadal jestem za tym, żeby pomóc psu z Raczek. I nadal deklaruję pomoc finansową. Tylko myślę też o innych biedach. A pisanie o tym, że może przeniesiecie pomoc na innego psa - to Wasza sprawa, ale i trochę dziwne zagranie z Twojej strony, tu nie ma po co i kogo straszyć, bo to nie ja, ani nikt inny, tylko [B]drama[/B] o tą pomoc w imieniu psa poprosiła. I bardzo dobrze. Tylko niech powie jak sytuacja wygląda, bo nie wiadomo co dalej... Nikt go nie przekreśla, miałam na myśli, że już tyle osób zadeklarowało pomoc, jesteśmy tak blisko, a wieści co do psa ucichły! TYLE. Każdy chce pomóc i każdy pies, przynajmniej dla mnie, jest tak samo ważny, i każdego chciałabym widzieć szczęśliwego. O to w tym wszyskim mi chodzi.
-
[quote name='monia3a']Ja proponowałabym Miśka ze stacji z chorymi oczkmi ...[/QUOTE] Miałam nadzieję, że ifka się zdecydowała:roll:, byłby lepszy dostęp do weta (podejrzewam, że leczenie tego będzie wymagać), w Bielsku na miejscu, a u Kuny utrudnieniem są dojazdy. No i tym sposobem możnaby pomóc 2 psom, a ta bidulka też zapadła mi w serce. Ale tak jak napisała zachary, mogłaby być zamianka, czasem wychodzą na dobre, nie;)? Szkoda tego psa z Raczek, pomoc była już tak blisko...:shake: Cholera!
-
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
To jaka decyzja? Miałam po cichu nadzieję, że już (dobra dla Miśka) zapadła... -
Słuchajcie od 22 grudnia (to już ponad tydzień) drama się nie odzywa na wątku. Co to znaczy? A szkoda, bo przecież wszyscy tu staramy się coś zrobić, jakoś zaradzić trudnej sytuacji. Ma ktoś do niej tel, żeby zapytać co się dzieje? Są też inne biedne psiunie, szkoda wolnego hoteliku, można zebrać się na innego psa, chociażby na poturbowaną sunię z Bielska Podlaskiego. A my tak sobie tu gdybamy, a nic nie wiemy...
-
Dla każdego coś dobrego - smakowite piłeczki (żeby nie było - Nisia trzyma w paszczy, żeby jej nikt nie podebrał):evil_lol: [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2353723/dsc02171"][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi477/8f11703700298c0f4d1dad4d/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] Mini zebrała najwięcej - co tam, od przybytku głowa nie boli:eviltong: [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2353719/dsc02174"][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi625/44334508001be2264d1dacae/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] A niby taki aniołeczek:crazyeye:. [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2353720/dsc02167"][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi515/b7682b8f002c80074d1dacc0/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]
-
[B]Z życia psiej rodzinki:lol::[/B] wspólne leżakowanie :sleep2: [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2353686/dsc02138"][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi73/dcfee80e001b2e404d1da683/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] Ile można spać? Czas na zabawę i przepychanki:olympic:. [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2353693/dsc02158"][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi1492/e06479b6000e7b914d1da74e/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] Co by tu zrobić temu futrzakowi - może potrzebuje iskania:confused:? [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2353696/dsc02149"][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi1320/def2102b001e70b34d1da7b1/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] Do góry brzuchem - ulubiona pozycja:sleeping:. [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2353697/dsc02142"][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi52/84386706002963f54d1da7da/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='kaszanka'] (bo rozumiem, że hotelik czy dt to w Białymstoku jest? tak? czy źle zrozumiałąm?)[/QUOTE] Ze 40 km za Białymstokiem.
-
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
[quote name='magda7k']co za historia.. wzruszyłam się[/QUOTE] No właśnie, ja też...:-( A co do psów, to tak jak pisze jaanna019, często one nie chcą potem być na podwórku, bezpieczniej czują się w domu, a wyjście to pewnie strach przed pozostawieniem ich tam... -
To teraz kolej na Miśka, może też go ktoś potajemnie obserwuje:cool3:? Dziś dzwoniła do mnie miła dziewczyna z allegro, pytała o niego, ale nie w sensie adopcji, tylko czy jest już bezpieczny;).
-
Ja nie dam rady, mój samochód stoi i czeka na naprawę (wypłatę), poszło sprzęgło, a to niestety droga sprawa. Dopiero po nowym roku idzie do warsztatu, bardzo mi przykro. Poza tym nie jestem mocna w dalszych trasach, a to kawał drogi. Mogę pomóc finansowo, ale z transportem sprawa ma się tak j.w
-
[quote name='monia3a']Informuję wszem i wobec, że Heksa od półtorej godzinki mieszka w swoim nowym domku :multi: mieszkanie w bloku, ponad 70 m2, ludzie mieli wcześniej rotwailerkę, która odeszłą ze starości więc mają jakieś pojęcie o dużych psach. Heksa mieszka w pięknej okolicy, 500 mterów do jeziora, prawie przy bloku las więc tereny spacerowe super. Sterylka zaraz po nowym roku jak tylko przyzwyczai się do domu i domowników. Mam nadzieję, że nie pozjada dzieciaków i nie wróci szybciej niż pojechała :evil_lol:[/QUOTE] Wow, czekam na dalsze wieści na wdechu. Mała, bądź grzeczna, nie daj plamy:)
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
dreag replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Jestem po rozmowie z ludźmi. Piesek zostaje w domu. Chwilowa słabość tak było teraz długo rozmawialiśmy.[/QUOTE] Oby za jakiś czas znowu słabość nie dała znać o sobie. Wiem, że jak raz taki pomysł się pojawia, to potem powraca... Ech..., oby zrozumieli, co im mądrego mówiłaś. -
Ja potwierdzam te 50 zł, 100zł miałam od Asencji na innego Miśka, ale ponieważ nikt nie podejmował tu decyzji, a nie nie mogłam trzymać tych pieniędzy, to jej zwróciłam, jednak myślę, że można na nią liczyć:) I co? Piesek nadal na tym przeraźliwym mrozie i zawiei:roll:? Przecież u Was to koło -20C w nocy chyba:shake:?