-
Posts
6714 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dreag
-
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
Chyba komornik do wszystkich już zawitał:evil_lol: -
Ale śliczny banerek:)
-
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
Kaszanka, dzielna z Ciebie dziewczyna:) Trzymam kciuki za mężusia, wiem jak to jest;). No i faktycznie dobrze się składa, że będzie wolne na wspólnie poznanie i docieranie się. Będzie dobrze, zobaczysz:lol:. -
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
[quote name='magda7k']dreag, moje deklaracje jak najbardziej zgadzam się przeznaczać na hotel lub/i leczenie bid w potrzebie, zależnie od potrzeb czy rozwoju wypadków. Przelew będę mogła w piątek zrobić,a jeszcze gwoli sprostowania, w tym miesiącu deklaruję jednorazowo 50zł a od lutego stale 20zł.[/QUOTE] Poprawione:) Była tylko Luna. -
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
[quote name='magda7k']jestem pod wrażeniem dzisiejszych postanowień i deklaracji tutaj na forum! oby jutro Wam sie dziewczyny udało przeprowadzić akcję trzymam kciuki![/QUOTE] chyba dziś:) Poprawka: faktycznie, monia się wbiła między posty, przeoczyłam, jutro:) -
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
Zapomniałam dodać - dziś w Pupilach są obydwa psiaki, podobno był nawet jeden tel. o Gareta, ale co więcej, to pewnie się wkrótce dowiemy... -
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
[quote name='jaanna019']To ja sobie spokojnie dachy odśnieżam a tu takie rzeczy?! No to Sonia do kaszanki a Garet do kuny i wsio załatwione, taki plan mi się podoba. Idę na drugi budynek ;) a wy tu pilnujecie interesu :)[/QUOTE] Też byłam w szoku:) Teraz czekam, co przyniesie ten dzień. Żebyście nie musiały się wracać do postu nr 104, kopiuję tutaj co wyliczyłam: [U][I][B]Sonia na dzień dzisiejszy ma deklaracje:[/B][/I][/U] [I][U]wpłaty stałe od stycznia:[/U][/I] zachary - 20 zł jaanna019 - 20 zł yup - 20 zł (na koncie) piove - 20 zł dreag stałe - 25 zł (od lutego) magda7k - 20 zł (od lutego) [I][U]wpłaty jednorazowe:[/U][/I] dobra dusza spoza dogo 1 - 150 zł (na koncie) dobra dusza spoza dogo 2 - 50 zł zachary - 100 zł dreag - 50 zł (na koncie) magda 7k - 50 zł [U][B][I]Garet ma deklaracje:[/I][/B][/U] [I][U]stałe od stycznia:[/U][/I] ifka - 150 zł kaszanka - 30 zł (u monia3a) zachary - 20 zł kto jeszcze:razz:? [I][U]wpłaty jednorazowe:[/U][/I] gawronka 50 zł zachary 100 zł Jak rozumiem zadeklarowane kwoty wszyscy zgadzają się przeznaczyć na hotelik albo na leczenie lub hotelik oraz leczenie psów, w zależności od rozwoju wypadków:cool3:? Wieczorem, jak się zgodzicie z tym co napisałam poniżej, porozsyłam nr swojego konta, na który proszę wpłacać pieniążki z nickiem z dogo i dopiskiem "na Sonię" lub "na Gareta". Będę na bieżąco (ew. z poślizgiem kilku dni) informować o wpłatach oraz wydatkach z tych wpłat, które zgłoszą mi ciotki mające do czynienia z psami. Mam nadzieję, że będzie to w miarę sprawnie szło, bo pierwszy raz podejmuję się takiej fuchy:roll:. Chyba, że ktoś inny chętny zająć się "księgowaniem";), nie obrażę się...:lol: -
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
Ale wieści, całe mnóstwo:crazyeye:, nie mogę na razie popisać, bo jestem w pracy, a tu nie mogę, ale nie wytrzymałam;) -
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
[quote name='monia3a']Tak wlaśnie pomyślałam :D[/QUOTE] O TY jędzo:boom: ! U mnie to już na pewno żaden pies nie postawi nogi w chałupie, mój nigdy mi już nie uwierzy:cooldevi:, cały czas to powtarza! -
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
Podmienić, ale gdzie:-o???? Chyba nie myślisz o mojej MINI:mad:? Najpierw wrzućmy ją do Kuny, może potem coś się wyklaruje. Może Twoja kochana Fioneczka pójdzie do DS:razz:. A własnie - może podmienić Fionkę:eviltong:? A tak na poważnie, jak nie nazbieramy deklaracji, to wszystko weźmie w łeb i będzie tak jak mówiłam, na słomianym zapale się zakończy... Halo, halo, jest tu kto:help1:? -
Daj ogłoszenie ze zdjęciem tu: [URL]http://www.bialystokonline.pl/ogloszenia.php?catid=24[/URL] i tu: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] (Poranny, ukazuje się w sobotę)
-
Wtatara, piove, mogłybyście dać swoje deklaracje na psy z Bielska? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/197896-Psy-z-Bielska-Podlaskiego-wątek-zbiorczy-psów-w-potrzebie[/URL]
-
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
Monia, poproś kogoś o banerek do tego wątku, to jak sobie wkleimy, to może więcej osób zajrzy... :cool3:Cioteczki, porozsyłajcie wątek, gdzie się da. Pomóżmy tym biednym psiakom:shake:. -
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
Hej, i co w końcu z Miśkiem (nazwijmy go inaczej, bo to już naprawdę dość tych Misiów)? Rozmawiałyśmy dziś z dziewczynami, że najlepiej chyba zrobić tak, że zabrać do hoteliku [B]Wnykówkę[/B], zahaczając oczywiście o weta. [U][I][B]Sonia na dzień dzisiejszy ma deklaracje:[/B][/I][/U] [I][U]wpłaty stałe od stycznia:[/U][/I] zachary - 20 zł jaanna019 - 20 zł magda7k - 20 zł yup - 20 zł piove - 20 zł dreag stałe - 25 zł (od lutego) [I][U]wpłaty jednorazowe:[/U][/I] dobra dusza spoza dogo 1 - 150 zł (na koncie) dobra dusza spoza dogo 2 - 50 zł (na koncie) zachary - 100 zł dreag - 50 zł (na koncie) magda 7k - 50 zł [U][B][I]Garet ma deklaracje:[/I][/B][/U] [I][U]stałe od stycznia:[/U][/I] ifka - 150 zł kaszanka - 30 zł zachary - 20 zł kto jeszcze:razz:? [I][U]wpłaty jednorazowe:[/U][/I] gawronka 50 zł zachary 100 zł O [B]Miśku[/B] myślimy tak- niech spróbuje [B]ifka[/B] go wziąć, wtedy zadeklarowana wpłata będzie na leczenie. Nie wiadomo, jak Misiek i ifka zareagują na wpólny byt, a do tego relacje z kotem:roll:. Jakby było nie halo, wtedy Misiek też będzie musiał jechać do hotelu i dołączyłby do Wnykówki. Tak czy inaczej dwa psy będą uratowane, a przecież oba baaardzo potrzebują zwłaszcza leczenia, a Wnykówka dodatkowo schronienia. Musimy jednak mieć świadomość, że [B]to trzeba dobrze przemyśleć i zorganiziwać finansowo:p.[/B] 1.Po pierwsze nie wiadomo, jak długo będzie trzeba opłacać hotelik, 2. Po drugie dla jednego czy dwóch psów, 3. Ponadto, jakiego rodzaju i jak długie będzie leczenie obu psów. Żeby nie było tak, że teraz wielki zryw serca i spontaniczna pomoc, która okaże się tylko jednorazowa. I cio wtedy dalej???? Dlatego przemyślcie, kto może deklarować stałą kwotę na cały potrzebny okres (nie wiadomo jaki). Proszę zaznaczyć czy deklaracja jednorazowa czy stała;). Lepiej zadeklarować mniejszą kwotę, ale stałą niż jednorazową większą. Bez tego nie ma co ruszać, bo miesiąc szybko minie, może wystarczyć tego co nazbieramy, ale jeśli nie, żeby nie zostać na lodzie... Myślę, że trzeba nam deklaracji w kwocie ok. 300 na Wnykówkę i około 300 na Miśka. Osoby, które zadeklarują otrzymają jutro na PW nr konta do wpłaty na psiaki i potrzebnym dopiskiem:lol: Kto się z tym zgadza? -
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
To przeklejam do dalszych dywagacji:) [INDENT][IMG]http://1.1.1.2/bmi/www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]dreag[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/showthread.php?p=16029624#post16029624"][IMG]http://1.1.1.2/bmi/www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] Ja mam [B]dla Wnykówki[/B] już w sumie 200 zł. Moje 50 zł + 150 zł dała jedna dobra dusza na hotelik dla Miśka, ale ponieważ on ma już dt, chętnie przeniesie na Wnykówkę. [B]Jakby dodać jeszcze deklaracje stąd - to gotowe[/B][IMG]http://1.1.1.1/bmi/www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Jeszcze na szczepienie czy coś innego by zostało[IMG]http://1.1.1.1/bmi/www.dogomania.pl/images/smilies/wink333.gif[/IMG]. [IMG]http://1.1.1.2/bmi/www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG]Napisał monia3a [B]dreag[/B] na szczepienie, odpchlenie - koniecznie, leczenie, które niewątpliwie będzie potrzebne. Mam nadzieję, że będzie można i z ceną za hotelik ponegocjować. [/INDENT] -
To byłyby super wieści, gdyby psiak znalazł dom:) [quote name='zachary']Ja swoją deklarację z psiaka dreag przeznaczam na któregoś z bielskich biedaków.[/QUOTE] Ja mam [B]dla Wnykówki[/B] już w sumie 200 zł. Moje 50 zł + 150 zł dała jedna dobra dusza na hotelik dla Miśka, ale ponieważ on ma już dt, chętnie przeniesie na Wnykówkę. [B]Jakby dodać jeszcze deklaracje stąd - to gotowe[/B]:) Jeszcze na szczepienie czy coś innego by zostało:razz:. Co Wy na to:cool3::lol:?
-
[B]To mamy 200zł: [/B] gawronka - 50 dreag - 50 wtatara - 50 piove - 20 kaszanka - 30 monia3a - ....coś
-
[quote name='jaanna019'] Psy z Bielska o ile w ogóle zostaną odłowione to czekają je Radysy, i Misiek ze stacji i Wnykówka są psami potrzebującymi pomocy weterynaryjnej. Misiek ma problem z wrastającymi pazurami, uszami i oczyma. Wnykówka, mała dzikuska z ranami po wnykach, które same się jej zagoiły albo i nie, bo tego też nie wiemy, karmiona raz na 2-3 dni. Ja wiem, że ciężko wybierać ale czasem trzeba, niestety. [/QUOTE] Masz rację, ale tak trudno z któregoś zrezygnować... Dlatego staram się na dwie strony. Psy (Miśki) chociaż mają dostęp do ludzi i większe szanse dokarmiania, a sunia (Wnykówka) na działkach, ech..., wiem jak wygląda zima na działkach:shake: Nie dość, że całkiem sama to jeszcze głodna. Jak jeszcze mocniej zasypie, to będzie tragedia, bo nikt nie będzie się poświęcał. No i zdziczeje, bo to czas młodości, kiedy najbardziej potrzeba człowieka, by stać się udomowionym psem. Potem coraz ciężej. Ciekawe co z tym brzuszkiem, żeby tylko nie było żadnej martwicy... Misio, któremu ciągle bolą oczy i uszy, a tu jeszcze takie zawieje...:shake: I TEN Misio, samotny, w dzień szukający jedzenia, a w nocy schronienia...:shake: Komu pomóc?????????????? Ja jak zwykle nie umiem wybrać:oops:. Przed chwilą mój TZ patrząc, że ciągle mam nos w laptopie i pytając, co tam tak piszę stwierdził, że psia choroba postępuje i przeraża go co ze mną będzie na starość:evil_lol:.
-
[quote name='monia3a'][B]gawronka[/B] deklarowała 50 zł po 10 stycznia[/QUOTE] Faktycznie:) [B]To mamy 200zł: [/B] gawronka - 50 dreag - 50 wtatara - 50 piove - 20 kaszanka - 30 monia3a - ....coś
-
[quote name='kaszanka']na ten u kuny tak w trzciannym?[/QUOTE] Ten. Wysłałabym ogło do Porannego do kącika Pupile, ale nie wiem czyj tel. podać, a nuż ktoś by się odezwał chętny... To co, nie nazbiera się na ten hotel? Mieliśmy zbierać, ale coś cisza.
-
[quote name='kaszanka']odpowiedzcie bo ja świeża jestem - jak pies z raczek trafi do schronu - to też trzeba będzie tam płacić? Na co sa te deklaracje pienieżne?[/QUOTE] Jak trafi do schronu to nie, deklaracje są na hotel płatny (300 zł/m-c)
-
To gdzie te deklaracje, bo nie wiadomo co robić... Przejrzałam wątek i znalazłam (aktualne?): piove - 20 zł wtatara - 50 zł