Dobra, dobra macie tu obroże i nie marudźcie;)
Potrzymam Was w napięciu:) Jeszcze obroży nie widać
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/327/4edaea56f180bd86.jpg[/IMG][/URL]
Już troszke widać. Zobaczcie w co on wlazł...
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/255/d8a2e5b94a9ffafc.jpg[/IMG][/URL]
I specjalnie dla Was Marley się odwrócił:)
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/255/7c1eca76f2ba7efd.jpg[/IMG][/URL]
Portrecik
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/256/b8be9a237bede4f5.jpg[/IMG][/URL]
I kolejny portrecik
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/256/71819aa0d809b4b4.jpg[/IMG][/URL]
Chyba jakiś dumny co?
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/334/5eb829916e70fc9f.jpg[/IMG][/URL]
Takie coś zaszczycio mnie swą obecnością:)
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/326/40ac6c12536ff451.jpg[/IMG][/URL]
I z bliska:) (ostrość :wrrr:)
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/255/70ae1c936762ff5e.jpg[/IMG][/URL]
Mam nadzieję, że wystarczy:)