Jump to content
Dogomania

Kinia

Members
  • Posts

    4159
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kinia

  1. 6 godzin! No to nieźle:) Nie wiem które zdjęcie mam cytować bo wszystkie bombowe:)
  2. Kinia

    Galeria eMosława!

    Dziękujemy:)
  3. Tu masz wątek [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10574851#post10574851[/url]
  4. Ja chce jakieś zdjęcia!
  5. Jak ona wskakuje na tą kanape:) Wygodnisia;)
  6. Kinia

    Brutus i Salma ;)

    Cześć! Co tam?
  7. Niech szybko wraca do zdrowia!
  8. Fajne zdjęcia Bonnie;) Basiu może się wybierzesz do Brennej na zawody co?
  9. Cześć Co tam u Was?
  10. Fajne agilitowe zdjęcia;)
  11. Zazdroszczę:)
  12. Miłego wyjazdu!
  13. Kinia

    Galeria eMosława!

    Dobra, dobra macie tu obroże i nie marudźcie;) Potrzymam Was w napięciu:) Jeszcze obroży nie widać [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/327/4edaea56f180bd86.jpg[/IMG][/URL] Już troszke widać. Zobaczcie w co on wlazł... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/255/d8a2e5b94a9ffafc.jpg[/IMG][/URL] I specjalnie dla Was Marley się odwrócił:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/255/7c1eca76f2ba7efd.jpg[/IMG][/URL] Portrecik [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/256/b8be9a237bede4f5.jpg[/IMG][/URL] I kolejny portrecik [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/256/71819aa0d809b4b4.jpg[/IMG][/URL] Chyba jakiś dumny co? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/334/5eb829916e70fc9f.jpg[/IMG][/URL] Takie coś zaszczycio mnie swą obecnością:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/326/40ac6c12536ff451.jpg[/IMG][/URL] I z bliska:) (ostrość :wrrr:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/255/70ae1c936762ff5e.jpg[/IMG][/URL] Mam nadzieję, że wystarczy:)
  14. Z moimi jest tak samo...
  15. To mam kolejne pytanie:) Lepiej być w sobote czy w niedziele?
  16. To ja też sobie poczekam
  17. Kinia

    Brutus i Salma ;)

    Cześć!..............:)
  18. Super zdjęcia! B&W świetne!
  19. Kinia

    Pimpek - Kundelek

    Cześć! Czekamy na fotki:)
  20. Kinia

    Galeria eMosława!

    To czekajcie:) Bo leniwa jestem i nie chce mi się obrabiać zdjęć... Kupiłam obrozę;)
  21. Mi też się nie udało:(
  22. Kinia

    Galeria eMosława!

    Jeszcze Was troszkę podenerwuję:) Ide so czech popatrzeć na Rogzowe obróżki:)
  23. No widać, widać :loveu:
×
×
  • Create New...