Jump to content
Dogomania

Kinia

Members
  • Posts

    4159
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kinia

  1. Cześć! No dobra może i kujonem nie jesteś... no... ale ja jeszcze żadnej oceny nie mam
  2. Cześć! Fajne foteczki leżakującego Maxa:)
  3. Oj ile fotek! Wszystkie fajne;) Ja do Was zaglądam przecież:)
  4. Witam się, życzę miłego dnia i pytam co tam?
  5. No właśnie szkoda. Ale fajne foteczki:loveu:
  6. Wodne najlepsze. Jak masz to dawaj:)
  7. To napisz potem jaką kupiaś:)
  8. [quote name='Atina']Czyi zaraz jak wchodzisz do Czeskiego Cieszyna to u Wietnamczyków mają takie saszetki ale nie nerki bo taką mam i nie bardzo mi odpowiada?[/QUOTE] Tak mają:)
  9. Moja koleżanka też tak miała, identycznie...
  10. [url]http://i38.tinypic.com/2iggbno.jpg[/url] Super zdjęcie i fajne buty:)
  11. Tak żaba najlepsza i najsłodsza:loveu:
  12. Kinia

    Galeria eMosława!

    Może jeszcze będize pies:)
  13. Czyżby kujonek?
  14. Kinia

    Galeria eMosława!

    [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/273/6098b2433551ac53.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/274/2a1212a59bb242fa.jpg[/IMG][/URL] Zachód [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/9/caefe436cc2e54d8.jpg[/IMG][/URL] Wschód słońca;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/9/1319e8e2968520f1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/9/f238b6523c233c72.jpg[/IMG][/URL] Góóóóóóóóóry [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/359/d23912e906443bfd.jpg[/IMG][/URL]
  15. Kinia

    Galeria eMosława!

    Cześć wszystkim:) Mam niepsie fotki) kwiatuszek [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/9/ca4f34ebf4fa63ab.jpg[/IMG][/URL] kropelki:evil: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/274/148b995aaab7f835.jpg[/IMG][/URL] kwiatuszki:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/9/86c462ab1d5dd964.jpg[/IMG][/URL] Trawka [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/9/b3c5c59d8c02d79e.jpg[/IMG][/URL] Wiem, że to jest nieostre ale bardzo mi się podoba i musiałam wstawić [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/9/d9452f743b34ef6a.jpg[/IMG][/URL]
  16. Hejo! Co z Wami?
  17. Już masz oceny i to takie dobre:) Gratuluję
  18. Super fotki te z dyskiem i patyczkiem super
  19. Witam się! Co tam?
  20. Cześć! Czekam na fotki. A facet jak to facet zawsze mu mało.
  21. Brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  22. Kinia

    Zuza i koty

    [url]http://i36.tinypic.com/2uh78qw.jpg[/url] Śliczne zdjęcia:loveU:
  23. 3 godziny WF... to fajnie
  24. Fajnie macie:) Zazdroszczę
×
×
  • Create New...