[quote name='aleb']Czarnemu psu o tej godzinie raczej nie rób zdjęć, bo wtedy wychodzi brązowy.
Też raz tak próbowałam, ale przed zachodem słońca.[/QUOTE]
To była próba:) Ale o zachodzie wychodzi ładniej:)
[quote name='xxSweetGirl93xx']śliczne zdjecia:):)
jak po szkole?:D[/QUOTE]
Żyje;) Za tydzień mamy sprawdzian z mapy konturowej i fizycznej europy:(
[quote name='deer_1987']Mi sie podobaja takie inne zdjecia jak psiaka po swicie :D[/QUOTE]
:)
[quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Chmury super:loveu:
A Marley taki jakby czekoladowy wyszedł ale ślicznie:loveu:
[/COLOR][/QUOTE]
:loveu:
[quote name='Paulina_mickey'][url]http://images23.fotosik.pl/270/23f5afa017aabd36.jpg[/url]
Wole go jako czarnulka :evil_lol:[/QUOTE]
Ja też;)
[quote name='infers1995']O której Ty wstałaś, jak zdjęcia robiłaś o świcie?!:mdleje:[/QUOTE]
Teraz słonko późno wstaje. Ja sobie ładnie wstałam po 6
[quote name='Domka_Czika']O to ty zamieniłaś labradora na czekoladkę :)
fajne fotki... Ach...Te słońce i podziwiam , ze wstałaś o świcie ![/QUOTE]
To nie tak późno:) Dziękuje
Miłego dnia wszystkim!