Jump to content
Dogomania

Kinia

Members
  • Posts

    4159
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kinia

  1. [url]http://images42.fotosik.pl/14/28c441508bee9786.jpg[/url] Nie no całkiem ładnie wygląda:loveu: Fajne fotki:)
  2. Śliczne zdjęcia!! Miłego wieczoru!
  3. Kinia

    agentka 007! ;)

    Ślicznie wygląda w tym rogzie;) Bardzo mi się podoba tekst w Twoim podpisie;)
  4. Cześć! Jak tam u Was? Miłego wieczoru!
  5. Wypluj to!!!
  6. [url]http://images39.fotosik.pl/14/38ed61128380d7fa.jpg[/url] Świetne!! Miłego wieczoru
  7. Kinia

    Galeria eMosława!

    [quote name='Domka_Czika']Ja do tej pory miałam same 4 i 5 , a teraz już jedna 3 wleciała:oops: A tak wogóle to dobry ![/QUOTE] E tam jedna to nic:evil_lol: [quote name='deer_1987']Dziekujemy ze dla nas zrobisz!![/QUOTE] Zrobiłam:) ale mam problemy z fotosikiem... [quote name='Justys95']Ja nie lubie fizyki, dlatego gratuluję :) PS:A kiedy będą te fotki specjalnie dla nas? :D[/QUOTE] Zaraz będzie jedna:) A ja lubie fizykę [quote name='Domka_Czika']No właśnie kiedy:razz:[/QUOTE] Już;) Przepraszam, że tylko jedna, ale mam problemy z fotosikiem i w ogóle z wysyłaniem zdjęć na serwer. Spróbuje jutro ale narazie musi Wam wystarczyć ta jedna;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/14/2691c72257f8e709.jpg[/IMG][/URL]
  8. http://img218.imageshack.us/img218/1417/37789587bb3.jpg Ach te oczy:loveu:
  9. Kinia

    bzik

    Cześc Zbizikowani!!! Dawaj te zdjecia;)
  10. taaakkk ostatania super!
  11. Tylko dwa? Mało... Więcej poproszę... taaa napisała ta co zdjęć mało wstawia... nie bijcie
  12. Kinia

    agentka 007! ;)

    Cześc Kinga;) To ja też chce zobaczyć zdjecia w Rogzach:) Miłego dnia!
  13. To ja poczekam na zdjęcia;) Miłego dnia!
  14. No to do zobaczenia;)
  15. Cześć! U nas też fajna pogod nawet;) I dobrze;) Miłego dnia!
  16. http://img508.imageshack.us/img508/3431/img3087cx5.jpg Fajna fotka:) Miłego dnia!
  17. Aaaa to ja czekam:)
  18. Kinia

    Galeria eMosława!

    [quote name='Owczarkowa'][CENTER][B] Jakoś się żyje :diabloti: Szczegółowo napisałam w galerii Neski :diabloti: A co u Ciebie? :cool3: [/B][/CENTER][/QUOTE] U mnie całkiem nieźle;) [quote name='deer_1987']ja mialam dzis trudny sprawdzian ze szwedezkiego.. sama nie wiem czy mam chociaz zaliczone...[/QUOTE] Trzeba być dobrej mysli:) [quote name='Kinga&Wenka']Witaj Kinga (moja imienniczko!) ;) Chętnie bym pooglądała filmiki z frisbee i agility, lub ewentualnie zdjęcia - ale widzę, że u was z fotkami to uboooogo. Jak znajdziesz czas (olać szkołe, przecież nie psa i treningi) to bierz w łape aparat i cykaj. ;)[/QUOTE] Obiecuję, że będą zdjęcia jutro;) na 100% [quote name='agaciaaa']Witamy się ;)[/QUOTE] cześć [quote name='ewka i haker']ale masz dobre oceny:O:D tez bym takie chciala i byc w gimnazjum:D[/QUOTE] E tam to dopiero początek potem, bedą gorsze [quote name='infers1995']joł.:multi::multi:[/QUOTE] heloł Jutro jade na rajd na równce chyba Ale zrobie jeszcze psu jakieś fotki specjalnie dla Was;) Dostałam 4 z fizyki:)
  19. [url]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/ggg/P1110873.jpg[/url] Słodki pysio:loveu:
  20. Dopiero w przyszłym tygodniu miały być w tym...
  21. Kinia

    Galeria eMosława!

    Hejo Owczarkowa! Co tam u Ciebie?
  22. Kinia

    bzik

    Fajny film;) Widze ósemki tyłem czyli moje marzenie jeszcze nie spełnione;)
  23. Bo wygląda na szczeniaka;)
  24. [url]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/ggg/P1110839.jpg[/url] Całkiem groźnie tu wyszła;)
×
×
  • Create New...