[quote name='Owczarkowa'][CENTER][B]
Jakoś się żyje :diabloti: Szczegółowo napisałam w galerii Neski :diabloti: A co u Ciebie? :cool3:
[/B][/CENTER][/QUOTE]
U mnie całkiem nieźle;)
[quote name='deer_1987']ja mialam dzis trudny sprawdzian ze szwedezkiego.. sama nie wiem czy mam chociaz zaliczone...[/QUOTE]
Trzeba być dobrej mysli:)
[quote name='Kinga&Wenka']Witaj Kinga (moja imienniczko!) ;)
Chętnie bym pooglądała filmiki z frisbee i agility, lub ewentualnie zdjęcia - ale widzę, że u was z fotkami to uboooogo. Jak znajdziesz czas (olać szkołe, przecież nie psa i treningi) to bierz w łape aparat i cykaj. ;)[/QUOTE]
Obiecuję, że będą zdjęcia jutro;) na 100%
[quote name='agaciaaa']Witamy się ;)[/QUOTE]
cześć
[quote name='ewka i haker']ale masz dobre oceny:O:D
tez bym takie chciala
i byc w gimnazjum:D[/QUOTE]
E tam to dopiero początek potem, bedą gorsze
[quote name='infers1995']joł.:multi::multi:[/QUOTE]
heloł
Jutro jade na rajd na równce chyba
Ale zrobie jeszcze psu jakieś fotki specjalnie dla Was;)
Dostałam 4 z fizyki:)