Jump to content
Dogomania

Kinia

Members
  • Posts

    4159
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kinia

  1. Fajne zdjcia te b&w bardzo mi się podobają
  2. Fajne zdjęcia;) Widać, że zabawa była niezła;)
  3. [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/50661/135242/00000038.jpg[/url] Super fotka:)
  4. Jakie czarne oczka:loveu:
  5. Witam się! Miłego wieczoru Będą jutro zdjęcia ślicznotki?
  6. Część:) Super foteczki:) Poczekam do jutra
  7. Witam się wieczorkiem! Jak tam u Was?
  8. [url]http://images47.fotosik.pl/8/6e8c645562f93833med.jpg[/url] To super!
  9. Kinia

    Galeria eMosława!

    Na pewno nie chciał
  10. Wow ile zdjęć! [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/50661/134431/00000009.jpg[/url] to fajne;) Takie błagające spojrzenie
  11. Kinia

    Galeria eMosława!

    [quote name='Domka_Czika']No to pies miał rozrywkę ... Nie to co moja... Jej rozrywka na dworze ? Machająca się torebka razówka... U ans to daleko do jeziorka i żadnego miejsca nie ma żeby z psem gdzieś pójść...[/QUOTE] No miał rozrywkę miał:) [quote name='Bzikowa']Hej ! :multi: Widziałam Wasz agilitowy filmik! Fajnie, super, podoba mi się , zwłaszcza samolot przed slalomem! :loveu: My mamy problem właśnie z tym - z samolotami i zmianami za psem (na hopkach, na innych przeszkodach jest OK) - mój pies jak widzi, że się zatrzymuje to również to robi i jeszcze na mnie szczeka :lol: :roll: Pisałaś, że macie problem z nakręcaniem. Na filmiku nie ma głosu więc nie wiem czy Ty coś do niego mówisz oprócz komend na przeszkody? Musisz ciąąągle do niego gadać nakręcajacym głosem 'Marley Marley Marley go go go dawaj dawaj jeee' itd :evil_lol: Wiem bo też mieliśmy taki problem (dlatego jak ogladam moje filmiki z zawodów to zawsze wylaczam dzwiek :evil_lol:). No i więcej się ruszaj. Jak będziesz bardziej dynamiczna to i Twój pies się ożywi! To tylko taka rada od laika :wink: Czekam na foteczki :razz: edit. o , juz są :D[/QUOTE] 1. Co do samolotu to jakoś tak sam wyszedł bo przed slalomem kazałam mu mnie obiec tak jak przy frisbee i teraz bez obiegania ładnie robi samolot. 2. Co do zatrzymywania, M to pies, który sam nic robić nienawidzi, wszystko musi być razem więc dla niego najlepiej żeby ciągle biegło obok. Ale przecież tak sie nie da. Dlatego musimy ćwiczyć wysyłanie do przeszkody drugiej bo z pierwszą nigdy nie ma problemu. Już nawet wiem jak to zrobie;) 3. Za bardzo nie ma miejsca na mój ruch, nie mam się jak ruszyć. A co do wrzeszczenia to jak jest kiedy to wołam dawaaaaaaaj... ale czasami nie mam czasu bo musze powiedzieć: hop, hop, koło, slalooooom i między komendami nie zawsze coś się mieści. Ale jak mi się udaje to wołam:) Na zabawke też mamy słabe nakręcenie, chociaż kiedyś było gorzej...
  12. Kinia

    Galeria eMosława!

    [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/8/2c65545f88737e0c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/273/e22e74d590f7a1d1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/272/1b906babfcdf034a.jpg[/IMG][/URL]
  13. Kinia

    Galeria eMosława!

    [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/8/49e311c156958aba.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/8/59b8089c7cb96a1e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/8/148d44e7da6f708f.jpg[/IMG][/URL] Coś mi fotosik szwankuje zaraz dam jeszcze 3
  14. Kinia

    Galeria eMosława!

    [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/8/d7cebb94d562b3e0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/8/ce6133391da6f9b9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/8/4e563bc1bf76f27f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/8/5a85a6d980893d0a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/272/f8f4712f568340d7.jpg[/IMG][/URL]
  15. Kinia

    Galeria eMosława!

    Było ciepło, a na dodatek masa ludzi. Bo w Cieszynie trwa Oktoberfest i to w pobliżu naszej "plaży". Zdjęcia robione pod światło i są jakie są... Nie mogła psa puścić bo po naszej stronie był jamnik, o którym napisze potem, a po drugiej stronie jakiś spaniel. Także zbyt duże ryzyko było. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/8/f844c3ddd67de88f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/272/46aa8eaf964ece0e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/8/78c9b97160965c1d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/8/63a824272f8635d9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/8/f5874094ec54cb6f.jpg[/IMG][/URL]
  16. Z nakręceniem mamy duży problem ale wierzę, że kiedyś będzie lepiej:) Bzikowa: Jak to jak się ludzie będą patrzeć? Jak na idiotkę:diabloti: ale ty się nie przejmuj jak zobaczą jak Bzik śmiga w parku to się mocno ździwią;)
  17. No u nas też tak gorąco:(
  18. Ale głupi ten facet
  19. Fajne zdjęcia. Miłego wieczoru!
  20. Kinia

    Galeria eMosława!

    Już jesteśmy;) Foteczki zaraz wstawie tylko muszę obrobić i wysłać na fotosika.
  21. [quote name='Justys95']Wow, Kinia! Świetnie wam idzie! :klacz:[/QUOTE] [quote name='BobowitaMW']No! Super! :)[/QUOTE] Dziękuje:oops::oops: [quote name='Asti']Super, bardzo ładny samolocik na początku. Ale myślę, że zmiany za psem Marley'a zwalniają. Może zrób z nim kilka prostych do targetu? żeby go jeszcze bardziej rozpędzić. W ogóle uważam, że Marley bardzo fajnie pracuje :)[/QUOTE] Dziękuje, on w ogóle często zwalnia, musze zacząć ćwiczyć z nim rano wtedy ma bardzo duzo energii ale trawa jest mokra i boje się, że albo ja albo on zaliczymy glebe. Co do zmian to musimy troche więcej poćwiczyć na sucho ale nie bardzo wiem jak sie za to zabrać niby czytam o tym ale ne wychodzi nam to. I jeszcze wysyłanie na przeszkode musimy zrobić, żebym nie musiała dobiegać do tej drugiej hopki ( jak nie dobiegnę to on prawdopodobnie jej nnie przeskoczy) :)
  22. Kinia

    Galeria eMosława!

    hahaha dobre:)
  23. Ale fajnie je poPSułaś;)
  24. Kinia

    czarno-ruda galeria

    [url]http://img214.imageshack.us/img214/4595/sgrzybobranie0908017ze5.jpg[/url] To mi się bardzo podoba:loveu: Miłego dnia!
×
×
  • Create New...