[quote name='Owczarkowa'][B]Świetne foty :multi:[/B][/QUOTE]
[quote name='deer_1987']Podobaja mi sie i czekam na wiecej![/QUOTE]
Dzięki:)
[quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Super zdjecia:multi:!!
Tylko ja bym Marleyowate wolała:D
[/COLOR][/QUOTE]
Kiedyś może będą
[quote name='ewka i haker']switne
[url]http://images26.fotosik.pl/277/3c934781cdf1abe8.jpg[/url][/QUOTE]
dziękuję
[quote name='infers1995']Cze!:evil_lol:[/QUOTE]
CZEŚĆ
[quote name='agaciaaa']Bardzo fajne fotki :)[/QUOTE]
dzięki
[quote name='Klaudysiaczek']Nikt tu ci nie zazdrości nauki ;),zdjęcia świetne, ale gdzie Marley? :)[/QUOTE]
w domu;)
[quote name='Bzikowa']Świetne zdjęcia :D
To mi się podoba najbardziej
[url]http://images30.fotosik.pl/277/e9b8c69c6a939911.jpg[/url][/QUOTE]
[quote name='Justys95']Wow! Świetne foty robisz! Piękne! :klacz:[/QUOTE]
[quote name='basia bonnie']:cool3: ciekawe zdjęcia:)[/QUOTE]
Dziękuję
[quote name='deer_1987']A gdzie obiecane wiecej?[/QUOTE]
Będą ale nie mam pojęcia kiedy.
Już powoli rady nie daję...
Szkoła, pies, trening itd.
Fotki będą ale musze wszystko ogarnąć bo strasznie dużo nauki mam i w ogóle.
Już mam pierwsze oceny;)
Dwie 4 z niemieckiego
5 z angielskiego
3 z matmy ale to tylko dlatego, ze się nie nauczyłam