Jump to content
Dogomania

Kinia

Members
  • Posts

    4159
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kinia

  1. No właśnie! Zgadzam sie;)
  2. Sliczny pyszczek:loveu:
  3. Całkiem fajne zastosowanie;) Miłego dnia!
  4. Cześć! Super zdjęcia Miłego dnia!
  5. Cześć Sweetaśni!!!
  6. [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Obraz184-3.jpg[/url] Uszy w górze! Super!
  7. Kinia

    bzik

    Super agilitowe zdjęcia;) Miłego dnia!
  8. Śliczny piesek:) Następnym razem wstaw trochę większe zdjęcia;) Miłego dnia!
  9. O 100 stron gratuluję!! Super foteczki!
  10. Kinia

    Galeria eMosława!

    [quote name='Owczarkowa'][B]Świetne foty :multi:[/B][/QUOTE] [quote name='deer_1987']Podobaja mi sie i czekam na wiecej![/QUOTE] Dzięki:) [quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Super zdjecia:multi:!! Tylko ja bym Marleyowate wolała:D [/COLOR][/QUOTE] Kiedyś może będą [quote name='ewka i haker']switne [url]http://images26.fotosik.pl/277/3c934781cdf1abe8.jpg[/url][/QUOTE] dziękuję [quote name='infers1995']Cze!:evil_lol:[/QUOTE] CZEŚĆ [quote name='agaciaaa']Bardzo fajne fotki :)[/QUOTE] dzięki [quote name='Klaudysiaczek']Nikt tu ci nie zazdrości nauki ;),zdjęcia świetne, ale gdzie Marley? :)[/QUOTE] w domu;) [quote name='Bzikowa']Świetne zdjęcia :D To mi się podoba najbardziej [url]http://images30.fotosik.pl/277/e9b8c69c6a939911.jpg[/url][/QUOTE] [quote name='Justys95']Wow! Świetne foty robisz! Piękne! :klacz:[/QUOTE] [quote name='basia bonnie']:cool3: ciekawe zdjęcia:)[/QUOTE] Dziękuję [quote name='deer_1987']A gdzie obiecane wiecej?[/QUOTE] Będą ale nie mam pojęcia kiedy. Już powoli rady nie daję... Szkoła, pies, trening itd. Fotki będą ale musze wszystko ogarnąć bo strasznie dużo nauki mam i w ogóle. Już mam pierwsze oceny;) Dwie 4 z niemieckiego 5 z angielskiego 3 z matmy ale to tylko dlatego, ze się nie nauczyłam
  11. [url]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/ggg/P1110831.jpg[/url] Mie ma to jak sobie nie trafić
  12. O tyle foteczke widze;) Super!
  13. Sto lat, sto lat niech żyją żyją nam ... Wszystkiego najlepszego!
  14. JeeeeeeeeeeeeST!! Gratulacje teraz poprszę 200 zdjęć
  15. Kinia

    agentka 007! ;)

    Hejos! Mojemu róż nie pasuje jakoś. Poza tym moja mama go traktuje za pedzia...
  16. Jesu zaraz będzie 200 strona! A może już jest?
  17. Super fotki frisbowe! My też nie mamy jakiegoś fajnego miejsca do frisbowania
  18. Jejuuu jaki on słodki na tym ostatnim
  19. O śpący Bonek:loveu: Super fotki:)
  20. Nie przejmuj się, nastepnym razem się uda;)
  21. [url]http://img142.imageshack.us/img142/8378/imgp0326kh5.jpg[/url] Ale śmiesznie tu wyszła;) Super fotki
  22. O ile fotek! Ładna masz szkołę:) U was jest taka pogoda?
  23. Fajny banerek macie;)
  24. Kinia

    Galeria eMosława!

    To zapraszam częściej:) Kilka zdjęć na więcej na razie nie mam czasu. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/366/cd075265858300ca.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/277/3c934781cdf1abe8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/277/e9b8c69c6a939911.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/12/d473ad96e383adb7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/13/f2ab36664099d244.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/365/f761358e169034d0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/12/faab80438852c257.jpg[/IMG][/URL]
  25. Kinia

    Galeria eMosława!

    Przepraszam ale nie ma czasu:( W tym tygodniu czeka mnie 9 ciężkich kartkówek więc nie będe wpadać często... Ale zarazm dam kilka zdjęć
×
×
  • Create New...