Cześć wszystkim:)
Mam niepsie fotki)
kwiatuszek
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/9/ca4f34ebf4fa63ab.jpg[/IMG][/URL]
kropelki:evil:
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/274/148b995aaab7f835.jpg[/IMG][/URL]
kwiatuszki:)
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/9/86c462ab1d5dd964.jpg[/IMG][/URL]
Trawka
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/9/b3c5c59d8c02d79e.jpg[/IMG][/URL]
Wiem, że to jest nieostre ale bardzo mi się podoba i musiałam wstawić
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/9/d9452f743b34ef6a.jpg[/IMG][/URL]