Iguniu, gdzie jesteś?????????
Na wątku szydłowiaków też uciekł piesek z DT 23.12. praktycznie zaraz po przyjdzie. Dziś podali informację, że złapali go całego i zdrowego prawie 10 km od DT w sąsiedniej wiosce, ktoś zwabił go na podwórko, ale tam ludzie w okolicy wiedzieli, że jest poszukiwany i pewnie dlatego tak szybko się udało go złapać. Gdyby taka była reakcja po zaginięciu Igi..................:-(