-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7'][B] Coś wiadomo o tym biedaku?[/B][/QUOTE] No już wiadomo, zrobiło mi się uffff, bo ujął mnie za serce. Mario ADOPTOWANY na zdjęciu wychodzi ze schroniska. Śliczny psiak. [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/651/71le.jpg[/IMG] -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='phase']kopiuję: ŁÓDŹ, UL. MARMUROWA 4 426567842 [TABLE="width: 530, align: center"] [TR] [TD="width: 290"]numer: 150 numer chip: 982061600055712 imię: Mario płeć: pies[/TD] [TD="width: 290"] wiek: ok. 3 lat wielkość: mala rasa: jamnik data przyjęcia: 2014-01-25 przebywa w boksie: kwarantanna [/TD] [/TR] [TR] [TD="colspan: 2"] opis: Mario to łagodny, spokojny i przemiły jamnik. Jest grzeczny i sympatyczny, lgnie do ludzi, akceptuje inne psy. Psiak ma lekko niesprawną tylną łapkę, jednak nie przeszkadza mu to w normalnym funkcjonowaniu. Psiak czeka na nowy dom. Polecamy.[/TD] [/TR] [/TABLE] [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/99349302.jpg[/IMG] [/QUOTE] [B] Coś wiadomo o tym biedaku?[/B] -
no to siup pokazujemy
-
[quote name='JamniczaRodzina.']Jaka piękna Pani komendant posterunku na Woli[/QUOTE] No baaaa cała komenda na jej usługach
-
Wielka akcja terrorystyczna Rambiego, tak się morduje pluszaki. [URL="http://img547.imageshack.us/i/dp9w.jpg/"][IMG]http://img547.imageshack.us/img547/3140/dp9w.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img839.imageshack.us/i/f9q1.jpg/"][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/439/f9q1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img801.imageshack.us/i/equ4.jpg/"][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/7675/equ4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img819.imageshack.us/i/1vzf.jpg/"][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/759/1vzf.jpg[/IMG][/URL]
-
No i co z tego, że jestem potargana, taka moda jest i już [B][URL="http://img844.imageshack.us/i/gcv5.jpg/"][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/1073/gcv5.jpg[/IMG][/URL][/B] [URL="http://img268.imageshack.us/i/zv6z.jpg/"][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/1699/zv6z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img594.imageshack.us/i/gjpc.jpg/"][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/2691/gjpc.jpg[/IMG][/URL]
-
I o co chodzi, co w tym dziwnego, na karnawał do RIO lecę. [URL="http://img35.imageshack.us/i/2vno.jpg/"][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/4590/2vno.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img577.imageshack.us/i/zq5w.jpg/"][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/8737/zq5w.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img27.imageshack.us/i/u0i3.jpg/"][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/526/u0i3.jpg[/IMG][/URL]
-
POLICJA!!! Dokumenty prosze. Komisarz Ganga [URL="http://img208.imageshack.us/i/a4hm.jpg/"][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/2595/a4hm.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img132.imageshack.us/i/g7bq.jpg/"][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/5784/g7bq.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img850.imageshack.us/i/l9jk.jpg/"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/1240/l9jk.jpg[/IMG][/URL]
-
trzeba odświeżyć wątek
-
o rety dziekuje za życzenia,
-
[quote name='keakea']Nie mogę wstrząsować Dużej, bo ona ostatnio jakaś nadwrażliwa jest... :( Rulon ostrożny[/QUOTE] To weź Dużą w obroty no kurdemol, kazałem - Rambo kumpel
-
Toffik-zostaje na stałe i cieszy się życiem :)
Isadora7 replied to dagmara86's topic in Już w nowym domu
Chłopaku aleś trafił super :) -
jamnikowata, rudziudka Pandorka już w hoteliku,czeka na DS!
Isadora7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Pandorki z nadzieją -
Tolek i jamniki korabiewckie---> nowe fotki.
Isadora7 replied to JamniczaRodzina.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='JamniczaRodzina.']Jamnicze zdrówko nie jest najgorsze wyniki krwi Amika uległy poprawie tylko mocznik pozostał na wysokim poziomie dzisiaj był na USG wątrobe ma miernie powiększona w prawym płacie konglomerat drobnotorbielowy.Jeszcze będzie musiał przejść badania pod kątem Zespołu Cushinga .:roll:Koty ostatnio nabroiły nie zdąrzyłam sprzątnąć kości z kurczaka zwaliły z szafki i Bazylek się nimi tak poczęstował ,że mało brakowało a mogło go z nami już nie być :shake:.[/QUOTE] o matko Bazyl co ty wyprawiasz/ -
zarąbisty warkocz
-
Łódź{FNiZ} Basza odszedł...
Isadora7 replied to jola od jadzi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Też jestem, też czytam równiez między wierszami. Baszeńko. -
[quote name='rytka2']wiem jak jest ze starszakami chocbysmy sie starali sypia sie i tak nie ustrzezemy przed wszystkim. jednak dopóki nie bedzie diagnozy pewnej ja sie trzymam optymistycznej wersji.Lodek by mi tego nie zrobił teraz kiedy niedługo odzyskamy chate tylko dla siebie(siora sie wyprowadza juz miala rozpoczynac budowe kiedy trafiła wreszcie na dom spełniajacy jej wymagania). niby zmiany u kastratów na prostacie sa zazwyczaj nowotworowe ale u Lodka wszystko mozliwe ,ze to jakis inne badziew...[/QUOTE] Kurcze oby nie
-
[quote name='keakea']Kochani, u mnie nienajgorzej. Zęba sobie wypadłem, górną jedynkę, mam dziurkę między przedsionkami, a poza tym jakoś się kręci. Tylko Duża mi ostatnio nie chce sekretarzować i musiałem osobiście napisać... i się okazuje, że praktyki nie mam, dwa zdania napiszę i już mi się spać chce. Rulon senny[/QUOTE] Trzeba jakiś wstrząsik zaaplikować Dużej, żeby sekretarzyła. Rambo podpuszczacz
-
Lineczko i ty Rulonie ja przepraszam ale ten mnie wczoraj rozwalił na Paluchu psychicznie. Co on wyprawiał jak widział człowieka. Klaskał łapkami, tańczył i śpiewał byle tylko go zabrać. mam doła. Tym bardziej, że obfociłam z 5 psiaków (każde 5 kg maks) i 2 jamniory takie maleństwa jak wy :( TAŃCZĄCY Z BEZDOMNOŚCIĄ, malutki za potężnymi kratami... [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/5861/9nxs.jpg[/IMG] [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/4127/m5au.jpg[/IMG] [video=youtube_share;pWIqL6WOYvk]http://youtu.be/pWIqL6WOYvk[/video]