-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
Dwie urocze wrocławianki poszukują ... i znalazły.OBIE W DOMACH!!!
Isadora7 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img176.imageshack.us/img176/2341/ramkowanaqg0.jpg[/IMG] -
[quote name='haank']Miziam miziam. Dobrze ze Bono mieszka już z nowymi właścicielami bo to był dla Rudej duży stres :( .... W ogóle dobrze ze ma kochający domek ale tak z punktu widzenia Rudej to wręcz świetnie...[/quote] No tak, w świetle jej chorego serducha oczywiście że to dobrze. I cudnie w tym wszystkim że Krakers fajny domek ma.
-
Sznaucerek mini zostaje w domku tymczasowym!
Isadora7 replied to anouk92's topic in Już w nowym domu
zanim odpowiem ci to jeszcze taką ciekawostkę mam. [url]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=9712510&postcount=370[/url] -
JUŻ W SWOIM DOMKU :) Wrocław.8 letni jamnik. JUŻ W SWOIM DOMKU :)
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Ale piękny słodziak, śliczne zdjęcie. Ta mina powala [url]http://img218.imageshack.us/img218/3803/bild0548py8.jpg[/url] -
[quote name='haank']Nie jestem tam chyba zalogowana.. :) ale z pewnością Ty coś napiszesz:) ,... a tak na smutno troszkę to moja Ruda ma chore serce. Na zdjęciu jest powiększone i od jutra zaczyna dostawać leki.. Raczej takie stałe :([/quote] Oj bidula :(. Mój Edunio też miał serducho chore. Pomiziaj ją ode mnie.
-
Dwie urocze wrocławianki poszukują ... i znalazły.OBIE W DOMACH!!!
Isadora7 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
[LIST] [*][URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1096664_byly_dwie_prawie_identyczne_jedna_ma.html[/URL] [*][URL]http://www.eoferty.com.pl/id69767.html[/URL] [*][URL]http://www.neeon.pl/ogloszenie.php?id=27119[/URL] [*][URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=23728[/URL] [*][URL="http://www.ofertownia.pl/index.php?p=moje&tab=1&kat=244&oferta=13407&uid=16837&action=edit"]http://www.ofertownia.pl[/URL][/LIST] -
Sznaucerek mini zostaje w domku tymczasowym!
Isadora7 replied to anouk92's topic in Już w nowym domu
[quote name='anouk92']Ciotka to myśl i daj znać. Jutro mogłabym go Ci przywieźć. Boję się żę ktoś przypadkowy go adoptuje albo jakiś pies go zagryzie:shake:.[/quote] Myślę, ale z wetkiem będę jutro gadać. Powiem że to kilka dni. Mam też nadzieję że chłopaki przypadną sobie ewentualnie do gustu. W kwestii Rambiego to akurat jestem spokojna chowany z boksiem i bardzo towarzyski. Zobaczymy. Mam Twoje telefony jak co to dzwonię. Aha i może być jeszcze jeden problem. Ja pracuję i mnie nie ma w domu cały dzień. Rambo nie ma problemu. -
Dwie urocze wrocławianki poszukują ... i znalazły.OBIE W DOMACH!!!
Isadora7 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwa77']Dorotko ona ma tylko allegro - moja wina zaniedbałam ją , bo skupiłam się na tych staruszkach z wyrokiem i tak wyszło ...[/quote] To ja zaraz porobie -
Och jak ja bym się cieszyła. Może bym sunie odwiedziła w Warszawie :) i mój jamol tez.
-
JUŻ W SWOIM DOMKU :) Wrocław.8 letni jamnik. JUŻ W SWOIM DOMKU :)
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Słodki :):):):):) -
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
Isadora7 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rybc!a']Lori wskakuje na Alegratkę: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1096282.html[/URL][/quote] No to teraz bogata dziewczyna jest w ogłoszenia :), bo przecież ja jej dalam: [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1090084_lori_bardzo_przestraszona_smutna.html[/url] Tylko już na allegro nie dawaj bo oni uwielbiają sie przyczepić. -
Maleńka, przekochana TOLA, teraz JULKA- po operacji- W NOWYM DOMU!
Isadora7 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
No tośmy gówniany temat dorwały:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Maleńka, przekochana TOLA, teraz JULKA- po operacji- W NOWYM DOMU!
Isadora7 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rybc!a']Co do kupy: czy Sisi ma przy tym zatwardzenie? Czym jest karmiona? Może warto spróbować karmić ją np. ryżem z warzywami i kurczakiem, albo zmienić jedzenie? Może ona tylko nie przepada za tym, co jej podają? Moje suczki też są czasami wybredne, odkąd jedzą RC i Eukanubę, zwykłego Darlinga z puszki (kiedyś przepadały za puszką z mięsem i makaronem) nie tkną.[/quote] U mnie Sisi pierwszego dnia miała gotowaną wołowine+indycze piersi+ kilka serduszek+włoszczyzna. No takie cosik gotuję na gęsto. Żarła :). Potem miała suche i tez nie było problemów, ale kupke przez 3 dni zrobiła tylko raz. -
Sznaucerek mini zostaje w domku tymczasowym!
Isadora7 replied to anouk92's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika tarnow'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5]oh piesku czy nikt nie pomoze bys mogl juz grzac dupcie w cieplutkim lozeczku???[/SIZE][/FONT][/quote] Spokojnie szukamy, ja osobiście rozważam, ale muszę porozmawiać z wetkiem. Mam mini jamolka z padaczką. A to jest sznaucerek i przyznam, że sie boję. Mam z deczka uraz (w sensie brania do mnie) do pochodnych od pinczerów itp. Muszę pogadać z lekarzem Rambiego. Dlatego nic póki co nie obiecuję. Tymczasem i tak trzeba kombinować transport. -
Dwie urocze wrocławianki poszukują ... i znalazły.OBIE W DOMACH!!!
Isadora7 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
Iwonko, bo już nie ogarniam chwilami. Czy ona ma tylko allegro? Jak tak to ja może wrzucę ją jeszcze w kilka miejsc? -
Sznaucerek mini zostaje w domku tymczasowym!
Isadora7 replied to anouk92's topic in Już w nowym domu
[CENTER][COLOR=Red][B][SIZE=5]Tymczas dla minisznaucerka na kilka dni. [SIZE=7]CITO!!! [/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR] Anouk ile on ma? Rok, dwa, trzy? Pewnie wiele nie wiadomo. Czy można powiedzieć coś czy jest szczekliwy? [COLOR=Red][B][SIZE=5][/SIZE][/B][/COLOR][/CENTER] -
Maleńka, przekochana TOLA, teraz JULKA- po operacji- W NOWYM DOMU!
Isadora7 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Erazm']A Krzysztof taki poukładany....:evil_lol:[/quote] Przecież dalej będzie poukładany... tyle że przez Sisi :) -
Sznaucerek mini zostaje w domku tymczasowym!
Isadora7 replied to anouk92's topic in Już w nowym domu
O kurczątko, trzeba się rozejrzeć może sie trafi coś szybciutko. Może mu szybko zrobić allegro i jeszcze "cóŚ". Dobra i tak jak pójdę z jamolem na spacer porozglądam sie wśród psiarzy. Cholera gdzie te bidy upychać :-(:-(:-(