Siemka Ovcia
Ja mam tak samo, wiesz podskoki, a i laseczki poderwać by się chciało. Coś tam kumam, nie bardzo wiem co mam robić ale fikam.
Młody 13 letni (w czerwcu) Rambo
No ja sobie obiecuje poćwiczyć księżyc. Tak na szybko robiłam kilka dni temu D3100 + stałka Nikkor 50mm f/1,8G. I wyszło jak wyszło. Ale dzisiaj wyjde spróbuję Sigma 70-300 mm f/4-5.6
Wyszło tak:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10203689056683147.1073742021.1119287530&type=1&l=3168fb03a4
Ech no my też mamy teraz w Fundacji 2 jamniory w twoim wieku. Chopie to bardzo szanowny wiek. Trzymaj się, masz Człowieków swoich i to najważniejsze. Sułatan Rambo i odaliski Ganga i Roma
Ale zazdroszczę.Rambo łakomczuch
No niestety nie wszystko bywa daje się przewidzieć od razu. Taki myk wkalkulowany w to co robimy. Ja odnosze się do tego ze zrozumieniem. Echhh no czas widzę sezon u Ani odświeżyć.
Nasz Celinka12 robi takie cudności a dochód z tego jest na nasze jamniczki. Robi tez inne cuda, wszystko można tu obejrzeć, zamówić. Przez dogo jest tez to możliwe.
http://sopelfeld.blogspot.com/
i wydarzenie na fejsie
https://www.facebook.com/events/148445418685209/
.