[quote name='ariss']:loveu:2 filmik jest przesłodki:loveu:[/QUOTE]
Dziękować!
[quote name='evl']To jest niesamowite, że Wasze psy tak delikatnie obchodzą się z gryzoniami :) Chyba dużym ułatwieniem jest też charakter szczurów ogólnie - moja mała paskuda (chomczę) by się absolutnie nie dała dotknąć żadnemu psiemu nochalowi :roll:[SIZE=1] Ostatnio to się w ogóle zachowuje jak chora psychicznie :stupid:[/SIZE][/QUOTE]
Uważamy to za nasz wielki sukces, zresztą nie tylko nasz, ale też psów. Warto zwrócić uwagę na to, że Baaj nie tylko go czyści i osłania, ale też po nim sprząta, a szczur już wie, że jak chce spod niego wyjść, to musi trącić go głową.