[quote name='pusia2405']http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/Dogomania/2008_11_25/08_11_25_01.jpg
To zdjęcie jakoś tak mnie poruszyło..., wzruszające jest:oops:. Nigdy nie przypuszczałam, że tak zareaguje na szczurka:roll:.
Bo szczurki są naprawdę bardzo, bardzo urocze.
[quote name='SZPiLKA23']O nowe banerki;]
Mogą być?