Bo chce.
Chciała go sprawdzić w agility, ponieważ poprosiła mnie, żeby Celar mógł z nią pojechać na obóz. Z początku średnio się do tego odnosiłam, ale raz, że Celar świetnie się czuje, a dwa, że wykastrujemy sobie w trakcie obozu Baaja.
Zajrzyjcie tu, proszę: http://www.dogomania.pl/forum/f28/niespelna-0-5kg-malenstwo-mialo-zostac-utopione-teraz-szuka-domku-mini-140145/