-
Posts
15844 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mamanabank
-
Nina - kochana starsza pani za Tęczowym Mostem
mamanabank replied to mamanabank's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To ja jeszcze raz zaproszę na Ninkowy bazarek, Ninka jest najbiedniejsza z naszej 7... -
Fara - śliczna alergiczna w DT, potrzebuje karmy vet i DS
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Zapraszamy, zapraszamy na Farowe FB i prosimy o udostępnianie, bardzo prosimy! -
SZAGI - malutki sznaucerek już szczęśliwy w nowym domku!
mamanabank replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
kurczę szkoda, że zdjęcia nie macie... Myślałam, że mój wsiowy york jeden jedyny w swoim rodzaju, a tu widać niekoniecznie, skąd ci ludzie wytrzasnęli te mopiki??? [B]A jak tam żyje Cycuś Mamusi?[/B] Szagi, znaczy się :-) -
3 PSY z Łowicza POTRZEBUJĄ KARMY i DS! Prosimy o Pomoc!!!
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Witaj Akrum u Naszych :loveu: Florci trudno nie zauważyć, ostatnio nawet na Karaibach została rozpoznana! [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/545/plazahawaje.jpg/"][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/2787/plazahawaje.jpg[/IMG][/URL] made by Figafiga :-) -
Jaka duża przy Prezesie i mała przy Rufusie! Świetna suczka! I u Sylwii będzie na pewno szczęśliwa! Mała szczęściara!
-
Zapisuję Sambę! Mam nadzieję, że niedługo poznam ją osobiście :-)
-
SZAGI - malutki sznaucerek już szczęśliwy w nowym domku!
mamanabank replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='Juldan']Ranu Julek :crazyeye:Andzike Szagula na jednym ze zdjęć wygląda jak mój osobisty Maniek:) aż sprawdziłam czy mój sznup jest w domu;) Ale to nic... jak byłyśmy dzisiaj z Akrum i Pyrdką na wizycie poadopcyjnej to widziałam klona Mopika mamynabank- a raczej trzy klony...:evil_lol: A może ja mam omamy:evil_lol:[/QUOTE] O rety! A gdzie to było? Co to było!? Może to oni porzucili biednego Mopika w Łowiczu 5 lat temu? I ja trzymam kciuki za Szagisława, niech dom się objawi! -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Poza tym, to już zaraz rok minie od początków tego rozpieszczania, kto teraz z Balbiną dałby radę! -
SZAGI - malutki sznaucerek już szczęśliwy w nowym domku!
mamanabank replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Cyculek mamusi :loveu: dzidziuś kochany. -
Chyba nie ma emotikonów, które mogłyby wyrazić moje... kurczę i słów nie ma. Kaju!!!!! Dziękujemy!!!! W imieniu Kory i swoim!
-
3 PSY z Łowicza POTRZEBUJĄ KARMY i DS! Prosimy o Pomoc!!!
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[COLOR=darkslateblue][SIZE=4]Zapraszamy na kolorowy bazarek JULDAN :loveu: :loveu: :loveu: [COLOR=darkorange]m.in. Dla Niny i Florci[COLOR=darkgreen] Cuda, cudeńka, ręcznie robione! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215099-R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dziergane-na-szyde%C5%82ku-na-4-sunie-do-09.10.-do-21-00"][COLOR=red][SIZE=5]KLIK[/SIZE][/COLOR][/URL] [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][FONT=Tahoma][SIZE=3][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-th7CS6bH6Bs/TiBMjZ3DtBI/AAAAAAAAAjk/8KA5koKLF8k/s640/P1010695.JPG[/IMG][/SIZE][/FONT] [COLOR=darkslateblue][SIZE=4][COLOR=darkorange] [/COLOR][/SIZE][/COLOR] -
Nina - kochana starsza pani za Tęczowym Mostem
mamanabank replied to mamanabank's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zapraszamy, zapraszamy na bazarek! Może mógłby ktoś banerek bazarkowy zrobić??? Pliiiis!!! Juldan, bardzo dziękujemy!!! -
Fara - śliczna alergiczna w DT, potrzebuje karmy vet i DS
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Do góry Faruśku!!! Przekazałam Farze karmę (15kg purina sensitive, 5 puszek dużych i 3 małe) ze zbiórki "7 psów..." Dziękujemy za pomoc! -
Bojka - wystraszona sunia czeka na swojego człowieka w hoteliku
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Dobra! Umowa stoi! :multi: Karma light (z miarką!) jedzie do Bojki i zobaczymy co z tego wyniknie. -
ANTEK - staruszek w hotelu - szukamy stałego domku!!!
mamanabank replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Świetne pozdrowienia! Antek podróżnik! -
Jużaki i jużakopodobne w potrzebie - czekają na dom.
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Czeka sobie spokojniutko już któryś rok... Jest wspaniały, szlachetny, łagodny, wprost do adopcji. zdjęcie z września [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg801/scaled.php?server=801&filename=dsc1591640x428.jpg&res=medium[/IMG] pożyczyłam z fundacyjnego wątku [url]http://emir.eev.pl/viewtopic.php?p=17214#17214[/url] -
Bojka - wystraszona sunia czeka na swojego człowieka w hoteliku
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
No i jak? Poczęstować Bojkę karmą light? :razz: -
ADELA, najgrubsza i najbrzydsza ! czy ma jeszcze szanse na dom ?
mamanabank replied to Amarylis's topic in Już w nowym domu
Zgadzam się, jest absolutnie doskonała!!! -
Jużaki i jużakopodobne w potrzebie - czekają na dom.
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
U Żory bez zmian, nadal czeka na dom... -
Bojka - wystraszona sunia czeka na swojego człowieka w hoteliku
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Ale Bojka naprawdę nie jest jakimś megażarłokiem, Sylwia to może potwierdzić, ona ma po prostu taką budowę, no! Od początku taka była, duży pies na krótkich łapkach, co zrobić? -
[quote name='MalgorzataD']Poproszę o numer konta i wpisanie mnie do stałych na te brakujące 20zł.[/QUOTE] :multi: :multi: :multi: Bardzo, bardzo dziękujemy!!! W imieniu Kory i swoim!!! :iloveyou: Wspaniała wiadomość! Dziękujemy, dziękujemy, dziękujemy!!!