Jump to content
Dogomania

mamanabank

Members
  • Posts

    15844
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mamanabank

  1. To ja jeszcze raz zaproszę na Ninkowy bazarek, Ninka jest najbiedniejsza z naszej 7...
  2. Zapraszamy, zapraszamy na Farowe FB i prosimy o udostępnianie, bardzo prosimy!
  3. kurczę szkoda, że zdjęcia nie macie... Myślałam, że mój wsiowy york jeden jedyny w swoim rodzaju, a tu widać niekoniecznie, skąd ci ludzie wytrzasnęli te mopiki??? [B]A jak tam żyje Cycuś Mamusi?[/B] Szagi, znaczy się :-)
  4. Witaj Akrum u Naszych :loveu: Florci trudno nie zauważyć, ostatnio nawet na Karaibach została rozpoznana! [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/545/plazahawaje.jpg/"][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/2787/plazahawaje.jpg[/IMG][/URL] made by Figafiga :-)
  5. Zapraszamy, zapraszamy na Florciowy bazarek, zajrzyjcie, tam są wspaniałe dzieła rąk własnych Juldan :-) Wasza obeność bardzo potrzebna!
  6. Jaka duża przy Prezesie i mała przy Rufusie! Świetna suczka! I u Sylwii będzie na pewno szczęśliwa! Mała szczęściara!
  7. Zapisuję Sambę! Mam nadzieję, że niedługo poznam ją osobiście :-)
  8. Oj wyrosła, wyrosła! Dog niemiecki normalnie!
  9. [quote name='Juldan']Ranu Julek :crazyeye:Andzike Szagula na jednym ze zdjęć wygląda jak mój osobisty Maniek:) aż sprawdziłam czy mój sznup jest w domu;) Ale to nic... jak byłyśmy dzisiaj z Akrum i Pyrdką na wizycie poadopcyjnej to widziałam klona Mopika mamynabank- a raczej trzy klony...:evil_lol: A może ja mam omamy:evil_lol:[/QUOTE] O rety! A gdzie to było? Co to było!? Może to oni porzucili biednego Mopika w Łowiczu 5 lat temu? I ja trzymam kciuki za Szagisława, niech dom się objawi!
  10. Poza tym, to już zaraz rok minie od początków tego rozpieszczania, kto teraz z Balbiną dałby radę!
  11. cisza, cisza, cisza... nie dzieje się nic malawaszko w kwestii, o której piszesz, nie widzę możliwości... nie wiem co jeszcze zrobić
  12. Cyculek mamusi :loveu: dzidziuś kochany.
  13. Chyba nie ma emotikonów, które mogłyby wyrazić moje... kurczę i słów nie ma. Kaju!!!!! Dziękujemy!!!! W imieniu Kory i swoim!
  14. [COLOR=darkslateblue][SIZE=4]Zapraszamy na kolorowy bazarek JULDAN :loveu: :loveu: :loveu: [COLOR=darkorange]m.in. Dla Niny i Florci[COLOR=darkgreen] Cuda, cudeńka, ręcznie robione! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215099-R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dziergane-na-szyde%C5%82ku-na-4-sunie-do-09.10.-do-21-00"][COLOR=red][SIZE=5]KLIK[/SIZE][/COLOR][/URL] [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][FONT=Tahoma][SIZE=3][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-th7CS6bH6Bs/TiBMjZ3DtBI/AAAAAAAAAjk/8KA5koKLF8k/s640/P1010695.JPG[/IMG][/SIZE][/FONT] [COLOR=darkslateblue][SIZE=4][COLOR=darkorange] [/COLOR][/SIZE][/COLOR]
  15. Zapraszamy, zapraszamy na bazarek! Może mógłby ktoś banerek bazarkowy zrobić??? Pliiiis!!! Juldan, bardzo dziękujemy!!!
  16. Do góry Faruśku!!! Przekazałam Farze karmę (15kg purina sensitive, 5 puszek dużych i 3 małe) ze zbiórki "7 psów..." Dziękujemy za pomoc!
  17. I ta muzyka w tle... Karaiby, Karaiby! To nas Florciu przeniosłaś, świetny pomysł!
  18. Dobra! Umowa stoi! :multi: Karma light (z miarką!) jedzie do Bojki i zobaczymy co z tego wyniknie.
  19. Świetne pozdrowienia! Antek podróżnik!
  20. Czeka sobie spokojniutko już któryś rok... Jest wspaniały, szlachetny, łagodny, wprost do adopcji. zdjęcie z września [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg801/scaled.php?server=801&filename=dsc1591640x428.jpg&res=medium[/IMG] pożyczyłam z fundacyjnego wątku [url]http://emir.eev.pl/viewtopic.php?p=17214#17214[/url]
  21. No i jak? Poczęstować Bojkę karmą light? :razz:
  22. Zgadzam się, jest absolutnie doskonała!!!
  23. U Żory bez zmian, nadal czeka na dom...
  24. Ale Bojka naprawdę nie jest jakimś megażarłokiem, Sylwia to może potwierdzić, ona ma po prostu taką budowę, no! Od początku taka była, duży pies na krótkich łapkach, co zrobić?
  25. [quote name='MalgorzataD']Poproszę o numer konta i wpisanie mnie do stałych na te brakujące 20zł.[/QUOTE] :multi: :multi: :multi: Bardzo, bardzo dziękujemy!!! W imieniu Kory i swoim!!! :iloveyou: Wspaniała wiadomość! Dziękujemy, dziękujemy, dziękujemy!!!
×
×
  • Create New...