-
Posts
15844 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mamanabank
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Ponownie proszę o wyrażenie zgody WPROST na przejęcie wątku,chcemy uzupełniać pierwsze posty wątku o zdjęcia nowych psiaków i aktualizować wątek...[/QUOTE] Wyrażam zgodę na przejęcie wątku. -
Skarpeta Łowicka - ROZLICZONA - zamykamy.
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][U][B][SIZE=4][COLOR=Red]W skarpecie znajduje się [/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Red][SIZE=5]0[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=4][COLOR=Red]zł[/COLOR][/SIZE][/B][/U][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE] -
Skarpeta Łowicka - ROZLICZONA - zamykamy.
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Kopiuję z wątku łowickiego [URL]http://www.dogomania.pl/threads/171870-%C5%81owicz-Schronisko-dla-Zwierz%C4%85t?p=17626671#post17626671[/URL] [quote name='Donata']Oczywiście po dokonanym rozliczeniu pieniężnym stan kasy w Skarpecie wynosić będzie „ O”. My mamy swoje [B]konto bankowe znane Pani Figa Figa[/B] [B]i na to konto prosimy dokonać przelewów pieniędzy z podziału zadań. [/B] [B]Rozliczenie pieniężne również akceptujemy[/B] Sprawa zebranych przez Was fantów rzeczowych darowanych na bazarek pozostaje Wasza własnością do zagospodarowania ich na własny sposób. 1/ Romka 2/ Donata 3/ Olivin[/QUOTE] To już ostatni oczekiwany głos w sprawie podziału skarpety łowickiej. Wszystkim dziękujemy, pieniądze zostaną przelane do skarbonek poszczególnych psów. -
Skarpeta Łowicka - ROZLICZONA - zamykamy.
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Figafiga'][INDENT] [SIZE=5][B][COLOR=black][FONT="]Po rozdzieleniu całej kwoty przypadającej na psy ze Skarpety Łowickiej,czyli 693,60/10 = 69,36 zł kwota [/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=red][FONT="]208,08 zł[/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=black][FONT="] przypadająca na Erniego, Elmo i Kubę pozostaje do dyspozycji ich opiekunki, Romki. Czekamy na podanie konta do przelewu.[/FONT][/COLOR][/B][/SIZE] [/INDENT][/QUOTE] ^ ^ ^ ^ ^ :roll: -
Skarpeta Łowicka - ROZLICZONA - zamykamy.
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Romka, czekamy na numer konta do przelewu. -
Fara - śliczna alergiczna w DT, potrzebuje karmy vet i DS
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Fara została dzisiaj zaszczepiona przeciwko wściekliźnie. Pani Wet pobrała też zeskrobiny do badania, prawdopodobnie Fara ma nawrót nużycy. Wyniki będą jutro. Nie dość, że Psina nie może znaleźć domu, to jeszcze choroby skóry nękają ją na zmianę... -
3 PSY z Łowicza POTRZEBUJĄ KARMY i DS! Prosimy o Pomoc!!!
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Jeszcze raz DZIĘKUJEMY! Właśnie wróciłam z Farą i Gackiem z lecznicy, oba psiaki zostały odwścieczone. Fara miała pobrane zeskrobiny w kierunku wykrycia nużeńca, prawdopodobnie ma nawrót... mimo dobrej karmy i oleju od Florentynki... biedna Fara, z jej odpornością jest naprawdę krucho :-( A Gacek miał badanie krwi, w związku z podejrzeniem niewydolności tarczycy. Wyniki będą jutro. -
Fara - śliczna alergiczna w DT, potrzebuje karmy vet i DS
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[COLOR=darkred][SIZE=2][COLOR=black][B]Dostałam dzisiaj 100zł [/B]na potrzeby[B] 7 psów od Mariat :loveu:[/B], które za Jej zgodą zostanie przekazane na karmę dla Fary. Bardzo serdecznie dziękujemy! [/COLOR][/SIZE][/COLOR] -
3 PSY z Łowicza POTRZEBUJĄ KARMY i DS! Prosimy o Pomoc!!!
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[COLOR=darkred][SIZE=2]W związku z zamknięciem działalności skarpety łowickiej i [URL="http://www.dogomania.pl/threads/177078-SKARPETA-%C5%81OWICKA-Fundusz-na-%C5%82owickie-psiaki-zawieszony-rozliczamy/page146"]oświadczeniem z dnia 9 września[/URL], podziałem odpowiedzialności za psy i obowiązków wobec nich, tytuł wątku (10 Psów...) zostaje zmieniony, a pod moją opieką zostaje 7 psów - Gacek, Florcia, Bojka, Nina, Fara, Kora i Antek. Kuba, Elmo i Erni zostają pod opieką Romki, w sprawie organizowania pomocy dla tych trzech psów, proszę kontaktować się z Romką. [COLOR=black] Karma, którą udało nam się zebrać dzięki Wam do tej pory zostanie przekazana, zgodnie z wcześniejszym tytułem dla 10 psów. We wrześniu wszystkie psy otrzymają i już otrzymały karmę. [U]Dzięki Wam! [/U]Otrzymałam dzisiaj [B]300zł dla [SIZE=3]7[/SIZE] psów :multi: [/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][COLOR=darkred][SIZE=2][COLOR=black][B]100zł [/B]na potrzeby[B] 7 psów od Mariat :loveu:[/B], które zostanie przekazane na karmę dla Fary [/COLOR][/SIZE][/COLOR][COLOR=darkred][SIZE=2][COLOR=black][B]100zł [/B]na potrzeby[B] 7 psów od Irenaka :loveu:[/B], które zostanie przekazane na DT i leczenie Florci[/COLOR][/SIZE][/COLOR][COLOR=darkred][SIZE=2][COLOR=black][B] 100zł [/B]ze wskazaniem na potrzeby[B] Gacka od Irenaka :loveu:[/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR] Bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc!!! [COLOR=darkred][SIZE=2][COLOR=black] [/COLOR][/SIZE][/COLOR] -
Skarpeta Łowicka - ROZLICZONA - zamykamy.
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Figafiga'][INDENT] [SIZE=5][B][COLOR=black][FONT="]Po rozdzieleniu całej kwoty przypadającej na psy ze Skarpety Łowickiej,czyli 693,60/10 = 69,36 zł kwota [/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=red][FONT="]208,08 zł[/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=black][FONT="] przypadająca na Erniego, Elmo i Kubę pozostaje do dyspozycji ich opiekunki, Romki. Czekamy na podanie konta do przelewu.[/FONT][/COLOR][/B][/SIZE] [/INDENT][/QUOTE] Przypomnę, żeby nie umknęło. Bardzo prosimy o numer konta do przelewu. -
Nina - kochana starsza pani za Tęczowym Mostem
mamanabank replied to mamanabank's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dotarła deklaracja p.Agaty, 20zł. Bardzo dziękujemy! (Sylwia, daj znać p.Agacie, ok?) -
Skarpeta Łowicka - ROZLICZONA - zamykamy.
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Nie mam kontaktu z Panią Toresa,nie przetrzymuję także numeru konta,pieniądze zawsze otrzymywałaś na konto prywatne z przeznaczeniem na skarpetę,co widać na wątku skarpety(wpływy).Konto zleceniodawcy jest możliwe do ustalenia w banku.[/QUOTE] Nie mam problemu z ustaleniem konta, pieniądze zostały odesłane. Mam problem z ustaleniem numeru telefonu do Pani Wilka, zapisanego w umowie adopcyjnej, którą dawno powinnaś mi przekazać. -
Skarpeta Łowicka - ROZLICZONA - zamykamy.
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Kopiuję z wątku łowickiego [url]http://www.dogomania.pl/threads/171870-%C5%81owicz-Schronisko-dla-Zwierz%C4%85t/page565[/url] [quote name='Romka']Jako darczyńca skarpety zgadzam się na zaproponowany podział środków.[/QUOTE] [quote name='Romka']Moja propozycja: podzielić po równo na każdego psa,także Elmo,Erniego i Kubę pieniądze ze skarpety [/QUOTE] [quote name='AniaiJanek']Jako , że i mi i np. mojemu teściowi zdarzyło się wspomagać skarpetę, my jak najbardziej wyrażamy zgodę na przedstawiony podział. [/QUOTE] Czy ktoś jeszcze chciałby zabrać głos w sprawie? -
Nina - kochana starsza pani za Tęczowym Mostem
mamanabank replied to mamanabank's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zapłaciłam przelewem -
ANTEK - staruszek w hotelu - szukamy stałego domku!!!
mamanabank replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Dostałam od Kai deklaracje za 3-mce dla Antka, przekazałam przelewem. -
Fara - śliczna alergiczna w DT, potrzebuje karmy vet i DS
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Dostałam deklarację od Kai na VII, VIII i IX oraz od Figifigi na VIII i IX. Dziękujemy! -
Skarpeta Łowicka - ROZLICZONA - zamykamy.
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Romka, bardzo proszę o przekazanie Pani Toresa, że działalność skarpety została zamknięta. Ja nie mogę tego zrobić ponieważ przetrzymujesz dokumenty. Kwota w wysokości 20zł, którą dostałam po zamknięciu działalności skarpety, zostanie odesłana. -
Nina - kochana starsza pani za Tęczowym Mostem
mamanabank replied to mamanabank's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziękujemy Edzi.71 za deklarację na wrzesień i październik. Dopisałam. -
3 PSY z Łowicza POTRZEBUJĄ KARMY i DS! Prosimy o Pomoc!!!
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Ja również dziękuję wszystkim za dotychczasowe wsparcie. Za pieniądze od [B]kingusi75 - 100zł i bahlsy - 115zł[/B], [B]razem 215zł, [/B]kupiłyśmy [B]90kg suchej karmy[/B] dla psów. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy! :loveu: :loveu: :loveu: Figa, wstaw proszę zdjęcie paragonu, ja nie mogę otworzyć. -
Skarpeta Łowicka - ROZLICZONA - zamykamy.
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Zgodnie z regulaminem forum, mamy obowiązek na wątku, na którym zbierane były pieniądze, zapytać o zdanie w kwestii podziału finansów, pytamy więc po raz trzeci. Pieniądze zbierane były na potrzeby 10 psów i mogą być na nie przekazane, ponieważ te psy istnieją, nie znalazły domów. Psy te pochodzą z Łowicza i nadal potrzebują pomocy. Niektóre z nich nie mają swoich skarbonek, dlatego możemy przesłać pieniądze do ich opiekunek, o ile wyrażą na to zgodę. Coś takiego jak pomysł przekazania komuś innemu wątku skarpety jest niedorzeczny. Romka, walcz do krwi ostatniej, ale na litość... nie kłam!