Jump to content
Dogomania

mamanabank

Members
  • Posts

    15844
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mamanabank

  1. Bardzo serdecznie dziękujemy! Sylwia mówiła mi i na pewno potwierdzi, a ja napiszę dla przypomnienia, że deklaracje bezpośrednio na konto hoteliku wpłynęły też od leni356, bardzo dziękujemy!
  2. 10kg suchej karmy i 8 dużych puszek przekazałam dla psów w hoteliku Sylwiaso 4 małe puszki podarowałam Gackowi [B]Tymczasem zapraszam na bazarek dla Antka i Florci (w podpisie)[/B]
  3. Zapraszamy na bazarek, z którego dochód zostanie przekazany m.in na potrzeby Antolka, w podpisie :-)
  4. Póki co ;-) Zapraszamy na bazarek, z którego dochód zostanie przekazany m.in. na potrzeby Muszkieterów, w podpisie :-)
  5. Zapraszamy na bazarek dla Florci, w podpisie :-)
  6. Nie :-) :-) :-) Dawka po prostu została zmniejszona... na razie. :multi: :loveu: :multi: :loveu: :multi:
  7. Tak, suczki Katia i Dasza są już w swoich domach Tutaj jest jeszcze trochę innych zdjęć Żory, Boże, jaki on jest cuuuudowny! [url]http://fundacja-emir.pl/psy/2009/zora042009.htm[/url] W Fundacji są jeszcze suczki, tak samo zabrane z pseudo: Avia [url]http://fundacja-emir.pl/psy/avia.htm[/url] Arka [url]http://fundacja-emir.pl/psy/arka.htm[/url]
  8. Bardzo dziękujemy! Pieniądze już dotarły, dopisałam. Dziękujemy, dziękujemy, dziękujemy!!!!
  9. Ja również przyłączam się do podziękowań! Bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy!!! Tymczasem Pani Wet. zadecydowała o zmianie dawkowania leków dla Florci i zaleciła obserwację, zobaczymy po tygodniu czy samopoczucie Florki się poprawi.
  10. [B]Żora:[/B] "Pies z pseudohodowli zabrany razem z dwiema suczkami ,po śmierci właściciela. W fundacji od 2009 r; spokojny, zrównoważony, łagodny; kastrowany. Bardzo potrzebny jest dom z ogrodem, a nie kojec i spuszczanie tylko na noc. On musi mieć kontakt z człowiekiem."
  11. i tytuł, tytuł ogłoszenia do zmiany, moim zdaniem przede wszystkim :-)
  12. Mało piszę, ale ciągle myślę o Zuzi i nadziwić się nie mogę.............
  13. Tak, na pewno czuje się świetnie i bardzo młodo, skoro ma odwagę walczyć z Arktikiem. Och, Antoni!
  14. Ahoj przygodo!!! ;-) [IMG]http://img560.imageshack.us/img560/3639/a128h.jpg[/IMG] [IMG]http://img811.imageshack.us/img811/8587/a129d.jpg[/IMG] [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/9895/a105z.jpg[/IMG] [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/1523/a103e.jpg[/IMG] [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/4720/a102c.jpg[/IMG] fot.czina, więcej na forum zPsem
  15. A Kora dalej pędem biegiem szuka swojego człowieka [IMG]http://img818.imageshack.us/img818/1223/a85o.jpg[/IMG] zgrabna jak sarenka [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/5610/a126.jpg[/IMG] zwinna jak tygrys [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/3158/a127l.jpg[/IMG] i wpatrzona w człowieka [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/4126/a109v.jpg[/IMG] fot.czina, więcej na forum zPsem
  16. Najważniejsze, żeby Antek teraz wydobrzał po starciu z Arktikiem. Całe szczęście, że okazało się niegroźne dla Antka. Potem skonsultujemy jego oko, właściwie powiekę. Z całą pewnością będą potrzebne dodatkowe fundusze na ten cel. Antku trzymaj się! Wymarzyłeś sobie podróże... kurczę szkoda, że do Veta, ech...
  17. Gacek miał dzisiaj takie przyspieszenie, że ledwie za nim nadążałam i trzeba było baaardzo uważać, żeby go nie zdeptać, wszędzie go było pełno! Nasłuchał się o kozach i pozazdrościł natręctwa :-D
  18. Radość oddająca cały urok Antka - Grabka!
  19. Ogromne dzięki! Jeśli cudowna Kora zginie w tłumie pięknych suczek i nie zostanie wybrana, napiszę tekst i wybiorę zdjęcia do następnych ogłoszeń.
  20. Nieprawdopodobne, wspaniałe, wzruszające zdjęcia!!! Co też się musi dziać w tym Bojkowym łebku! Wielkie brawa dla Was!
  21. [B]elaja [/B]ogromne dzięki za ogłoszenia!!! [B]holmina[/B] witamy ponownie u jużakowatych :-)
  22. Kora ma allegro niewyróżnione, takie zwykłe [url]http://allegro.pl/kora-ruda-mala-suczka-do-adopcji-i1867804417.html[/url] jeśli mogłabyś zrobić wyróżnione np. na Warszawę lub inne miasto (poza łódzkim) byłoby suuuper! Mogę przygotować nowy tekst.
  23. [quote name='Tofikowa']To deklaracja tylko za październik, i dyszka dodatkowo.[/QUOTE] Hurra! Bardzo dziękujemy w imieniu Ninki :-) Zaraz zmienię :-)
×
×
  • Create New...