Jump to content
Dogomania

mamanabank

Members
  • Posts

    15844
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mamanabank

  1. [quote name='Rewelacja']hehe :) Fizia bez ogona za 7 lat :))))) Identyko :)))) a dzisiaj nawet przegladalam Fizi fotki ;) stare![/QUOTE] NNNoooooooo! :-)
  2. Ta psinka kruszynka tak spędza 80% czasu, chcesz usiąść na krześle, fotelu, sofie, ona jest tam przed tobą; chcesz wyjść na dwór, ugotować zupę, czy umyć zęby, proszę bardzo, ale z łasiczką na rękach. Sylwia ostatnio tylko tak wita gości, bo inaczej się nie da :-) [url]http://img217.imageshack.us/img217/2121/dsc5961t.jpg[/url] Idealny piesek do towarzystwa, chętnie będzie oglądać seriale ze swoją panią, najlepiej brazylijskie.
  3. Och! Kochana kostka! Najwyższa pora na nową. Smutek mnie ogarnął, gdy zobaczyłam Neskę na zdjęciach z maja... :-(
  4. [quote name='lilk_a']może to być też rana powstała przy przechodzeniu pod ogrodzeniem , czy też przeciskaniu się obok czegoś ostrego piszecie że jest chudy , to góra tygodniowa tułaczka , Miki ma tylko zapadnięte boki , nie ma wystającej miednicy ani zapadłych policzków wygląda na mixa myśliwskiego mógł się zgubić na polowaniu szukacie właściciela ?[/QUOTE] Niestety, wg weterynarza rana powstała od ugryzienia (np. przez psa na łańcuchu?) lub od uderzenia widłami, a co do zaniedbania, wg lekarza jest efektem długotrwałej tułaczki, a nie tylko kwestią ostatnich kilku dni. Wychudzenie, zarobaczenie i zapchlenie takie, że spod sierści można garściami wybierać. Jeśli Miki naprawdę miał właściciela, to lepiej, żeby do niego nie wracał... [quote name='diana79']dajcie prosze FB na pierwszą aby łatwiej można było je znaleźć oby ten czas szybciej leciał :([/QUOTE] Już się robi [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=223351954396974&view=wall&notif_t=event_wall[/url] przenoszę na pierwszą
  5. Tak, wybiera składniki, które jej zdaniem na stole zupełnie nie są potrzebne! W tym celu potrafi wpakować się nawet na kolana :-) Dotarła listopadowa deklaracja od Jolusi. W imieniu Niny bardzo dziękujemy!
  6. Taka smutna historia, a Samba jest taka radosna! Aż trudno uwierzyć, że przeżyła taki koszmar...
  7. [quote name='Rewelacja']nie! powiedz![/QUOTE] Możesz nie pamiętać ;-) Poczekajmy na zdjęcia.
  8. I jeszcze się na dobranoc z Farą przywitam :-)
  9. Jestem, ale nic dziś już nie zrobię, wrócę znów :-)
  10. Piękna i śliczna! Masz rację, a przy tym radosna i wszędobylska :-D Na stole zawsze jest pierwsza, co najmniej dwiema łapami! Oczywiście, gdy stół nie jest pusty :-)
  11. Ja też chcę zobaczyć naszą Fizię (wiem, że ma inne imię, ale nie potrafię inaczej do niej mówić :-) [B]Rewelacja[/B], wiesz dlaczego? ;-))!!!
  12. Tak, trzeba jeszcze czasu... Sylwia, dobrze, że jesteś!
  13. Jesienne zdjęcia naprawdę są przecudowne. Andzike... liczę, liczę!
  14. Wieści są takie: podjęte leczenie, póki nie zapadnie inna decyzja lekarzy, będzie kontynuowane bez zmian, a my ufamy naszym lekarzom, inaczej nie oddalibyśmy pod ich opiekę naszych psów. Dziękujemy za wszystkie rady, o każdej z nich rozmawiam z weterynarzem, serio! Jeśli chodzi o plastry żelowe, być może będą potrzebne, gdy Mikuś opuści lecznicę, na razie rana jest pod czujnym okiem weterynaryjnym, przemywana płynem sporządzanym w lecznicy, dzisiaj wygląda o wiele lepiej niż w pierwszym dniu leczenia, zmniejszyła się opuchlizna. Sam Mikuś jest już zdystansowany do opuszczania swojego kocyka, naprawdę cierpi... i choć wszyscy chcielibyśmy, żeby ból szybciej minął, potrzeba czasu i... niestety pieniędzy. Ze względu na niepokój związany z bólem dostaje karmę RC Calm, oprócz leków i preparatów wzmacniających. [B]Koszty leczenia do dnia dzisiejszego wynoszą 436zł[/B], każdy kolejny dzień pobytu w lecznicy będzie kosztował [B]30zł + leki[/B] (faktura po opłaceniu rachunku). W lecznicy zostanie na pewno do końca tygodnia, czy dłużej, zależy od możliwości finansowych i decyzji lekarzy, może w odwrotnej kolejności. [B]Dziękujemy wszystkim za wpłaty[/B], nawet drobne mają duże znaczenie. Ogromnie dziękujemy!!! [quote name='Pies Wolny'] Taks - masz jeden z najładniejszych avatarów na dogo - moim zdaniem.[/QUOTE] A Ty masz jeden z najładniejszych podpisów - moim zdaniem.
  15. Hurra! Zdecydowanie pora na Neskę!!! Jakby nie było powinna znaleźć dom przed Szagim, a jakoś tak bokiem umknęła.
  16. [quote name='Pies Wolny']Mamo, czy Mikuś gorączkuje ? . Nie można się ogarnąć po tych zdjęciach. Dobrze, że Emirowa zajęła się pomocą Mikusiowi - solo byłoby bardzo ciężko. W poniedziałek także kabzie ulżę.[/QUOTE] Nie, nie gorączkuje. Solo to można tylko śpiewać chyba... Dzięki wielkie!!! [quote name='Isadora7']Przyszłam sprawdzić czy do "cegły" mam coś nowego. Dobra to "dodzierguje" z tym co mam będzie się dodawać[/QUOTE] Jutro Isadoro będzie coś nowego i przy okazji ogromne podziękowania i dla Ciebie za pracę dla Mikiego! [quote name='DONnka']Dziekuję ciociu, że przyszłaś do Mikusia :loveu: [B]On nas wszystkich bardzo potrzebuje[/B] :)[/QUOTE] Prawda!!!!!
  17. [quote name='Olena84']Noi Falko ma nowa ciotke na watku![/QUOTE] Nie no, ja przecież tu wcześniej byłam, tylko tak od czasu do czasu, prorokowałam, ze Falko będzie pierwszy, który opuści hotelik Sylwii, zobaczymy czy się pomyliłam,a le coś mi się zdaje, że chyba nie :-D Trzymam kciuki, a dzisiaj pozdrowię Falko od Was osobiście :-)
  18. Można, choć potrzeba na to trochę czasu... Dzisiaj Mikuś cieszy się spokojem w szpitaliku, niedziela jest dniem wytchnienia od codziennego zamieszania, mniej pacjentów w lecznicy. Dostaje wszystkie wymienione wcześniej leki i preparaty, rana jest wciąż przemywana. Jutro znowu u niego będziemy, będą obszerniejsze wieści. kopiuję z wątku rozliczeniowego Emira [url]http://emir.eev.pl/viewtopic.php?p=17740&sid=5aa56eaa05bc1ce62897e8ff43974cd7#17740[/url] [B]wpływy c.d[/B] ([I]na konto EMIRA)[/I] 50,- Rafał W. -W -wa Dziękujemy!
  19. U mnie kocioł jak zawsze, ale zajrzałam jeszcze, i co, i co??? Szagi Puszouszku!
  20. Oni się kłócą o to, kto głośniej szczeka :-)
  21. [SIZE=4][COLOR=red][B]POMOC DLA MIKIEGO[/B][/COLOR][/SIZE] [B]yunona[/B] 20 zł [B]trafiolet88[/B] 10 zł [B]Taks[/B] 300 zł [B]UMilki[/B] 100 zł [B]Z G-K [/B]50 zł [B]Tobciu[/B] 30 zł [B]Penny[/B] 20 zł [SIZE=5][COLOR=red][SIZE=4]Mikuś ma 530 zł[/SIZE] [/COLOR][/SIZE][SIZE=5][COLOR=seagreen][B][SIZE=4]BAZARKI DLA MIKIEGO[/SIZE] [/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217219-fajne-ciuszki-klapki-co%C5%9B-na-prezent-dla-Maciusia-obdartego-ze-sk%C3%B3ry-do-14.11?p=17937038#post17937038"]http://www.dogomania.pl/threads/2172...8#post17937038[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217224-swetry-kocyki-adres%C3%B3wki-chusty-szukam-domu-dla-rannego-Mikusia-do-10.11?p=17937285#post17937285"]http://www.dogomania.pl/threads/2172...5#post17937285[/URL] [COLOR=indigo][SIZE=4]Za wpłaty i bazarki ogromnie dziękujemy! Wszystkie dokonane wpłaty zostaną odnotowane na tym wątku i wątku rozliczeniowym Fundacji Emir. W imieniu banków prosimy o cierpliwość, jak widać, nie wszystkie wpłaty dotarły, gdy tylko wpłyną, zostaną dopisane. [/SIZE][/COLOR]
  22. [quote name='inka808']wiecie..jestem nowa na Dogo...czytam..czytam....i oczom nie wierze:(:(...wiecie co mysle?bedzie coraz gorzej bo ludzie juz nie sa ludzmi...zapisuje pieseczka i jak ktos poda mi konto to cos na niego wyskrobie...[/QUOTE] Nr konta fundacji można znaleźć na pierwszej stronie tego wątku. Bardzo dziękujemy! Dziękujemy Wszystkim! Miki czuje się bezpieczniej, już nie jest sparaliżowany strachem, a widać to po tym, że zaczął reagować podczas przemywania rany, próbuje uciekać, wyrywa się, zabieg ten muszą przeprowadzać dwie osoby, kilkakrotnie w ciągu dnia. Bardzo cierpi... a przed nim jeszcze długa droga... Jego cierpienie poraża nawet lekarzy, którzy stykają się przecież z bólem zwierząt na co dzień. Wychodzi na bardzo krótkie spacery, dużo odpoczywa. Najważniejsze teraz jest odbudowanie jego odporności, żeby jego organizm miał siłę walczyć.
  23. [quote name='taks']Paradoksalnie ta obojetność byc może uratowała mu zycie. Nie sądzę aby ktoś na wsi wziął na siebie koszty ( duże) leczenia cudzego psa a wiejski wet wobec takiego okaleczenia wymyslił cokolwiek innego niż eutanazję.[/QUOTE] 10/10 - gdybyśmy nie byli tam przed [I]weterynarzem do krowy, [/I]nie znaleźlibyśmy Mikusia, tak myślę... Choć to rzeczywiście paradoksalne, podłe, aż strach myśleć, wyobraźnia boli...
×
×
  • Create New...