Jump to content
Dogomania

mamanabank

Members
  • Posts

    15844
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mamanabank

  1. [CENTER]:cunao::cunao::cunao: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [/CENTER]
  2. Pierwsza moja myśl dzisiaj po przebudzeniu - Nela w pościeli o poranku
  3. Do mnie? No do mnie, tutaj! Jak nie Ty... no to ja. Ale to DEGRADACJA barokowej... no królewny to nie, bardziej pasuje do niej ochmistrzyni!
  4. Ooooo! I ja Jej zazdroszczę! I to jak!!!
  5. [quote name='kamos']Ponawiam prośbę o potwierdzenie przelewu z 16.11.[/QUOTE] Lista wpłat aktualizowana jest co kilka dni, ostatnia aktualizacja z 21.11 (data wpisu) [url]http://emir.eev.pl/viewtopic.php?p=17965#17965[/url] Lista wpłat z całą pewnością będzie uzupełniana. W imieniu Fundacji proszę o cierpliwość, jeśli wpłata wpłynęła z pewnością będzie odnotowana, tak jak wcześniejsze.
  6. Ninka pozdrawia z hoteliku - odpoczywa, nabiera sił, szczęśliwa, że jest już u siebie, za kilka dni zdjęcie szwów - i zaprasza na bazarki dla siebie i Kory
  7. Gacek przebiera łapkami i zaprasza na bazarki dla Niny i Kory :-)
  8. Zapraszamy, zapraszamy!!! A jutro wybieram się do Fary!
  9. Antoś kocha cały świat :-) [IMG]http://img593.imageshack.us/img593/8776/b0018250.jpg[/IMG] [IMG]http://img542.imageshack.us/img542/5121/b0018265.jpg[/IMG] [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/2850/b0018278.jpg[/IMG] [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/7100/b0018300.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/1691/b0018302.jpg[/IMG]
  10. Aktualne zdjęcia Antosia (fot.czina, więcej na forum Zpsem) Wszyscy kochają Antosia [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/9875/a13qq.jpg[/IMG] [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/8540/b0018323.jpg[/IMG] [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/1981/b0018324.jpg[/IMG] [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/9760/b0018331.jpg[/IMG]
  11. Wszyscy kochają Korę! (fot. czina, więcej na forum Zpsem) [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/240/b0018343.jpg[/IMG] [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/1517/b0018353.jpg[/IMG] Kora kocha cały świat [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/7554/b0018269.jpg[/IMG] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/9494/b0018259.jpg[/IMG] [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/1299/b0018247.jpg[/IMG]
  12. [quote name='ranias']Abażur nie przeszkadza Antosiowi w buszowaniu....:multi:[/QUOTE] Nie przeszkadza, bo już daaawno zdjęty :-) Na szczęście!
  13. Ja też... żeby tak pierwszy śnieg w tym roku przywitała już w swoim domu...
  14. [quote name='Isadora7']Zblazowane ale urody powalającej[/QUOTE] Noooo... [url]http://img818.imageshack.us/img818/4792/p1130373.jpg[/url] Tylko się przytulać!!!!!
  15. [quote name='sylwiaso']Doszła wpłata dla Bojci od Pani Ewy M.bardzo Serdecznie Dziekujemy:multi::loveu::lol::multi:!!A na fotce Szefowa rozgląda się po okolicy ma na górce piasku lepszy widok!!![/QUOTE] Dziękujemy serdecznie :loveu: Dopisuję. A niedługo ważenie kontrolne Bojci :cool3: :evil_lol:
  16. Małgorzato, ogromnie dziękujemy! Mikuś, dzisiaj rano, gdy tylko usłyszał nasze głosy w lecznicy, zaczął szczekać - Tu jestem, tu! :-) I pięknie prosił o spacerek. Zrobił obchód terenu i sam zaprowadził do lecznicy, na swój kocyk, przy okazji go zważyłam, z kapeluszem i smyczą waży 14kg.
  17. Serdecznie zapraszamy!!! Antoś wyleczony, teraz Ninka potrzebuje pomocy!
  18. Florcia jest Panną Dziedziczką - CHWILOWO! A Ninka miała wczoraj operację i nie ma pieniędzy na leczenie, może wpadniecie na bazarek? Zapraszam na wspaniały bazarek dla Niny, warto zajrzeć! http://www.dogomania.pl/threads/2182...8#post18059028
  19. Popieram!!!! A przy okazji, całkiem nowe rzeczy!!! [COLOR=indigo][SIZE=4]Zapraszam na wspaniały bazarek dla Niny, warto zajrzeć! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/218215-NOWE-markowe-spodnie-co%C5%9B-dla-dziecka-co%C5%9B-dla-psa-I-INNE-do-30.XI.?p=18059028#post18059028"]http://www.dogomania.pl/threads/2182...8#post18059028[/URL][/SIZE][/COLOR]
  20. Zapraszam na wspaniały bazarek dla Niny, warto zajrzeć! http://www.dogomania.pl/threads/2182...8#post18059028
  21. [COLOR=indigo][SIZE=4]Zapraszam na wspaniały bazarek dla Niny, warto zajrzeć! [url]http://www.dogomania.pl/threads/218215-NOWE-markowe-spodnie-co%C5%9B-dla-dziecka-co%C5%9B-dla-psa-I-INNE-do-30.XI.?p=18059028#post18059028[/url] [/SIZE][/COLOR]
  22. Podpisuję się, choć mówiłam to już przez tel :-)
  23. Do skarbonki Antośka przelałam 428zł z czapowego bazarku [url]http://www.dogomania.pl/threads/216332-CIEP%C5%81E-ZIMOWE-CZAPY-ZAKO%C5%83CZONY-rozliczamy!?p=18055335#post18055335[/url] UMilki, daj proszę znać tutaj i na wątku bazarkowym, gdy dojdzie, OK? [COLOR=slategray](Na Antosia czaka u mnie karma i odżywka dla seniorów)[/COLOR]
×
×
  • Create New...