Jump to content
Dogomania

mamanabank

Members
  • Posts

    15844
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mamanabank

  1. Naprawdę muszę zmienić leki... nie zauważyłam! Jesienne pozdrowienia od Bojki [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/823/dsc5887d.jpg/"][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/3535/dsc5887d.jpg[/IMG][/URL] od Niny [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/21/dsc5906f.jpg/"][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/3030/dsc5906f.jpg[/IMG][/URL] Od Florci [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/405/dsc5871q.jpg/"][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/5298/dsc5871q.jpg[/IMG][/URL] I ode mnie [IMG]http://kobieta.dlastudenta.pl/photos/dlastudentki/zdrowie/zdrowie1/czarownica.jpg[/IMG]
  2. Zabrałam, jeszcze tu wrócę, bo mam coś do zrobienia :-)
  3. Dotarła deklaracja Tofikowej na listopad, dziękujemy! I moją listopadową deklarację dopisałam.
  4. Dotarły deklaracje Figifigi i mamanabank na XI i Camisiowej na XI i XII - DZIĘKUJEMY!
  5. [B]Dziękujemy Wam Wszystkim za pomoc[/B], za wpłaty, za obecność, za trzymanie kciuków. Dzięki Wam możemy pomóc Mikusiowi przetrwać te najtrudniejsze chwile, zapewnić mu bezpieczeństwo i opiekę, jakiej potrzebuje. Dziękujemy serdecznie w imieniu Mikusia!
  6. [quote name='edek']Kubraczki zostały wypożyczone od Pani doktor z Łowicza, za co jeszcze raz gorąco dziękuję !!!![/QUOTE] A no właśnie! A już myślałam, że to jakaś ogólnopolska linia mody :-D Kochane małe Małpiszonki w wielkim świecie!!
  7. Byłyśmy z Figą po południu w lecznicy. Dzisiaj widać szczególnie jak bardzo zabiedzony jest Mikuś, wychudzony i znękany; zarobaczony, zapchlony... bezbronny, a mimo to tak przyjaźnie nas witał, to jest nieprawdopodobne! Jakby okazywał wdzięczność, prosił o pomoc... Tak ufnie patrzy w oczy... serce rozbija na kawałki... [I]to tylko pies[/I] [SIZE=4]Oprócz antybiotyku w zastrzykach (Enrobioflox) U Mikiego zastosowano jeszcze następujące leki i preparaty Theranecron Solcoseryl Geri-pet Immunodol Został odpchlony (Effipro) i odrobaczony (optivermin) Dzisiaj wdrożono podawanie Zylexisu Rana jest przemywana Rozważaliśmy podanie kroplówki wzmacniającej, ale Mikuś walczy nadal bardzo dzielnie, chętnie zjada posiłki, dostaje preparaty wzmacniające odporność w karmie. Zamiast kroplówki lekarz zalecił podawanie karmy weterynaryjnej z linii RC (dokładną nazwę podam jutro) [/SIZE] [SIZE=4] [COLOR=darkslategray]Dziękujemy niezmiernie za dotychczasową pomoc! [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=darkslategray] [B]Już dzisiaj widać, że leczenie przekroczy znacznie zakładane początkowo koszty. [/B] Bardzo prosimy o wsparcie. Chcemy dać Mikusiowi wszystko, co najlepsze, tak wiele już wycierpiał...[/COLOR][/SIZE]
  8. Zapraszamy na bazarek dla Mikusia [url]http://www.dogomania.pl/threads/217219-fajne-ciuszki-klapki-co%C5%9B-na-prezent-dla-Maciusia-obdartego-ze-sk%C3%B3ry-do-14.11[/url]
  9. [quote name='oska1983']Narazie wysyłam 20zł na konto fundacji[/QUOTE] [B]Dziękujemy![/B] Figa, czy mogłabyś zareklamować bazarek diany79 w 7 poście, to też ogromna pomoc, zgubi się w postach. [url]http://www.dogomania.pl/threads/217219-fajne-ciuszki-klapki-co%C5%9B-na-prezent-dla-Maciusia-obdartego-ze-sk%C3%B3ry-do-14.11[/url]
  10. A jednak dałaś radę! Ogromnie dziękujemy! A przy okazji Falko do góry marsz!
  11. Tak myślę, że ze dwie, jeśli mgły nie będzie ;-) Zawsze możecie podjechać do mnie, a ja dalej popilotuję, bo to i tak po drodze :-)
  12. Nie potrafiłabym zdecydować się na tekst, wszystkie są rewelacyjne!!!!
  13. [QUOTE]Mam nadzieję, że Anita przyjedzie do Ciebie spotkać się z Mambą :P [/QUOTE] Nie może być inaczej! :-D
  14. [quote name='Olena84']czyli wplaty na szpital tez wysylac na konto Emir?[/QUOTE] Tak. Mikuś zostanie w lecznicy tak długo jak będzie trzeba, wg decyzji lekarza. Wpłaty będziemy odnotowywać również tutaj.
  15. Zabrałam. Piękna Nina, zabieram gdzie się da, do allegro też.
  16. No to znowu zaczynamy trzymać kciuki :-)
  17. Mikuś jako pies wymagający szczególnej opieki przechodzi pod bezpośrednią opiekę Fundacji EMIR W lecznicy zostanie tak długo jak będzie potrzeba. Nadal prosimy o pomoc. Aktualne info na wątku Mikusia.
  18. [SIZE=3][B][SIZE=5]Opiekę na[B]d[/B] Mikusiem przejmuje [COLOR=blue]Fundacja dla Ratowania Zwierząt Bezdomnych EMIR [COLOR=red][SIZE=4]konto fundacji[/SIZE] [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE][SIZE=5][COLOR=red]Bank Śląski O/Grodzisk Maz. [/COLOR][/SIZE][SIZE=5][COLOR=red] 88 1050 1924 1000 0022 6878 6056[/COLOR][/SIZE] [COLOR=red][B][SIZE=5]z dopiskiem : na pomoc Mikusiowi[/SIZE][/B][/COLOR] [COLOR=black][SIZE=4]adres [/SIZE][/COLOR][SIZE=4]Oddział, ul. Słoneczna 4, 96-321 Żabia Wola[/SIZE] [SIZE=5]Wszelkie wpłaty, które zostały wysłane na konto podane wcześniej zostaną odnotowane i przekazane na pomoc Mikusiowi[/SIZE] [SIZE=5]i opłacenie rachunku w lecznicy[/SIZE]. [SIZE=5]Aktualne rozliczenie wpłat będzie odnotowywane na forum fundacji i wklejane na ten wątek bez zmian w poście 7 [COLOR=red]Za okazane serce ogromnie dziękujemy! [B][COLOR=black][SIZE=2]Aktualne info umieściłam również w poście 3[/SIZE][/COLOR][/B] [/COLOR][/SIZE]
  19. [quote name='diana79']zrobiłam na szybko bazarek dla mikusia :( wymiary uzupełnię popołudniu [b]fajne ciuszki, klapki, coś na prezent - dla maciusia obdartego ze skóry do 14.11 [/b] [url]http://www.dogomania.pl/threads/217219-fajne-ciuszki-klapki-co%c5%9b-na-prezent-dla-maciusia-obdartego-ze-sk%c3%b3ry-do-14.11?p=17937038#post17937038[/url][/quote] dziekujemy!!!
  20. I jak tam dzisiaj u Antoniego? Daje radę w kołnierzu?
  21. My też tak uważamy, nie powinien opuszczać lecznicy w poniedziałek, za wcześnie, dlatego prosimy o pomoc... Oleno dziękujemy!
  22. Dziękujemy Wam Wszystkim! Kaju jak psiak Miki wydobrzeje ogłoszenia będą bardzo potrzebne! Mikuś jest bardzo wychudzony, zapchlony, może i kiedyś miał właściciela, ale to było kiedyś... żeberek nie widać na tych zdjęciach, ale można się o nie pokaleczyć. Rana była cuchnąca, tylko dlatego, że jest zimno muchy nie zjadły Mikusia i nie zgnił za życia. Majusko, to nie byli właściciele psiaka, lataliśmy po wsi i pytaliśmy, ludzie widzieli go wcześniej, ale nie chcieli pomóc.
  23. [quote name='mamanabank']Karma od An i Ai dotarła i nie tylko karma! Policzę dokładnie i dopiszę, dziękujemy!!![/QUOTE] Andzike, przepraszam, że jeszcze nie dopisałam, choć mam policzone, obiecuję dopisać uczciwie i jeszcze raz dziękujemy za pomoc. Wszystko się toczy jak się toczy... Antek miał wczoraj zabieg (nowotwór na powiece), a dzisiaj Miki... Czasem brakuje siły i wiary... [B]Dziękujemy, że jesteście![/B]
×
×
  • Create New...