Jump to content
Dogomania

mamanabank

Members
  • Posts

    15844
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mamanabank

  1. podnoszę Bojkę i w wolnej chwili zaktualizuję post rozliczeniowy edit. skarbonka zakualizowana
  2. Świetna wiadomość! Bardzo dziękujemy!!! To nieprawdopodobne i wspaniałe zarazem jak mały Mikuś poruszył serca wielu ludzi!
  3. Efekt będzie lepszy, specjalnie nas tak trzymają :-D
  4. O rety rety! Ja też się nie mogę doczekać!
  5. Antoś [I]przy okazji[/I] (jakkolwiek to brzmi) operacji, miał przegląd i czyszczenie ząbków :-)
  6. Pozdrowienia dla Mikiego i ciepłe myśli przekazane :-) Dziękujemy! Nie możemy się doczekać kiedy będzie zdrowy...
  7. [quote name='Andzike']Halo, halo, jest tu ktoś z prezentami ? ;) Dzisiaj mijają [SIZE=4][COLOR=red][B]2 lata[/B][/COLOR][/SIZE] odkąd najcudowniejszy kudłaty osiołek ze mną zamieszkał :) Adopcja Nelki było jedną z najlepszych decyzji w moim życiu :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Gratuluję i dziękuję zarazem!!! Pozdrawiam serdecznie z przytułku dla obłąkanych! Właśnie dlatego dopiero teraz piszę. Mamy przerwę między zajęciami "krótka piłka - zabić! Odwarunkowanie" a "obozem przetrwania" Pozdrawiam i uciekam, zanim mnie wychowawca przyłapie. Pa! Do zobaczenia w 3 rocznicę!
  8. [quote name='Florentynka']Parówka jest boska! No i ta symbioza z kotem - coś pięknego! Śliczna morda, na pewno ktoś się w niej zakocha.[/QUOTE] I za to trzymam kciuki!!!! Z całej siły, żeby ktoś się zakochał!
  9. I ja się przyłączam do pozdrowień dla Pastereczek i dla Was wszystkich! :-)
  10. 100zł od Mariat przelałam do skarbonki Antosia przed chwilą :-) Antku podróżniku do góry!
  11. A telefon milczy jak zaklęty... Gdzie jest sprawiedliwość na tym świecie, co?
  12. [quote name='_Goldenek2'][INDENT]Z przykrością muszę wycofać się z dalszego finansowania od nowego roku. Moja nowa organizacja FPR Złoty Pies też ma ciągły deficyt :-(. Wybaczcie. Mam nadzieję, że chociaż odrobinę pomogłam. Dalej trzymam kciuki za wspaniały DS. [/INDENT][/QUOTE] Dziękujemy serdecznie za pomoc i informację.
  13. Mam dobre wieści :-) Rozmawiałam dzisiaj z Panią Wet. Wyniki badania Antosiowego wycinka są DOBRE!!! :multi: Antoś ma żyć zdrowo i cieszyć się życiem! [B]Otrzymałam 100zł od Mariat :loveu: dla Antosia[/B] :loveu: [B]Bardzo dziękujemy!!!!!!! [/B]Pozwolę sobie przelać do skarbonki Antka już jutro, dziś mogłabym nie dostrzec kodów ;-)
  14. [SIZE=4][SIZE=3]Serdecznie dziękujemy [B]Andzike i Aikowo[/B] :loveu: :loveu: za 18kg suchej karmy, 11 dużych puszek, mnóstwo kocyków, poszewek dla psów. Dziękujemy [B]Mariat[/B] :loveu: za wsparcie w wysokości 100zł, które zostanie przekazane dla Antka, po ostatnich wizytach u weterynarzy (szycie po pogryzieniu, operacja nowotworu na powiece), jego skarbonka świeci pustkami. Dziękujemy również [B][COLOR=black]p.Mai D. :loveu: [/COLOR][/B][COLOR=black]za wsparcie naszych psów kwotą 75zł, która zostanie przekazana na szczepienie i DT dla Fary [B]Bardzo bardzo dziękujemy! [/B] [/COLOR] [/SIZE][/SIZE]
  15. 8 m-cy temu [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/30ac4ac83518f2332e8133010985379f,10,19,0.jpg[/IMG] i dziś [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/42/dsc6217z.jpg/"][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/6020/dsc6217z.jpg[/IMG][/URL] To jest chyba metamorfoza jakby :-) Figafiga, dziękuję za piękne zdjęcia! Przy okazji, bo już dawno powinnam to zrobić(!) - Dziękuję Irenieka za paczkę podkładów i przysmaki dla Gacka, mnóstwo świetnych przysmaków w puszkach i saszetkach! Dziękuję serdecznie!
  16. [B][SIZE=3][COLOR=royalblue][COLOR=black][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/600/dsc6210a.jpg/"][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/5753/dsc6210a.jpg[/IMG][/URL] Kochany nasz najpiękniejszy jamniczek... :-( :-( :-( [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B]
  17. [quote name='sylwiaso']Z darów od kingusi75 (skarpety, rękawiczki, czapy) sprzedanych do tej pory poza bazarkiem zebrałam 150zł dla psiaków. Czy część tych pieniążków możemy przekazać na karmę dla 5 suń z Górek, które bardzo leżą mi na sercu? [URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=174649859281905[/URL][/QUOTE] Pewnie, że tak! Wiem, że sunie są w pilnej potrzebie i potrzebują pomocy. Mam nadzieję, że Kingusia również nie będzie miała nic przeciwko temu. Kupimy karmę i przekażemy suniom.
  18. [quote name='sylwiaso']Z bazarku Czapowego dla chłopaków będzie chyba 300zł jeszcze księgowa liczy!![/QUOTE] Księgowa mówi 400! Niech tylko wszystkie przelewy dotrą. :-)
  19. [quote name='Sarunia-Niunia']Oczywiście i ja KOCHAM Mikusia!!! bardzo, bardzo, bardzo!!! Nie mogłam tu być przez dwa dni, ale zapewniam, że o Nim myślałam:):):)....[/QUOTE] Lubię to! ;-)
  20. Figafiga ze środków zebranych na prywatne konto opłaciła fakturę w lecznicy - leczenie i opieka weterynaryjna (3-11.XI) - 565,00zł Jeszcze raz dziękujemy darczyńcom za każdą złotówkę, dzięki Wam Mikuś jest bezpieczny. Tak jak napisałam wcześniej musi zostać jeszcze w lecznicy, pod ścisłą opieką lekarzy. Rana jest rozległa, przy najmniejszym zabrudzeniu mogłoby dojść do zakażenia, dlatego szpitalik jest najlepszym rozwiązaniem, choć nie najtańszym... Nie tylko czas leczy rany, choć w przypadku Mikusia odgrywa rolę kluczową. I niech płynie, niech płynie ten czas. Nadal trzymajcie kciuki!
  21. Do ucha: rokowania ostrożne, jak zawsze w ciężkich przypadkach. Ale to już tydzień od stanu wyjściowego, rana wygląda lepiej, podjęte leczenie przynosi efekty, ale trzeba czasu, czasu... każdy dzień się liczy! Do serca: liczę na fotki po dzisiejszej wizycie Figi i... DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE!!! :loveu: :loveu: :loveu: Bardzo dobrze!!! :multi: :multi: :multi: DZIĘKUJĘ!!! Z Taką Ekipą przy Mikusiu, wiem, że nie możemy się poddać i on sam też walczy o siebie, jest bardzo dzielny!
  22. I się zgłaszam!!! Decyzją lekarza Mikuś zostanie w lecznicy dłużej, niż początkowo zakładaliśmy. Myśleliśmy, że w poniedziałek już będzie można przewieźć go do fundacji, ale to zdecydowanie za wcześnie, potrzebuje jeszcze co najmniej kilku dni (od poniedziałku) na pozostanie pod ścisłą opieką weterynaryjną. Dzisiaj po południu Sylwia z Figą odwiedzą Malucha w lecznicy.
  23. [quote name='Annica']Wysłałam pieniążki na konto Emira, czy ktoś może wie, kiedy zaktualizują wpływy?[/QUOTE] Aktualizacja już jest [url]http://emir.eev.pl/viewtopic.php?p=17795#17795[/url] Poproszę Figę o skopiowanie do postu nr 7 Za wszelkie wpłaty ogromnie DZIĘKUJEMY!!! Wg lekarzy Mikuś jest pacjentem bardzo grzecznym, nie sprawia trudności, zachowuje czystość w lecznicy, jest posłuszny, broni się jedynie przy zabiegach, ponieważ potwornie cierpi...
×
×
  • Create New...