-
Posts
15844 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mamanabank
-
Jużaczka WIERA znalazła SWOJEGO CZŁOWIEKA!!!
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Chętnie porozmawiam nt. Wiery, jeśli masz ochotę zadzwonić 608 404 770 Przez EMIROWY płotek przerzuciłam dzisiaj 15kg puriny dla Wiery od innych kudłaczy :loveu: Wiera i Emir dziękują! -
Jużaczka WIERA znalazła SWOJEGO CZŁOWIEKA!!!
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
:multi: :multi: :multi: Dzięki za zainteresowanie!!! Jak do tej pory niestety niewiele można powiedzieć na temat zachowania Wierki co do innych psów, a tym bardziej kotów. Dzisiaj rozmawiałam na jej temat przez telefon z Emirem, czeka na doprowadzenie do porządku szaty (planowane na środę), dopiero potem będzie sprawdzana pod względem zachowania "w stadzie", chociaż nie wiem, czy na koty się uda... Do adopcji na "dziś" są inne jużaczki (kliknij w obrazek z mojego podpisu), na Wierę trzeba jeszcze trochę poczekać, a raczej ona musi jeszcze trochę poczekać :-( -
[quote=leni356;13100291 Na razie jednego kudłacza udało się wyciągnąć ze schroniska w Łodzi i to takiego z małymi szansami na adopcję ze schroniska (bardzo kudłaty, bardzo zadredziony i bardzo wystraszony) - Chmurka jest w Emirze w Żabiej Woli, ale musimy dorzucać na jej utrzymanie - pierwszą paczkę karmy kupiła Mamanabank, drugą skarpeta kudłaczy. Mamanabank zrobiła też ogłoszenia i są już pierwsze telefony o Chmurkę. Jeśli Chmurka znajdzie dobry domek to może uda się wyciągnąć na jej miejsce innego kudłacza który został w schronisku w Łodzi - Bombaja. [B]Zbierajmy fundusze żeby móc wyciągać kolejne kudłacze [/B]:modla: edit: dodam linki, są też na pierwszej Chmurka która ma teraz na imię Wiera: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1161/juzaczka-wiera-potrzebuje-swojego-czlowieka-147573/"]Jużaczka WIERA potrzebuje swojego człowieka[/URL] Kajtuś: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1164/zaglodzony-samotny-bez-dachu-nad-glowa-prosi-o-lepsze-zycie-145909/"]Zagłodzony,samotny,bez dachu nad głową,prosi o lepsze życie[/URL] Bombaj: [URL="http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=psy&nr=3838"]Schronisko dla Zwierząt w Łodzi[/URL][/quote] Potwierdzam, dzisiaj dostarczyłam do Emira paczkę karmy ze skarpety kudłaczy. W sprawie Chmurki/Wiery do tej pory miałam cztery telefony, ponieważ Wierka nie bardzo nadaje się do "prostej" adopcji polecamy inne kudłacze z tego wątku.
-
Kleks anioł nie pies W DT DO 20 GRUDNIA. MA DOM
mamanabank replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
a bo wcześniej wysłałam do Dogo07 :lol:, a do Ciebie olga teraz też wysłałam, wszystko przez pośpiech ;) -
Kleks anioł nie pies W DT DO 20 GRUDNIA. MA DOM
mamanabank replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
kontakt wysłałam do Ciebie olga7 i do Justyny. -
Kleks anioł nie pies W DT DO 20 GRUDNIA. MA DOM
mamanabank replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
Krczę wczoraj dzwoniła do mnie Pani z Wrocławia, która szuka dla siebie psa w typie sznaucera bez ogonka. Komu dać na nią namiary? Może warto do niej zadzwonić? [SIZE=2]tylko szybko, bo zaraz wyjeżdżam!!!![/SIZE] -
Mlodziutki dog / CC - ZOSTAŁ KRAKUSEM :)
mamanabank replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
a jak ten wielorybek teraz ma na imię? Dzisiaj w nocy będę przejeżdżać przez Kraków to pozdrowię go od Was ;), może usłyszy... -
Mlodziutki dog / CC - ZOSTAŁ KRAKUSEM :)
mamanabank replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
jak to dobrze, że nie będzie musiał zimy w schronisku spędzać :multi: -
Mówisz o tym rudym? To jest pies, chłopak. Sunia to ta terrorystka, która żyć mu nie daje.
-
Chyba za pięć dni. Mnie nie będzie od jutra do piątku, więc albo przeleje Ci __Lara ;) pieniądze dzisiaj albo dopiero po powrocie, jak wolisz.
-
Jest to jakaś metoda, ale czasami po prostu nie da się przejść obojętnie, no nie da się http://www.dogomania.pl/forum/f28/nie-moge-przejsc-obojetnie-147838/
-
Jużaki i jużakopodobne w potrzebie - czekają na dom.
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
A ja dziękuję Emirowi za pozbieranie jużaków w potrzebie, dziękuję, że znalazły u Was miejsce i są bezpieczne. :loveu: Emirowe (i nie tylko) kudłacze znalazły też swoje miejsce na wątku Leni (str1 i 5): [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kudlacze-w-potrzebie-146370/[/URL] -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
mamanabank replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='leni356']Lucynko, jeśli masz kontakt do domków które nie załapały się na Anulę to może możesz tego kudłacza polecić, ściska serce :-( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/nie-moge-przejsc-obojetnie-147838/[/URL][/quote] popieram, popieram, po stokroć popieram! -
O matko... :placz:
-
No nareszcie możemy zobaczyć kochaną terrorystkę :loveu: Świetny ten jej kojec, jest naprawdę szczęściarą, ze może mieć taka rezydencję tylko dla siebie, w porównaniu z warunkami schroniskowymi to jest rewelacja! I udało Ci się dobrać właściwy kaganiec, widać, że bardzo wygodny. teraz się nie opędzisz, pokaż resztę towarzystwa.
-
Lia7 ja jestem za tym, żebyś ujawniła swoją tożsamość. Dobrym duchem tego wątku jest Isadora :loveu: Trevor [*]
-
Mlodziutki dog / CC - ZOSTAŁ KRAKUSEM :)
mamanabank replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Powinien zapakować kuper do jakiegoś ciepłego domu, zima coraz bliżej... -
Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...
mamanabank replied to kajkoowa's topic in Galeria
Tak!!! Właśnie Karmela!