Jump to content
Dogomania

mamanabank

Members
  • Posts

    15844
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mamanabank

  1. A co z Pleśniakiem? Nadal się tak nazywa? Jeśli już komuś skojarzył się z nakrapianym serem pleśniowym, to może mógłby nazywać się Lazur?
  2. __Lara Chyba bedziesz musiała założyć jakąś firmę ;)
  3. Ja też podziwiam za ten poranny bieg i zazdroszczę, może wezmę przykład... A w łowickim schronisku jest jeden taki łaciaty sierściuch jak brat azy i anu, niestety nie mogę przekleić zdjęcia, ale zerknijcie (6 zdjęcie): [url=http://www.um.lowicz.pl/serwis/index.php?id=1338&lim=2]Oficjalny portal miejski Łowicz.eu[/url]
  4. [email][email protected][/email] __[U]Lara[/U] to dla Ciebie ten mail :loveu: Zaraz będę robić nowe allegro, nie wiedziałam w ogóle,ze istnieją jakieś szablony, o ja ciemna masa :oops:
  5. __[U]Lara[/U] może mnie podszkolisz w tym allegro, bo moje to jakieś takie nędzne :placz:
  6. no to rzeczywiście... :shake:
  7. uff... Isadora dziękuję, bo jakoś tak się czuję związana z jużakami :oops:
  8. Dajcie Rysia koniecznie na wątek kudłaczy, tam jest duże zainteresowanie kudłaczami. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kudlacze-w-potrzebie-146370/[/url] załapie się do allegro i może ktoś go wypatrzy, bo jest świetny.
  9. o matko... czekamy na wiadomości mam nadzieję, ze to nic groźnego, moja znajoma z Torunia przechodziła kiedyś taki stres z psem, schudł kilka kg, nie jadł, nie chodził, myslała, ze to rak i pies umrze, zrobiła wszystkie możliwe badania i nic, okazało się, że on tak cierpiał, bo 0,5 km od domu była psia panna z cieczką. A czy Wadzina ma jeszcze jakieś inne objawy?
  10. Isadora7, mam pozwolenie Emira na ogłaszanie jużaków i chciałabym robić to nadal, jest na pewno wiele psów, którymi się zajmujesz i potrzebują ogłoszeń, ja ogłaszam tylko jużaki, następne ogłoszenie będzie lepsze, obiecuję :dog:
  11. Pieniądze przelałam, na koncie Iskierki zostało 38,40zł, jeśli się pomyliłam, proszę o poprawkę. Oj, żeby jej się poszczęściło, chociaż faktycznie na smutną nie wygląda, wręcz przeciwnie!
  12. OK. A dzwonił ktoś w ogóle w sprawie Wiery do Emira? Do mnie zadzwoniło kilka osób, ale oprócz pierwszej pani, wszyscy chcieli mniejsze pieski, na zdjęciach nie widać widocznie jakiej wielkości jest Wiera. Podsyłamy im mniejsze kudłacze z Emira i wątku kudłaczy.
  13. ja juz jestem, tylko nie pamiętam czy dostałam nr konta do przelewu i jaką konkretnie kwotę mam przelać. szczęściara z tej Iskierki
  14. Czy był chociaż jeden telefon do Emira w sprawie ogłaszanych jużaków?
  15. mienta, super, a wrzuć jakieś zdjęcia ze szkolenia.
  16. No to mamy na wątku specjalistkę od jużaków.
  17. [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/66a43ac5dcd3307bbf7d94bea0464a94,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/d16a8cd0589b6324bb20225d47b7cb97,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/a551ad5bb42bcd376333ea73b37cd50d,10,19,0.jpg[/IMG] POZDRAWIAMY!!!!
  18. [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/e5c3ebb31ff8e58433d18a5a5ee60555,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/3fa204ef82c8f5afbf64d3b0442bd884,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/c6a4081b82993b9e7fa93aad7b5cb848,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/d330f2c870a50ba95fbd3769883ddea2,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/94ce3fc322df055522f2ff51efa60910,10,19,0.jpg[/IMG]
  19. A tak nasz Harry bawił się ostatnio w Hotelu dla Zwierząt Alfa (zdjęcia zrobione przez właścicieli hotelu, podczas naszego wyjazdu) [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/d21a4fad8c87a630693a227c25844495,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/653d591880fbffec00eb2049b1976f47,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/d977a24a30df4dfad0a32fe1e26bc96f,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/9c20a4f05bdd20a6524d861fd0eec477,10,19,0.jpg[/IMG]
  20. Ojej, witaj annazz, a co to za puchate kule? Powiedz o nich coś więcej! A to moja kudłata baba (zdjęcia zrobione wczoraj w hotelu alfa): [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/9db0a55931d565c4d4c98d003fa076b4,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/697b7fb82d6348db691297f81893c998,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/a8eb6be68ff13ebf79d55c300863f6cc,10,19,0.jpg[/IMG] nie chcę robić z tego wątku galerii moich psów, ale chętnych do obejrzenia zdjęć zapraszam tutaj: [url=http://foto.onet.pl/2u7p4,vh8oxvszh00c,l9te1,u.html?D=1#l9te1]Albumy - Onet.pl Foto[/url]
  21. Dzwoniła kolejna osoba w sprawie Wiery i kolejny raz kontakt oddaję kudłaczkom :loveu:
  22. [quote name='gagata']Avia - ok 1996 Arka - ok2002 Dasza- ok 2003 Zora - ok 2002 Aurora - ok 2006 To są cudowne psy, naprawde. Jak będa jakies pytania, postaramy sie odpowiedziec jak najpredzej..[/quote] Dziękuję gagata! Dzisiaj rano byłam pod siedzibą Fundacji w Oddziale, zawiozłam 15kg worek puriny zakupiony ze skarpety "kudłaczy w potrzebie" z dogo. Dziękujemy LENI :loveu:
  23. [quote name='Dogo07']Mamanabank, a Ty też masz swoje jużakowe szczęście :) ?[/quote] MAM!!! ze schroniska w Łowiczu (Leni ;)), zdjęcia mojej suczki są w pierwszym poście i szesnastym tego wątku, na pierwszych dwóch stronach, ale wkleję też tutaj kilka, bo właśnie dostałam dzisiaj rano dwie płytki z jej zdjęciami z hotelu dla zwierząt (ALFA-polecam!!!), gdzie przebywała ze swoimi psimi bratami :evil_lol:, podczas naszego wyjazdu na cztery dni. Zdjęcia zrobili właściciele hotelu.
×
×
  • Create New...