Jump to content
Dogomania

mamanabank

Members
  • Posts

    15844
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mamanabank

  1. Leni, no to ja wielkodusznie dodam Ci jeszcze roboty, gdybyś mogła wymienić link w pierwszych postach, do Wiery, bo te poprzednie sa nieaktualne :oops: (po pracach serwisowych dogo) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=147573[/URL]
  2. Jak ja cieszę! Odkąd jej zdjęcia trafiły do "moich" jużaków bardzo jej kibicuję.
  3. no to muszę poczekać, bo wyszukiwarka dogo nie działa...:shake: mój mail: [email][email protected][/email]
  4. ma ktos namiary na rotek, potrzebuję się z nią pilnie skontaktować w sprawie hasiora
  5. Świetnie! Jak wątek będzie gotowy, wyślę Ci zaproszenie.
  6. Proponuję jeszcze Kosmyk. Wybór należy do Mantis, ale jak już raz powiedziała Golf, to pewnie tak zostanie :lol:, mnie się golf kojarzy z samochodem.
  7. Hej Kaja! Bierzemy się za pomaganie psiakom z naszego schroniska, założymy im wątek, a potem niektórym osobne, będziemy ogłaszać. Robisz świetne zdjęcia Sopelkowi, może chciałabyś dołączyć do nas? :loveu:
  8. Mantis, mnie pasuje do niego Czaruś, bo jest czarny, malutki i ma czarujące oczka.
  9. Dziewczyny, to jest niesamowite, że Wasze psy są takie zadbane.
  10. W Łowiczu jest hodowla briardów z prawdziwego zdarzenia, wysłałam zapytanie o niego i podałam link do zdjęć, mam nadzieję,z e dostaniemy odpowiedź. Kluchowaty jest każdy szczeniak, wszystkie długowłose najpierw są puchate, kolor też może się zmienić z czasem, chociaż w internecie widziałam też briardy w takim kolorze, szaro-piaskowe. Poczekajmy może się coś wyjaśni, jeśli nie napisze do innych hodowli.
  11. o wsi sielska, anielska :cool3:
  12. jesteś pewna, że nikomu nie nawiał i że ktoś go nie szuka?
  13. on pójdzie nawet na bokserach, pod wszystko go można podciągnąć, pod wszystko, taki jest cudny. Chociaż zgadzam się, że najbliżej mu do briarda, kolor i ogon.
  14. [B]Kluchon a la briard znalazł dom.Powodzenia piesku! [/B] Piesek ma góra 6 miesiecy,pewnie mniej,bo straszny z niego głupol.Jest mieszańcem owczarka francuskiego briard.ładnie podejmuje aport, to wesoły kluchon przewracający sie o własne łapki.Pies zyje przeświadczony o tym,ze jest 8mym cudem świata.I chyba duzo sę nie pomylił,prawda? Tylko najlepszy domek.Piesio jest wspaniały,cudowny,ale równiez kłopotliwy-wymaga duzo pielegnacji,ułożenia,dobrego wychowania. Pomożecie znależć mu dobrych ludzi? kontakt w sprawie adopcji: 727 431 933.przebywa w województwie pomorskim.Zaszczepiony,zostanie wydany z książeczką zdrowia. [IMG]http://images47.fotosik.pl/217/921106526973e70bmed.jpg[/IMG]
  15. jeśli pozwolisz przekleję go też na jużaki :loveu: nie czekam na odpowiedź, wklejam!
  16. O matko! Jakie cudo! [U]brazowa1[/U] skąd Ty bierzesz takie psy!?!
  17. Mnie strasznie ciekawi czy im kudełki trochę podrosną... Jak myślicie?
  18. Czyli zapowiada się pierwsza w Polsce hodowla grandów!
  19. Nowa rasa, tzw. SZON - szorstkowłosy owczarek niemiecki :lol:
  20. Wygląda na to, że wszystkie banerki trzeba będzie robić na nowo, wszystkie linki po pracach serwisowych dogo są nieprawidłowe, mój już podlinkowany na nowo ale resztę trzeba robić od początku, bo adresy się zmieniły :angryy:
  21. Szczęściara z Iskierki, a moje jużaki czekają... __Lara a co z szablonami?
×
×
  • Create New...