[quote name='rotek_'][B]HASIOR[/B]
[B]wiek: [/B]2,5 roku
[B]wielkość: [/B]duży
[B]stan:[/B] do adopcji
wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1155/hasior-imie-mowi-za-siebie-historia-tez-ciekawa-146023/#post12931723[/URL]
Piękny grubokościsty syberian husky. Bardzo spokojny, co jest rzadko spotykane u tej rasy. Pięknie chodzi na smyczy, biega przy nodze, ale niestety ma we krwi instynkt pogoni i widząc kota lub kuropatwę chętnie poleciałby w dal pewnie nie zwracając uwagi na właściciela. Po wytartej sierści na karku można przypuszczać, że pies biegał w zaprzęgu lub ze swoim panem uprawiał "jakieś" psie sporty. Nie niszczy, jest nauczony zostawania w domu.
[URL="http://img248.imageshack.us/i/b9dcab3478fa9410.jpg/"][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/8126/b9dcab3478fa9410.jpg[/IMG][/URL]
[/QUOTE]
Miłośnicy huskych z Łowicza pytają o Hasiora, z kim można się kontaktować w jego sprawie bezpośrednio?