-
Posts
15844 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mamanabank
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
A ja czekam na zdjęcia mojego Miśka z utęsknieniem, na dziadzia wielkiego, kochanego -
Atos/PIEPRZ - podpalany jamnik - ADOPTOWANY
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Super! Ja też dopinguję Filowi. I będziemy go polecać przy okazji zainteresowanym Atosem. -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Trochę robimy, ale nie wyrabiamy już lekko, a wątek dopiero się rozkręca, psików będzie więcej... Właśnie rozmawiałam z Romką na temat Fila, mogłabyś tu do nas wstawić link do jego wątku? Będziemy go polecać przy okazji Atosa. -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Romka, widzę, ze się rozkręcasz na dogo :p EKSTRA !!! Tak, po pierwszej kawie! Od rana do południa nic tylko psy!!! -
Pikuś - maleńki staruszek z Orzechowców. MA DOM !!!
mamanabank replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
A oto link do wątku naszego schroniska, zapraszamy! [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/schronisko-dla-zwierzat-w-lowiczu-171870/[/url] Pakuś, Pikuś jest cudny i bardzo szczęśliwy, uwielbiam go, taki kochany skromniaczek :loveu: -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Tak, tak Romka bardzo wiele zrobiła dla naszych psiaków i naszego schroniska. Moim zdaniem schronisko funkcjonuje wzorcowo w porównaniu z innymi. I najważniejsze, szef schroniska jest otwarty na współpracę, za co wielki ukłon. Jurto kupię ten kubraczek, jeśli tylko będzie w sklepie. Czy jest ktoś chętny, żeby się dołożyć. Na razie nie wiem ile może kosztować :shake: -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']I o to znów jestem!Mamanabank dziękuje za miłe słowa ,ja też cieszę sie,że poznałam Ciebie i FigęFigę.Nasza współpraca zapowiada się imponująco!Tyle dobrych wieści!Oby nie zapeszyć!Po południu wieści ze schroniska![/QUOTE] Tak Figafiga robi rewelacyjna zdjęcia, łapią za serce. Romka na te wieści czekamy! -
FIGA/Dżerka - prawdziwe cudo już dorosłe, ADOPTOWANA
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
nie ma ogłoszeń, prosimy o pomoc -
Dzięki, jesteśmy w kontakcie z Fundacją. allegro Buby [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=805069306"]Labrador do adopcji (805069306) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] i fundacyjny plakat [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/9992/bubay.jpg[/IMG]
-
Fil. Po prostu Fil - jamnik z Tomaszowa Mazowieckiego już w domku
mamanabank replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Nie zapomnimy o nim, będziemy polecać. Czy schronisko akceptuje DT? -
Atos/PIEPRZ - podpalany jamnik - ADOPTOWANY
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Tak, u nas współpraca z kierownikiem przebiega bezproblemowo, ma więc słomę i kocyk, Romka zawozi mu codziennie kurczaka z ryżem, założymy mu też ubranko, jak załatwimy. -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Witaj! Zołza daje popalić innym szczeniakom, chyba dlatego ma takie imię. Jest zazdrosna o uwagę człowieka. -
Fil. Po prostu Fil - jamnik z Tomaszowa Mazowieckiego już w domku
mamanabank replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Co to znaczy, że on jest starszy? Bo na dziadka nie wygląda. -
Fil. Po prostu Fil - jamnik z Tomaszowa Mazowieckiego już w domku
mamanabank replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
ja też, mam nadzieję, ze ludzie będą dzwonić w sprawie Atosa, będę polecać też Fila. -
Atos/PIEPRZ - podpalany jamnik - ADOPTOWANY
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Ogłaszać już można. On jest w schronisku od kilku dni. W tym albo w przyszłym tygodniu będzie wykastrowany. Z charakteru jamnior charakterny, ale na razie przerażony, zobaczymy co będzie dalej. Dane do ogłoszeń na wątku schroniska w pierwszym poście. MOże być mój mail i telefon, albo Martyny - Romki. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/schronisko-dla-zwierzat-w-lowiczu-171870/[/url] Dzięki! -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
wątek Figi [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13431282#post13431282]FIGA - szczenię, prawdziwe cudo - do adopcji - Dogomania Forum[/url] -
[SIZE=4][B]Teraz dostała [I]trzecią szansę [/I]MA NOWY DOM :multi: :multi: :multi: Blisko rok temu Figa (11.2009), jeszcze jako szczenię, znalazła dom, niestety teraz (10.2010) musi go opuścić... str 3 :-( :-( :-( [/B][/SIZE] Figa jest koleżanką Zołzuni z boksu dla szczeniaków.Sliczna mała została podrzucona do schroniska jako małe szczenię.Figa ma sliczne umaszczenie i będzie dużym pieskiem takim trochę molosowatym.Mała próbuje zainteresować sobą odwiedzających ale Zołza zawsze ją karci,wtedy suczka próbuje wystawić choć nosek zza ogona koleżanki.SZUKAMY DOMKU DLA MAŁEJ! Zołza i Figa [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/53091b37d3528d52809ffa2a3a5e9a0a,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/49bb18e7cc45da4f215549eda13698a2,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/a1202a2d3ea5936831c117b9674c760f,10,19,0.jpg[/IMG] Zwróćcie uwagę na jej UszYska
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
wątek Mamy i Coco [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13431252#post13431252]MAMA i COCO - czarne maleństwa, PILNE!!! - Dogomania Forum[/url] -
[B]Mama Coco Chanel i jej malutka córeczka Tosia TOSIA już w nowym domu [/B]u kardamonki i krulla. Ponieważ córeczka ma na imię Tosia, Mama dostaje pełne imię Coco Chanel! Bo i tak w Fundacji nosi imię Coco. [COLOR=Red][B]Zbieramy fundusze[/B] [COLOR=Black]dla Mamy, na profilaktykę i sterylizację. Deklaracje: [B]Osiołek - [/B]50zł :loveu: -wpłynęło [B]Kardamonka i krullu[/B] - 50zł :loveu: - wpłynęło [B]Romka[/B] - 50zł :loveu: - wpłynęło 150zł wpłynęło na konto Fundacji dalej zbieramy deklaracje. [B]mamanabank[/B] - 60zł [B]Kaja - [/B]30zł :loveu: - wpłynęło [B]Paula [/B]- 10zł :loveu: - wpłynęło Kto jeszcze? [/COLOR][/COLOR]Te czarne śliczności to mama i córka. Suczkę rozdzielono z jej dzieckiem na kilka dni ponieważ mała Coco(Koko?) miała podejrzenie parwowirozy. W dniu odwiedzin w schronisku mała była w zamkniętym boksie dla szczeniaków, nie było jej zupełnie widać. Kiedy bawiliśmy się ze starszymi szczeniaczkami usłyszeliśmy nagle straszliwy lament gdzieś niedaleko... to mała Coco chciała być zauważona! Trzęsącą się z zimna małą zabraliśmy do mamy trzeba było widzieć radość mamy i córki! Coco zabrała się zaraz za ssanie mamy. Ona trochę pozwoliła ale potem już nie chciała jej karmić. Mama Sunia jest młodziutka, ktoś bez serca zostawił ją i jej dziecko na placu targowym. Obie krótkowłose, trzęsły się z zimna i zostały przewiezione do schroniska. Mama jest przerażona, nie pozwoliła się pogłaskać, podeszła do krat dopiero wtedy, gdy pokazałam jej Coco. Mama jest wielkości pinczerka, straszliwie wychudzona (widać kości kręgosłupa), być może jest to efekt karmienia szczeniąt. Krótka sierść i brak podściółki tłuszczowej powoduje,że cały czas trzęsie sie z zimna. Martyna przywiozła małej i jej mamusi kurczaka z ryżem, obie zjadały z ogromnym apetytem. POMÓŻMY ZNALEŹĆ DOM dla Koko i Mamy. Mama nie jest sterylizowania (jest miesiąc w schronisku) ale napewno będzie. Coco może już być oddzielona od Mamy. POMOCY, schronisko to nie jest miejsce dla takich maleństw!!! NIe zimą! Mama Coco Chanel - zabrana ze schroniska mieszka w Funadacji Emir - [B]poszukujemy DS[/B] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/f19ff25bdfe0dd9b153778ab88874922,10,19,0.jpg[/IMG] Mama z Tosią za kratami - to już przeszłość. [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/784a34c4b15c0ceba6a3f8e1ea834199,10,19,0.jpg[/IMG] Tosia [B][COLOR=Red]MA DOM [/COLOR][/B][COLOR=Black]kardamona i krullu, dziękujemy![/COLOR] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/4a998454917d4a3e9c660422838ab8a7,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/f97c68db376dc73db978f27fb31d8263,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/dbf905ad88937c2fcf7e3d6522621d88,10,19,0.jpg[/IMG] __________________
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Wątek Saby [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13431214#post13431214]SABA - wilk z lasu do adopcji! - Dogomania Forum[/url] -
[B] [/B] [URL="http://1.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/SwmF63VegeI/AAAAAAAACnc/_KuZZk72tjM/s1600/_MG_4110.JPG"][IMG]http://1.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/SwmF63VegeI/AAAAAAAACnc/_KuZZk72tjM/s400/_MG_4110.JPG[/IMG][/URL] Kolejna suczeńka, dla mnie wygląda jak prawdziwy wilk z lasu! Martyna napisała o niej tak: Saba, Sabcia, Sabunia... od kiedy pierwszy raz odwiedziłam schronisko nie mogę jej zapomnieć... To było3 lata temu... a ona nadal tam jest. Pan Marek, który pracuje w schronisku, już bardzo długo mówi, że jest tam od zawsze, czyli 10 lat! Saba nie zna innego życia, prawdopodobnie urodziła się w schronisku albo trafiła tam jako mały piesek, jej domem od zawsze było schronisko. Saba jest na wybiegu z innymi suczkami, zgadza się z nimi, a jej ulubioną zabawą jest noszenie w pysku piłki. Saba jest zwyczajna, ot szarobura suka i dlatego nikt, nigdy nie zwrócił na nią uwagi. Saba w swoim życiu była tylko kilka razy na spacerze... mimo to świetnie chodzi na smyczy. Saba lubi też kąpiele, latem p.Marek pozwala jej wchodzić do wanny pełnej wody. Błotniste wybiegi albo na przemian betonowe boksy spowodowały, że ostatnio cierpiała na bóle tylnych łap. SABA MUSI ZNALEŹĆ DOM! Obiecałam to sobie kiedy ostatnio byłam w schronisku. Ona nie wie, że szukam jej domu od kiedy ją zobaczyłam, jednak nikt do tej pory jej nie chciał. Ten dom musi ją pokochać bezwarunkowo! Pamiętacie Grota, on też był stary i bez szans, a znalazł kochający dom. Mam zdjęcia Saby sprzed 3 lat (jak znajdę, to wkleję) widać na nich jak zmieniła się przez ten czas, poszarzała, zmęczona schroniskiem. Pomóżcie znależć dom dla Saby! Saba jest wysterylizowana i odrobaczona! Dajmy jej szansę na lepsze dalsze życie! Kontakt Martyna albo bezpośrednio do schroniska. [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/30fc1f6d8bcd19f88ecc26400eddd354,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/acb2c211807b9cac78327519db0eb0e9,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/f42efe1fd82d432eafc1339eb500c225,10,19,0.jpg[/IMG]
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
wątek Buby [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13431167#post13431167]BUBA czarna labradorka do adopcji - Dogomania Forum[/url] -
[B][SIZE=3] DT został DS [/SIZE][/B]BUBA jest suczką straszliwie skrzywdzoną przez ludzi, jej wzrok jej postawa mówią o tym, jak bardzo cierpi i błaga nie tylko o to, żeby zabrał ją ktoś z tego okropnego miejsca, jakim jest schronisko, ale pokochał, pogłaskał po łepetynie, okazał zainteresowanie. ONA ŻEBRZE O MIŁOŚĆ CZŁOWIEKA - spójrzcie tylko na zdjęcia! Buba jest już starsza, ma 8 lat, a na wsi taki pies jest już nie potrzebny. Młoda Buba prawdopodobnie pilnowała domu, rodziła szczenięta i nigdy nikt właściwie nie opiekował się nią, miała świerzb i nie miała sierści na całym grzbiecie. W podziękowaniu za jej pracę właściciel przywiązał ją sznurkiem do drzewa w lesie... i tak znalazł ją ktoś litościwy i przywiózł do lekarza schroniskowego gdzie leczona była przez 1,5 miesiąca. Teoretycznie Buba ma teraz lepiej niż w domu, dostaje jeść, nikt jej nie przywiązuje sznurkiem, a głęboka rana po wrzynającym się sznurku zagoiła się. Jednak nie zagoiło się serce Buby! BUBA PILNIE POTRZEBUJE DOMU JEST ZREZYGNOWANA! [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/c947227f5b424a14dffa88e23adea0fa,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/3fb7d83f1bfe3723ea92afb7ca028141,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/8d45449b6b99025162fae2dfb1d76eb3,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/2a62cb44aff0bf0a4cf5702225fcbcc6,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/dad4cf27075e5115726aeeaca6e58782,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/3178f6c226ee66fef3fa4dc738e70c52,10,19,0.jpg[/IMG] __________________
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
wątek jamnika Atosa [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13431127#post13431127]Atos - podpalany jamnik do adopcji - Dogomania Forum[/url]