-
Posts
15844 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mamanabank
-
ATOS, piękny jamnik, jego pani przyprowadziła go do schroniska, twierdząc, ze się przybląkał [B][COLOR=Red]ATOS MA DOM[/COLOR][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1159/schronisko-dla-zwierzat-w-lowiczu-171870/"]http://www.dogomania.pl/f...lowiczu-171870/[/URL] Informacje ze schroniska: To jest Atos. Atos jest 4 letnim psem rasy jamnik, którego jakaś pani przyprowadziła do schroniska bo "przybłąkał się" tydzień temu a pani ma już dużego psa, chorą mamę, a Atos jak to ujęła "pcha jej się do domu". Spójrzcie na zdjęcia ze smyczą, Atos jeszcze nie wie, że zostanie, a potem zdjęcie już za kratami... i te oczy - on już wie! Pani wepchnęła Atosa za kraty i poszła sobie. Mały trzęsie się z zimna. Pewnie ma jamniczy charakter... ale teraz jest tylko przerażony. [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/4e5310672fed8c979eb932158bfdc5d1,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/680cee265f63764ff02cbf17c13ae68c,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/cca473bacffd6817b311781b9d433153,10,19,0.jpg[/IMG]
-
Szurka poszukiwana!! Błagamy o pomoc w poszukiwaniach!!
mamanabank replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
a niech to... uciekające psy, to jakiś koszmar, aż się roi na wątkach... jednak nie mogę pojąć, jak doświadczonym ludziom może zwiać pies, o którym wiadomo od początku, że jest dziki, od razu powinna trafić do zamkniętego pomieszczenia... dobra, nic już nie mówię... -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
jeszcze dwa zdjęcia Loli i opis ze schroniska [FONT=Arial][SIZE=2]Lola ma 3-4 lata w schronisku od 16 pażdziernika 2009r.Przestraszoną Lolę przywieziono z ololic lokalnego kąpieliska i miejsca gdzie łowią wędkarze.Być może ktoś porzucając Lolę liczł,że mimo wszystko ktoś ją przygarnie.Być może...Na razie Lola jest przestraszona,chowa sie do budy kiedy ktoś podchodzi do krat boksu.Dziś przeniesiono ją do boksów ogólnych,siedziała na wybiegu przytulona do kraty i przyglądała sie temu co dzieje sie przy innych boksach.Lola nie jest wysterylizowana.Jest takim trochę większym jamnikiem szorstkowłosym.Może ktoś wypatrzy Lolę na naszej stronie.[/SIZE][/FONT] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/8ff584014666bd38cfd4e6e6e613e30c,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/51964ff1bec8eb4aaebcfc5b56bc7d45,10,19,0.jpg[/IMG] -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Martyna we własnej osobie melduje się na wątku :p Witajcie wszyscy, to mój pierwszy wpis, więc proszę wszystkich o wyrozumiałość :p[/QUOTE] Romka, może i wpis pierwszy... ale tyle co robisz w realu dla psów w potrzebie... nie starczyłoby 100 wątków, żeby to opisać. Tutaj, publicznie wyrażam mój szacunek dla Ciebie i cieszę się, że wspólnie z Tobą mogę pomagać psiurom :loveu: -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Basiu, brak mi słów :placz: Dziękuję!!! w imieniu Buby i naszym... -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Owieczko, dzięki, wkleję małą na molosy, też w wolnej chwili :lol: -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
to ostatnie z Zołzą było najlepsze, no to czekamy na więcej! -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Liczyłam na to kochanieńka, że się tu pojawisz :loveu: Jamnik cudny, strasznie chudziutki, widać mu kręgosłup. Martyna jeździ do niego i zawozi mu kurczaka z ryżem, tak jak tym malutkim suczkom. -
Przedstawiam Wam Lolę, przerośniętego jamnika szorstowłosego, jest wielkości petita. [FONT=Arial]Lola ma 3-4 lata w schronisku od 16 pażdziernika 2009r.Przestraszoną Lolę przywieziono z ololic lokalnego kąpieliska i miejsca gdzie łowią wędkarze.Być może ktoś porzucając Lolę liczł,że mimo wszystko ktoś ją przygarnie.Być może...Na razie Lola jest przestraszona,chowa sie do budy kiedy ktoś podchodzi do krat boksu.Dziś przeniesiono ją do boksów ogólnych,siedziała na wybiegu przytulona do kraty i przyglądała sie temu co dzieje sie przy innych boksach.Lola nie jest wysterylizowana.Jest takim trochę większym jamnikiem szorstkowłosym.Może ktoś wypatrzy Lolę na naszej stronie.[/FONT] http://www.dogomania.pl/forum/f1159/schronisko-dla-zwierzat-w-lowiczu-171870/ MA DOM
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Wszystkie psiaki w typie ras powysyłałam do ras w potrzebie, Figę do ogarów i posokowców, Kropkę do dalmatyńczyków, Bubę do labradorów i Atosa do jamników. Już nie daję rady :eviltong: . Lola i Zołza są wstawione do kudłaczy w potrzebie. Jeszcze Mamę i Coco trzeba wrzucić do jakichś maleństw, kto chętny? -
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/schronisko-dla-zwierzat-w-lowiczu-171870/[/url] informacje ze schroniska: To jest Atos. Atos jest 4 letnim psem rasy jamnik, którego jakaś pani przyprowadziła do schroniska bo "przybłąkał się" tydzień temu a pani ma już dużego psa, chorą mamę, a Atos jak to ujęła "pcha jej się do domu". Spójrzcie na zdjęcia ze smyczą, Atos jeszcze nie wie, że zostanie, a potem zdjęcie już za kratami... i te oczy - on już wie! Pani wepchnęła Atosa za kraty i poszła sobie. Mały podobnie jak Coco i jej Mama trzęsie się z zimna. Pewnie ma jamniczy charakter... ale teraz jest tylko przerażony... [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/4e5310672fed8c979eb932158bfdc5d1,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/680cee265f63764ff02cbf17c13ae68c,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/cca473bacffd6817b311781b9d433153,10,19,0.jpg[/IMG]
-
Jeszcze jedno zdjęcie małej, 3-4 miesięcznej Figi z 10 postu [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/53091b37d3528d52809ffa2a3a5e9a0a,10,19,0.jpg[/IMG]
-
jeszcze jedno zdjęcie małej Figi [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/53091b37d3528d52809ffa2a3a5e9a0a,10,19,0.jpg[/IMG]
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
a przy okazji na pierwszą stronę lecą kolejne psiaki Jamnik Atos [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/4e5310672fed8c979eb932158bfdc5d1,10,19,0.jpg[/IMG] I piękna Lola [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/6d98dc264b861d863c19b5b00b3ae221,10,19,0.jpg[/IMG] -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Aktualizacja zdjęć w pierwszym poście Zołza i Figa za dnia! -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
super :loveu: weź też grabie do czesania :lol: -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
no to chyba będą potrzebne ogrodowe :evil_lol: -
Dziewczyny, dajecie mi taką nadzieję!!! Do soboty sprawdzę wszytko, dowiem się jak najwięcej. Na zdjęciu widać z jakim suczydłem dużym ona jest w boksie. Zapraszam też na wątek schroniskowy, tam jest o niej trochę więcej. Jej koleżanka to zadra, można ją zobaczyć na pierwszej stronie wątku. Zadra dominuje i czasami podgryza Bubę, Buba jest bardzo spokojna. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/schronisko-dla-zwierzat-w-lowiczu-171870/[/url] Z tego, co się dowiedziałam, sterylizacja w schronisku jest możliwa, jeśli będzie chętny dom. Ogólny stan jej zdrowia jest dobry, została wyleczona z dolegliwości skórnych i tej rany po sznurku na szyi. Teraz jest zdrowa, ale jeszcze się dokładnie wszystkiego dowiem. Co do temperamentu, ona jest bardzo zrezygnowana i smutna, ledwie macha ogonem, ale lgnie do człowieka i przytula pychol do krat :placz: Basiu, czekaj na informacje.
-
Jeśli chodzi o sterylizację, nie była sterylizowana ze względu na wiek, ale sterylizacja w schronisku jest możliwa, jeśli znajdzie się chętny dom. Co do dogadywania się z psami: w boksie przebywa z dużą, młodą suką, jest przez z nią zdominowana, nie walczy o swoją pozycję. Buba nie reaguje też na schroniskowe koty. To bardzo spokojna, stateczna sunia. W sobotę (może wcześniej) sprawdzimy jak chodzi na smyczy.
-
Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...
mamanabank replied to kajkoowa's topic in Galeria
Zapraszam wszystkich znajomych Sopelka, na wątek łowickiego schroniska, potrzebujemy pomocy w ogłaszaniu!!! Help!!! [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/schronisko-dla-zwierzat-w-lowiczu-171870/[/url] -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Malutka Coco i jej Mama, porzucone na targu, w poście 6. Pomocy!!! [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/f97c68db376dc73db978f27fb31d8263,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/f19ff25bdfe0dd9b153778ab88874922,10,19,0.jpg[/IMG]