Jump to content
Dogomania

mamanabank

Members
  • Posts

    15844
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mamanabank

  1. Ups, Romka sprawdzisz to jutro?
  2. Figafiga wejdź na wątek Tosi, zobaczysz ją w nowym domku :loveu: Ty jesteś niezastąpiona, tak samo jak Kaja. Skrzynkę mam raczej niezapchaną Dobrze, że jesteś! Jutro decyzja, co z Figą. Szybko musimy znaleźć dom Blance, może być przejściowy, ona potrzebuje socjalizacji, jak najszybciej!
  3. Była bardzo przejęta zamieszaniem w schronisku, cztery psy wyszły na wolność, a ona siedziała tak na wszelki wypadek na środku boksu, a jak do niej podchodziłyśmy to szybciutko podbiegała, taka szczęśliwa, ło jezu :placz: ale już nie długo, już niedługo!
  4. No właśnie, ku mojemu zaskoczeniu, spotkałyśmy wczoraj Bubę w schronisku. Straszne było zamieszanie, więc nie zdążyłam się nią zająć, ale pytałam, co z tą sterylizacją, będzie, po niedzieli. Byłam u niej, pogadałam z nią trochę. Była trochę zaniepokojona tłumem w schronisku i na wszelki wypadek nie siedziała przy kracie, ale do nas podchodziła jak zwykle, z nadzieją.
  5. Zołza się przypomina [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/d517b25d4f801a625c64fec90c9ecfde,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/703becefca4e0f578fe2ee266d6c3b46,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/d86017d46f9f7448381a8a7d89dff038,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/ca21c181f5c594d0acbc1f1ac13168b6,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/9hniwn.jpg[/IMG]
  6. [IMG]http://i34.tinypic.com/kesobd.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/wwkwg5.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/2wd7tvo.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/33487qt.jpg[/IMG] __________________
  7. [IMG]http://i38.tinypic.com/65od3m.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/2938ytc.jpg[/IMG] __________________
  8. [IMG]http://i38.tinypic.com/5mg4ua.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/qybk85.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/npnxuc.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/4vldgj.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/t01bi8.jpg[/IMG] __________________
  9. [IMG]http://i36.tinypic.com/3321i8n.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/6pt3qd.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/6j3gbc.jpg[/IMG] __________________
  10. [B]Zołza[/B] [IMG]http://i33.tinypic.com/9hniwn.jpg[/IMG]
  11. [B]Elegant z boksu obok Kropeczki[/B] - już na pierwszej stronie, czekamy na informacje o nim. [IMG]http://i36.tinypic.com/2ngslr8.jpg[/IMG] [B]Blanca[/B] [IMG]http://i34.tinypic.com/kesobd.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/wwkwg5.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/2wd7tvo.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/33487qt.jpg[/IMG]
  12. [B]Misio[/B] [IMG]http://i38.tinypic.com/65od3m.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/2938ytc.jpg[/IMG]
  13. [B]Kropka[/B] [IMG]http://i38.tinypic.com/5mg4ua.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/qybk85.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/npnxuc.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/4vldgj.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/t01bi8.jpg[/IMG]
  14. Zdjęcia przysłane przez Kaję, zaraz powklejam na wątki. Lary [IMG]http://i36.tinypic.com/3321i8n.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/6pt3qd.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/6j3gbc.jpg[/IMG]
  15. Zmieniłam trochę treść pierwszego postu na pierwszej stronie wątku. Krullu, czy mógłbyś zmniejszać trochę zdjęcia przed wstawieniem na wątek, bo mod nam pozamienia na linki i nie będziemy mogli Was oglądać ;)
  16. deer, Miruś z dołu strony, do któej link podałaś, nie przeżył schroniska, jest już za TM :-(
  17. Ale Wy pięknie do siebie pasujecie!
  18. Już wysłałam prywatną wiadomość do Ciebie, czyli do Was, ale na Twój profil.
  19. nr konta podaję na PW, dziękuję!!! w imieniu Mamy!
  20. Do domu poleciał też wczoraj mix czarnego labradora, młody, silny i radosny pies, dom bardzo dobry, gdyby nie nasza obecność pewnie by został... a tak, miałam okazję go widzieć podczas wieczornego spaceru, bo osobiście przyszedł oddać mi obrożę i smycz, dostał już swoje, nowiutkie. Zdjęcia wkrótce.
  21. Zapraszam Was na wątek Wiery, którą wczoraj odwiedziłam, opis wrażeń na jej wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/juzaczka-wiera-potrzebuje-swojego-czlowieka-147573/[/URL] a ja właściwie na jej wątku zostałam sama...
  22. Witaj krullu!!! Jesteście wspaniali! Co za szczęściara z Tosi :multi: Prosimy Was o pomoc dla Mamusi, mówcie wszystkim, że jej mama czeka na dom, widzieliście jak wygląda, z resztą zdjęcia dołączymy. No i zbieramy na profilaktykę dla niej, bo tak jak pisałam jest zaszczepiona tylko na wściekliznę. Koniecznie musimy zrobić zbiórkę!
  23. Jeszcze ta sunia jamnisia potrzebuje pomocy [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13460278#post13460278]Jamniczka z Bolesławca na dt u dorota k-szuka domku stałego. - Dogomania Forum[/url]
  24. dzięki danka :loveu:
×
×
  • Create New...