-
Posts
15844 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mamanabank
-
Atos/PIEPRZ - podpalany jamnik - ADOPTOWANY
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy! Za Atosa i za Fila. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/fil-po-prostu-fil-jamnik-z-tomaszowa-mazowieckiego-172872/index4.html[/url] -
Kropka - na dzień kobiet dostała DOM!!!!!!!
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[email][email protected][/email] [email][email protected][/email] więcej danych do kontaktu znajdziesz tutaj [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/lowicz-schronisko-dla-zwierzat-171870/[/url] Dziękujemy :iloveyou: -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
wątek Lulu [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13459101#post13459101]Lulu - delikatna i miła, ale samotna - Dogomania Forum[/url] -
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/lowicz-schronisko-dla-zwierzat-171870/[/URL] Lulu z pewnością miała kiedyś dom i swojego pana.Świadczy o tym zachowanie Lulu w boksie, to prawdziwa czyścioszka. Lulu pomimo,że przebywa w schronisku pd lipca 2009r.jest nadal śliczna i czyściutka.Mała została wyrzucona przez swojego właściciela w czerwcu 2009r.w miejscowości która leży przy trasie W-wa-Poznań.Suczka ma około roku w listopadzie będzie sterylizowana.Jest potulna,przyjazna i...zdziwiona swoją sytuacją.Jej spojrzenie mówi nie wiem co się stało,ze mój pan przestał mnie kochać!Pozwólmy jej znów zaufać! [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/c2f5791c0c9dcca7c69e0ea54c8a09bc,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/f2d390878a2af1750ca8b180f1a66a28,10,19,0.jpg[/IMG] __________________
-
Brawo kochana!
-
Jużaki i jużakopodobne w potrzebie - czekają na dom.
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Byłam dzisiaj u jużaków, dowiozłam im małą bidę z wątku łowickiego [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/lowicz-schronisko-dla-zwierzat-171870/[/url] wrażenia ze spotkania Wiery na jej wątku: [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13458553#post13458553]Jużaczka WIERA potrzebuje swojego człowieka - Strona 4 - Dogomania Forum[/url] -
Jużaczka WIERA znalazła SWOJEGO CZŁOWIEKA!!!
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Byłam dzisiaj u Wiery i zastanawiam się co mam napisać, a właściwie jak to napisać, żeby przekazać to, jakie wrażenie zrobiła na mnie (na nas, bo byłam z mężem). Słuchajcie to jest po prostu CUDO CUDO CUDO, nie tylko z wyglądu, ale głównie z charakteru. Doszła do siebie w Fundacji i jest w 100% gotowa do adopcji. Przebywa w czystym, jasnym i ciepłym pomieszczeniu szpitalika. Nie dość, że wpuściła nas do środka to jeszcze przywitała w takich sposób, że do tej pory przeżywam to spotkanie jak pierwszą randkę. Radosna, szczęśliwa suka, czyściutka mięciutka i taka... no taka, że nie można jej nie pokochać od pierwszego wejrzenia. Prawdziwy przyjaciel człowieka, kto się z nią nie witał, nie wie, co stracił... Wiera, kochana, na Ciebie naprawdę trzeba sobie zasłużyć, jesteś boska! (zdjęcia tego absolutnie nie ukazują :shake: Isadora, da się coś zrobić?) -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Kot żyje, pies szczęśliwy, rodzina dumna. Czekamy na zdjęcie i imię czarnego psiura. Bardzo radosny, fajny pies! -
Matko :placz: Nie wiedziałam! A co z jej matką, jak będzie tak biegała, za chwilę znowu będą szczenięta na ulicy, na pomoc! Może jej chociaż tabletki do pokarmu dodawać?
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Właśnie odwiedził nas przed chwilą pies (na razie jeszcze bez imienia), który znalazł dzisiaj dom w Łowiczu. Ale jest szczęśliwy! -
Dzięki dzisiejszym adopcjom, nasze szczeniaki zostały przegrupowane i Blanca już nie jest razem z Zołzikiewiczówną, w związku z tym Zołza pewnie przestanie być Zołzą, może jakieś alternatywne imię jej wymyślimy, bardziej zachęcające do adopcji?
-
Właśnie miałam napisać o tej akcji wynoszenia Mamy z boksu, ona nie tyle gryzła pracowników, co oni się bali, że będzie ich gryzła przy wyjmowaniu z boksu. Normalnie cyrk!!! Mamuśka szanel na psa obronnego! P.Marek takie wielkie psy wynosił z boksów (m.in. mojego jużaka, bo też nie chciała wyjść sama), a bał się małej Szanelki, nie mogłam w to uwierzyć i śmieję się z tego do tej pory :evil_lol: "Może Pani Martyna niech idzie, ona jej jeść dawała..." :lol::lol::lol:
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny wpisujcie się na wątki poszczególnych psiaków, bo nie będziecie wiedziały, co się z nimi dzieje :cool3: (linki na pierwszej stronie) -
Witaj kochana! Buba czeka na spotkanie z Tobą!
-
MICHU - dziadek leonberger już w swoim domu
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
a ja się nei upieram, ze on jest leonbergerem, czy mixem, ale kaukazy mają jednak trochę inną głowę, krótszą kufę, a tak wygląda leonberger, Misiek wygląda podobnie (moim zdaniem ;) ), tyle, że nie miał nawet wcześniej, takiej czarnej maski. [IMG]http://www.greatdogsite.com/admin/uploaded_files/1198057975leonberger.jpg[/IMG] -
A to Nela jeszcze w schronisku [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/8ff584014666bd38cfd4e6e6e613e30c,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/51964ff1bec8eb4aaebcfc5b56bc7d45,10,19,0.jpg[/IMG]
-
Nela dojechała już do swojego domku. Po drodze jej pani kupiła dla niej szelki i metalowy grzebień, w samochodzie zachowywała się bardzo spokojnie, w domu poszła oglądać kąty, na kota nie zareagowała, raczej kot był zainteresowany. W kąpieli była spokojniutka, a po kąpieli tarzała się na dywaniku i wtedy też pierwszy raz zamachała ogonem :loveu: Ania przyśle mi zdjęcia z domu.
-
MICHU - dziadek leonberger już w swoim domu
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Psy w schronisku zwykle zachowują się trochę nienaturalnie, zawsze są bardziej pobudzone, szczególnie gdy się coś dzieje i przy wychodzeniu, albo odwrotnie, Lola była całkowicie sparaliżowana i potrzebowała kilkunastu dobrych minut poza schroniskiem, żeby w ogóle ruszyć się z miejsca. -
MICHU - dziadek leonberger już w swoim domu
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Król Lew [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/289f528bcf89f825a07654713b579ada,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/e31606bf299e19206dce77f39c45672d,10,19,0.jpg[/IMG] -
MICHU - dziadek leonberger już w swoim domu
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Misiek jest agresywny w stosunku do psów tylko na terenie schroniska, kiedy był jeszcze młodszy, byłam z nim na spacerze razem z moim 4kg Mopikiem i jużaczką Bellą, poza schroniskiem w lesie był całkowicie do opanowania, poza tym, że potwornie ciągnął, nie wykazywał agresji, był wtedy tydzień po kastracji, to było jakiś rok temu, ale oczywiście ze względu na jego wielkość, ostrożność jak najbardziej wskazana. -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13456585#post13456585"]NELA już w domu - Dogomania Forum[/URL] wątek Neli (Loli), gdzie będą zdjęcia z nowego domu. Nela dojechała już do swojego domku. Po drodze jej pani kupiła dla niej szelki i metalowy grzebień, w samochodzie zachowywała się bardzo spokojnie, w domu poszła oglądać kąty, na kota nie zareagowała, raczej kot był zainteresowany. W kąpieli była spokojniutka, a po kąpieli tarzała się na dywaniku i wtedy też pierwszy raz zamachała ogonem :loveu: Ania przyśle mi zdjęcia z domu. -
Lola pojechała dzisiaj do nowego domu w Warszawie. Dostała nowe imię - Nela. W schronisku miała potworną depresję, nie reagowała na nic, nie machała ogonem, nie szczekała... Ze schroniska została wyniesiona na siłę, poza schroniskiem drżała kilkanaście minut, nim zrozumiała, że zaczyna się dla niej lepszy czas. Wkrótce zdjęcia!
-
[FONT=Arial][SIZE=2]Lola ma 3-4 lata w schronisku od 16 pażdziernika 2009r.Przestraszoną Lolę przywieziono z okolic lokalnego kąpieliska i miejsca gdzie łowią wędkarze.Być może ktoś porzucając Lolę liczł,że mimo wszystko ktoś ją przygarnie.Być może...Na razie Lola jest przestraszona,chowa sie do budy kiedy ktoś podchodzi do krat boksu.Dziś przeniesiono ją do boksów ogólnych,siedziała na wybiegu przytulona do kraty i przyglądała sie temu co dzieje sie przy innych boksach.Lola nie jest wysterylizowana.Jest takim trochę większym jamnikiem szorstkowłosym.Może ktoś wypatrzy Lolę na naszej [/SIZE][/FONT]stronie [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/6d98dc264b861d863c19b5b00b3ae221,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/f3b9eaca48cae420675b544b7588f08c,10,19,0.jpg[/IMG] __________________
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Cześć kochana, jak to dobrze, że dzisiaj byłaś! Ruch był niesamowity. Ja jestem wypompowana całkowicie. Lola pojechała do domu w Warszawie i ma na imię Nela :multi: Coco pojechała Do domu w Łodzi i ma na imię Tosia :multi: zdjęcia z nowego domu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13456197#post13456197"]COCO i CHANEL - czarne maleństwa, PILNE!!! - Strona 3 - Dogomania Forum[/URL] Do domu poszedł sobie też mix labradora, którego imię wkrótce poznamy, bo dostanie je od swojego własnego pana. Mamuśka pojechała do Fundacji Emir, potrzebuje naszego wsparcia, musimy zebrać środki na odrobaczenie, szczepienia i sterylizację. POMÓŻCIE! Przecież ona nasza jest. Psinka bardzo kolankowa, nie chce schodzić z rąk. Kaju czekamy na zdjęcia :loveu: