Jump to content
Dogomania

mamanabank

Members
  • Posts

    15844
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mamanabank

  1. Zapraszam na wątek jużaka TIMURA [url]http://www.dogomania.pl/threads/174562-JuA-ak-z-Szymanowa-potrzebne-wsparcie?p=13588027#post13588027[/url] i jużaków w potrzebie [url]http://www.dogomania.pl/threads/146539-JuA-aki-i-juA-akopodobne-w-potrzebie-czekajAE-na-dom[/url]
  2. Ze strony Fundacji: Timura przyjęliśmy dziś krótko przed wieczorem. Błąkał się w okolicach Teresina i tylko dobre serce dziewczyny sprawiło,że zajęla się nim i uchroniła od kalectwa, być może od śmierci. Timur jest młodym ok 1-2 letnim owczarkiem południowo-rosyjskim. Jest wylękniony i osowiały. Po tak krótkim czasie trudno powiedzieć coś więcej o jego stanie. Musi zobaczyć go lekarz, aby stwierdzić, czy pies nie ma np. urazów narządów wewnętrznych po potrąceniu przez samochód; jego reakcja lękowa sugeruje,że mógl by żle traktowany. Jest apatyczny i wycofany. [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/7412/pb2604451.jpg[/IMG] [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/7412/pb2604451.jpg[/IMG] _________________ JUZAK ma na imię TIMUR, aikowo, czy mogłabyś edytować pierwszy post i w tytuł wpisać jego imię? To bardzo ułatwia wyszukiwanie wątku.
  3. Już jestem, wróciliśmy przed 3.00 z Kielców, zaraz wkleję zdjęcia jużaczka z powyższego linka Wiera ma dom!!! On wskoczył na jej miejsce oczekuje na pomoc w Emirze... Ze strony Fundacji: Timura przyjęliśmy dziś krótko przed wieczorem. Błąkał się w okolicach Teresina i tylko dobre serce dziewczyny sprawiło,że zajęla się nim i uchroniła od kalectwa, być może od śmierci. Timur jest młodym ok 1-2 letnim owczarkiem południowo-rosyjskim. Jest wylękniony i osowiały. Po tak krótkim czasie trudno powiedzieć coś więcej o jego stanie. Musi zobaczyć go lekarz, aby stwierdzić, czy pies nie ma np. urazów narządów wewnętrznych po potrąceniu przez samochód; jego reakcja lękowa sugeruje,że mógl by żle traktowany. Jest apatyczny i wycofany. [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/7412/pb2604451.jpg[/IMG] [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/7412/pb2604451.jpg[/IMG] _________________
  4. [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/5730/img5849.jpg[/IMG] [IMG]http://img682.imageshack.us/img682/4756/img5757o.jpg[/IMG] [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/6596/img5425a.jpg[/IMG] [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/7186/img5778.jpg[/IMG] [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/7249/img5782r.jpg[/IMG] [IMG]http://img682.imageshack.us/img682/4186/img5789.jpg[/IMG] [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/6928/img5821z.jpg[/IMG] [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/2425/img5841j.jpg[/IMG] Czyż ona nie jest piękna???!!!
  5. WItaj kochany dzikusku!
  6. Wszystkim zaangażowanym w ratowanie Wiery serdecznie dziękuję!!! I zapraszam na wątek jużaków, bo jeszcze trochę czeka na dom. Dzisiaj został znaleziony kolejny!
  7. WIERA JEDZIE DO NOWEGO DOMU!!! Jest już w drodze, trzęsie się biedulka ze strachu, będę Wam wklejać informacje jak się aklimatyzuje w nowej rodzinie. Mam nadzieję, że zdjęcia też będą! Oto co napisał jej nowy właściciel: [B]Jedzie Wierka, JEDZIE !!! [IMG]http://emir.eev.pl/images/smiles/woomu3.gif[/IMG] będzie na obiedzie Wybije piętnasta przyjedzie do miasta [IMG]http://emir.eev.pl/images/smiles/001.gif[/IMG] Minie kolejne półgodzinki i już będzie u Rodzinki Damy jeścia damy kocyk i spojrzymy w piękne oczy. Zauroczy nas coś czuje, minutki już długie rachuje. Oj ucieknę zaraz z pracy, podam wszystko jej na tacy. [/B]
  8. już się tym zajmujemy
  9. naprawdę wspaniale, Rasti miał przede wszystkim wspaniałych sąsiadów, którzy dbali o niego i zadzwonili do nas, że pies potrzebuje pomocy. To jest nie do przecenienia, nie macie pojęcia jak sąsiadka Rastiego cieszyła się, że po niego przyjeżdżamy. Sąsiadom Kacpra/Rastiego BARDZO DZIĘKUJĘ!!!
  10. Zapraszam Was w odwiedziny do Saby na blog Ori, nie da się nie uśmiechnąć :-) [url]http://www.pelnialatawdomutymianka.blogspot.com/[/url]
  11. Ojejej, jak miło się czyta takie rzeczy! Na razie nie mam pomysłu na transport, ale na pewno coś wymyślimy jak zbiórka się już zakończy. O słomę zapytamy w schronisku.
  12. A wiadomo kiedy będzie mógł opuścić klinikę?
  13. A co tam u MUFKA? Kumiko, widzę, że przekonałaś rodzinę do swojego pomysłu na imię! Kobiety górą!
  14. Dom Stały mile widziany, jednak E.DEREK zaakceptuje tylko najlepszy dom, jeśli taki się nie znajdzie Miśko może zostać w hoteliku tak długo jak będzie trzeba, czyli nawet do końca swoich dni. Jest bezpieczny i ma bardzo dobre warunki emerytalne, z czego korzysta pełną paszczą :evil_lol:
  15. a ten jaśniorek to kto?
  16. nadal siedzi na łańcuchu?
  17. :evil_lol: petity zimują
  18. modliszka, na wątku kudłaczy jest jużak od Was, czy to jest ten sam BORYS, czy jest już drugi jużak? [IMG]http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/display/2475a.jpg.jpg[/IMG]
  19. i w nowej rodzinie: [IMG]http://images42.fotosik.pl/143/444a38a6c6db61dcmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/232/5c76536edd6e28f8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/231/56d3fbe730b832e5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/227/91bfc934ace9ad8cmed.jpg[/IMG]
  20. Pozwalam sobie przekopiować zdjęcia Elzy, tzn. Rastiego, czyli Kacpra. Nowe życie, nowe imię! [IMG]http://images49.fotosik.pl/231/4a7d9050fd3ee18dmed.jpg[/IMG] W całej okazałości. [IMG]http://images45.fotosik.pl/232/e7e32425d094bffcmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/118/1a6ddbd73aa2a11amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/231/adbe24be0dc5282amed.jpg[/IMG]
  21. Jesteś kochana, bardzo bardzo dziękujemy! Musimy wspomóc kahoonę, u której w DT jest BLANKA, adopcje stoją, szczeniaki są dzikie jak nasza DIANA, wracają z adopcji, poszukiwane doświadczone DS: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/172999-Blanka-czarne-psie-dziecko[/URL] to szczeniory z mamuśką [CENTER][IMG]http://lh4.ggpht.com/_RW8WZFzEyhY/Su2je32fYMI/AAAAAAAADj0/8ZEW11QI2MI/s640/DSC02683.JPG[/IMG][/CENTER]
  22. Blanka okazuje się najbardziej bezproblemowym szczeniakiem wśród szczeniąt u kahoony, to oznacza, że wszystkie potrzebują doświadczonych domów, proszę o pomoc w ogłoszeniach!!!
  23. allegro Demi [url]http://www.allegro.pl/item830922170_demi_szczenie_szczeniak_szczeniaki_do_adopcji.html[/url] POMÓŻMY kahoonie ogłaszać szczeniaki, to nie jest prośba, to jest apel!!! i błaganie...
  24. Rudy poszukuje domu!!!
×
×
  • Create New...