-
Posts
15844 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mamanabank
-
[quote name='Romka']Pewnie mówimy o dwóch róznych psiakach!Jak myślicie dziewczyny czy Herka mogłaby mieć dom np.w stadninie koni?Biegając cały dzień nie miałaby ochoty na ucieczki w celu pobiegania![/QUOTE] Taki psiak musi mieć kontakt z człowiekiem, nauczyć się, że nie ma sensu uciekać, bo warto być blisko pana inaczej zawsze będzie zwiewać i pokona każde ogrodzenie, bez względu na wielkość terenu.
-
A widzisz... ;) Pozdrowienia dla Wilka i Jamora.
-
Tak, u mojej psiny tak było.
-
chociaż tutaj Romka mnie nie uprzedziła :eviltong: [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/ee99faac9410820b945572b263721e90,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/312712891176c36500a7cafcad1edf38,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/62ccd2e4751237a6c122af074e504d45,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/0c5bcecc8280cf10fc319fdacd0dc129,10,19,0.jpg[/IMG]
-
Miśka - słodka, kudłata suczka MA SUPER DOM
mamanabank replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Myślałam, ze zdążę nim mnie pogonisz... [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/ee99faac9410820b945572b263721e90,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/312712891176c36500a7cafcad1edf38,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/62ccd2e4751237a6c122af074e504d45,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/0c5bcecc8280cf10fc319fdacd0dc129,10,19,0.jpg[/IMG] -
ANTEK - staruszek w hotelu - szukamy stałego domku!!!
mamanabank replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/ee99faac9410820b945572b263721e90,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/312712891176c36500a7cafcad1edf38,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/62ccd2e4751237a6c122af074e504d45,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/0c5bcecc8280cf10fc319fdacd0dc129,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/6402c6e16639b9877ed46dc2a947e660,10,19,0.jpg[/IMG] Nasz Antek z Zadrą i Miśką -
PUSZEK - umrze w schronisku bez człowieka MA DOM
mamanabank replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/33fb33d4f647ff83ba383acf766f3d05,10,19,0.jpg[/IMG] i jeszcze jedno znalazłam -
PUSZEK - umrze w schronisku bez człowieka MA DOM
mamanabank replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Reporterskie zdjęcia Romki i Puszek, który ożywia się na jej widok, wcześniej nie reagował w ogóle, teraz wie, ze opłaca się dupinkę podnieść [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/ad54d4a2116ffe940d514fe15adc7fe4,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/55ed382272abeadc1727d51bf1ccc147,10,19,0.jpg[/IMG] -
MUFEK - CYPISEK - po wypadku ADOPTOWANY
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
I jak Mufek się miewa? A to jeszcze zdjęcia z kliniki: [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/64caf8f213460335936039a2e0161141,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/a721649e2a2d1a8a4a4ff9ff825a4c79,10,19,1.jpg[/IMG] z nowa Panią [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/687006295c68d6f08e8b7446768fe792,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/01caa4577a16a538c133d6f58341def1,10,19,0.jpg[/IMG] -
Nela po sterylizacji i jej czuły towarzysz Rudolf: [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/6397e4d00d2cdcd61cb29a652749242e,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/2aa5fa47503b1e028b93a0232d905eeb,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/5ddf20b49fe6883ea2afcc457fe2dc89,10,19,0.jpg[/IMG] Andzike dziękujemy!
-
I jak dzisiaj, coś się zmieniło? A przy okazji zobaczcie jak się rude z czarnym ładnie komponuje: [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/22a324e9f71180dc1d199fd4c98335bc,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/03bc5ef36805f47ea14311c8adfabb8b,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/377a6320544880a603637a63dea54d9d,10,19,0.jpg[/IMG]
-
Jużaki i jużakopodobne w potrzebie - czekają na dom.
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']A ile taki jużak waży sobie ? Pewnie jest jak mały cielaczek :).[/QUOTE] Jużaki bywają i mniejsze i większe, o zwartej budowie i charcie. Nasza Bella jest mała, ma 64cm w kłębie i waży 35kg, czyli taka raczej mini jak na jużaka. -
Jużaki i jużakopodobne w potrzebie - czekają na dom.
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Oj nika28 umknęło mi, jużaki z Łodzi nie są ogłaszane, ale teraz jest tylko Aleks, skoro Bombaj ma dom, ciekawe jaki... oby dobry! -
Jużaki i jużakopodobne w potrzebie - czekają na dom.
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Tak, jest uznawana, chociaż na liście nie jest. W zasadzie każdy pies w mieście powinien być na smyczy i w kagańcu, nasza jużaczka chodzi tylko na smyczy, bo nie ma zwyczaju rzucać się na ludzi, pozwala obcym się głaskać w mojej obecności, gdyby mnie nie było raczej uciekłaby po prostu niż atakowała, tak też z nią było, znalazła się w schronisku, ponieważ bała się podejść do człowieka, który próbował ją karmić, gdy właściciele wyrzucili ją na ulicę. Z Bellą jeździmy na wakacje i chodzimy normalnie po ulicach, może to nie jest zbyt naturalne dla jużaka, ale możliwe przy odpowiedniej socjalizacji. -
Jużaki i jużakopodobne w potrzebie - czekają na dom.
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
ogromny biały niedźwiedź! -
W pierwszym poście brakuje cały czas opisu Lary, Romka, czy ja coś przegapiłam?
-
Kropka - na dzień kobiet dostała DOM!!!!!!!
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Kropka to spokojna sunia, bardzo dostojna, nie zaczepna... Nie zdążyłyśmy sprawdzić, ja jechałam w sobotę do Kielc z jedną naszą małą suczką i nie byłam w schronisku, a dziewczyny nie wiem czy sprawdziły... jest nas mało, a roboty dużo... -
wpłynęły pieniądze od Bros i Andzike - dziękujemy!
-
Jużaki i jużakopodobne w potrzebie - czekają na dom.
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Cieszę się, że ten nasz wątek trochę ożył... Nasza jużaczka mieszka z nami w domu i generalnie zajmuje dwa miejsca, albo swoje dywaniki, albo podłogę w kuchni, czasami wwala się na łóżko, jeśli wwali się tam wcześniej Pan lub kumple. Myślę, że byłoby jej wszystko jedno czy to mieszkanie w bloku, czy nie. I tak wychodzimy z nią na dwór. Tereny dookoła mają znaczenie, bo trudno spacerować z jużakiem na Marszałkowskiej... no i cierpliwość sąsiadów, bo jużaki lubią sobie poszczekać, jak słyszą coś na zewnątrz. [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/a26556c87160f06f676ccce8b9bbb4fa,10,19,0.jpg[/IMG] -
Dzięki Figa! Zrobiłam przed chwilą rozliczenie, ale dogo nie działało. Ze wszystkich deklaracji na ten moment mamy 210zł + transport samochodem Romki z Romką :-) Pierwsze dwa tygodnie opłacone Zbieramy dalej!
-
Wpisałam rozliczenie i cały post mi zniknął...
-
O Jamor już tu! My też dotarłyśmy do domu Wilk ma się dobrze i będzie jeszcze lepiej! Wpłynęło 20zł od Basi. Dziękujemy!!!
-
Jużaki i jużakopodobne w potrzebie - czekają na dom.
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
I jużaki i Ctr-y to psy bardzo oddane swoim właścicielom, groźne mogą być, ale nie muszą dla obcych, w tym temacie z całą pewnością większą wiedzą dysponuje Alfaamal -
Jużaki i jużakopodobne w potrzebie - czekają na dom.
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
:multi: :multi: :multi: Witamy, witamy i pozdrawiamy!