-
Posts
15844 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mamanabank
-
Z Łowicza do Milicza jest ok.263 km, mniejszymi drogami 234km, można jechać przez Łódź, albo okolice Koła i Konina, czy na forum jest ktoś z tych okolic, żeby odebrać psa i podwieźć dalej? np. do Kalisza?
-
Już dzwoniłam. Poszukujemy transportu w ok. Wrocławia
-
MUFEK - CYPISEK - po wypadku ADOPTOWANY
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Dziękuję, przelew już dotarł od majuski i od leni -
[quote name='tu_ania_tu']A co to za schronisko?[/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/171870-A-owicz-Schronisko-dla-ZwierzAE-t/page26[/url]
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
zaktualizowałam pierwszy post. Figafiga, wiesz już jak wstawić banerek? -
Kacper na forum ras szwajcarskich [url]http://www.szwajcary.com/viewtopic.php?f=63&t=4438&p=175639#p175639[/url]
-
Kusy - szlachic na włościach!!!MA SWÓJ WŁASNY DWÓR
mamanabank replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
tak, tylko tam nic nie ma o sobocie, ale jest czynne do 11.00 -
MICHU - dziadek leonberger już w swoim domu
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Rozochocił się, holender, pomyślał, że skoro ma przestrzeń, to dlaczego nie więcej! Dziękujemy za wieści! -
MUFEK - CYPISEK - po wypadku ADOPTOWANY
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Figafiga musisz zaznaczyć banerek (zaciemnić) ale nie z mojego podpisu, tylko z postu, w którym się pokazał po raz pierwszy zrobić kopiuj, a potem wejść w swoją sygnaturę, usunąć tę którą masz i zrobić wklej. Powinno zadziałać. -
Dzisiaj wieczorem właściciel na naszą prośbę spuścił psa (nie wiadomo na jak długo, bo podobno przeszkadza to sąsiadom) i nalał mu wodę, dałyśmy mu jedzenie, zrzeka się psa, poszukujemy domu. Pies jest bardzo aktywny i przyjazny w stosunku do ludzi i innych zwierząt, bardzo brudny i skołtuniony.
-
Czy berneńczyk to też kudłacz? [url]http://www.dogomania.pl/threads/174081-KACPER-berneA-czyk-na-krA-tkim-A-aA-cuchu?p=13543026#post13543026[/url] Kacper jest samotnym psem na opuszczonej posesji, żyje na krótkim łańcuchu bez wody i jedzenia, sąsiedzi mają do niego utrudniony dostęp, jednak pomagają, nie mają znieczulicy, pies jest do zabrania. Nie ma 1,5 roku.
-
u nas w Łowiczu
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
mamy kolejnego psiaka, którym należy się zająć [url]http://www.dogomania.pl/threads/174081-KACPER-berneA-czyk-na-krA-tkim-A-aA-cuchu?p=13542478#post13542478[/url] -
MUFEK - CYPISEK - po wypadku ADOPTOWANY
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
O choroba! Kumiko poproszę Twój nr telefonu na maila [email][email protected][/email] lub zadzwoń 608 404 770 A tak się gapię na Cypiska i już wiem jaką rasę przypomina BERNEŃCZYKA, tylko jest mniejszy i mniej kudłaty, jak entlebucher albo appenzeller -
Żyje na opuszczonej posesji, sam, bez wody i jedzenia. Berneński Pies Pasterski KACPER Sąsiedzi zaniepokojeni jego losem zadzwonili do nas, codziennie rzucają mu jedzenie, wodę podają szlauchem, ale nie mogą już patrzeć na jego cierpienie, bo trwa to od kilku miesięcy. Kacper został oddany przez poprzedniego właściciela, gdy ten wyjeżdżał za granicę, w zeszłym roku, kiedy pies był jeszcze szczeniakiem. Nowy właściciel krótko pocieszył się psem, teraz jest w szpitalu, a jego matka nie ma zamiaru zajmować się psem, chętnie go odda, nawet do schroniska, tak powiedziała dzisiaj rano. Pojechałyśmy, zrobiłyśmy zdjęcia i oto jest, nieszczęście osamotnione... Możemy go zabrać ale dokąd??? Zdjęcia zrobione, dzięki życzliwości sąsiadów, pies jest za domem, nie da się zrobić zdjęcia z ulicy [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/1e17b7cc12c3f9323508c4316c5db1f7,10,19,0.jpg[/IMG] to złomowisko to cały jego świat [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/f325ccf428a9e236c9e9ebab03230040,10,19,0.jpg[/IMG] krótki łańcuch nie zawsze pozwala dosięgnąć do tego, co podrzucą sąsiedzi [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/5be6b8c946902d72cb6007e6b9726372,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/4d09bbd733c7f42b0549b5bd9ececec9,10,19,0.jpg[/IMG]
-
Jużaki i jużakopodobne w potrzebie - czekają na dom.
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
i znowu linki nie działają, Isadora, dasz radę jeszcze raz podlinkowac benerki? Są na pierwszej stronie... proszę i tak do jużków mało ludzi zagląda... -
jest w różnych miejscach i ma sporo ogłoszeń, jeśli chcesz pomóc podaję namiary [email][email protected][/email] 608 404 770 Anita
-
powinien...
-
MUFEK - CYPISEK - po wypadku ADOPTOWANY
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Wstawiłam banerek, dziękujemy, na razie usunęłam jużaki, bo i tak linki nie działają -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
wątek Mokki [url]http://www.dogomania.pl/threads/174078-MOKKA-2-m-ce-dog-PILNE?p=13542123#post13542123[/url] -
Kontakt [url]http://www.dogomania.pl/threads/171870-A-owicz-Schronisko-dla-ZwierzAE-t[/url] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/0cb98bff2dc7bb51c0ab3b365864ef33,10,19,0.jpg[/IMG] na tym zdjęciu widać wielkość i cudny kolor [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/d17534d35e26704196764cafab4e46a4,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/7dd783347a83ed025f94ac6ab58ce141,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/c733016bb5f64202b6d74aab829c747a,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/40b69c04302d61c9adf83dcd50c0bb01,10,19,0.jpg[/IMG]
-
[B] Dla psa z taką sierścią schronisko to dramat. POMOCY!!! Jest już po pierwszych szczepieniach. [/B]Mokka została znaleziona w lasku miejskim i byłe w niezbyt dobrej formie, bardzo zmarznięta i wychudzona. [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/363ac129238a8cfe6f8bc947f7372c93,10,19,0.jpg[/IMG]
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Ogłoś najpierw małą Mokkę, chętnie podbiorę tekst ogłoszenia i zrobię allegro. Mokka została znaleziona w lasku miejskim i byłe w niezbyt dobrej formie, bardzo zmarznięta i wychudzona. Ma 2 miesiące. W lecznicy dostała surowicę odpornościową i czeka na szczepienie. Pilnie potrzebuje domu, ponieważ jest zagrożona chorobami wirusowymi. -
ale piękne! podczytuję wątek Buni na forum Fundacji, dobrze, ze trafiła w Twoje ręce Basiu :loveu:
-
PIETREK - pręgowany klusek, szczenię za TM
mamanabank replied to mamanabank's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
TERAZ MUSIMY RATOWAĆ MOKKĘ, żeby nie podzieliła jego losu