Jump to content
Dogomania

mamanabank

Members
  • Posts

    15844
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mamanabank

  1. Z Łowicza do Milicza jest ok.263 km, mniejszymi drogami 234km, można jechać przez Łódź, albo okolice Koła i Konina, czy na forum jest ktoś z tych okolic, żeby odebrać psa i podwieźć dalej? np. do Kalisza?
  2. Już dzwoniłam. Poszukujemy transportu w ok. Wrocławia
  3. Dziękuję, przelew już dotarł od majuski i od leni
  4. [quote name='tu_ania_tu']A co to za schronisko?[/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/171870-A-owicz-Schronisko-dla-ZwierzAE-t/page26[/url]
  5. zaktualizowałam pierwszy post. Figafiga, wiesz już jak wstawić banerek?
  6. Kacper na forum ras szwajcarskich [url]http://www.szwajcary.com/viewtopic.php?f=63&t=4438&p=175639#p175639[/url]
  7. tak, tylko tam nic nie ma o sobocie, ale jest czynne do 11.00
  8. Rozochocił się, holender, pomyślał, że skoro ma przestrzeń, to dlaczego nie więcej! Dziękujemy za wieści!
  9. Figafiga musisz zaznaczyć banerek (zaciemnić) ale nie z mojego podpisu, tylko z postu, w którym się pokazał po raz pierwszy zrobić kopiuj, a potem wejść w swoją sygnaturę, usunąć tę którą masz i zrobić wklej. Powinno zadziałać.
  10. Dzisiaj wieczorem właściciel na naszą prośbę spuścił psa (nie wiadomo na jak długo, bo podobno przeszkadza to sąsiadom) i nalał mu wodę, dałyśmy mu jedzenie, zrzeka się psa, poszukujemy domu. Pies jest bardzo aktywny i przyjazny w stosunku do ludzi i innych zwierząt, bardzo brudny i skołtuniony.
  11. Czy berneńczyk to też kudłacz? [url]http://www.dogomania.pl/threads/174081-KACPER-berneA-czyk-na-krA-tkim-A-aA-cuchu?p=13543026#post13543026[/url] Kacper jest samotnym psem na opuszczonej posesji, żyje na krótkim łańcuchu bez wody i jedzenia, sąsiedzi mają do niego utrudniony dostęp, jednak pomagają, nie mają znieczulicy, pies jest do zabrania. Nie ma 1,5 roku.
  12. u nas w Łowiczu
  13. mamy kolejnego psiaka, którym należy się zająć [url]http://www.dogomania.pl/threads/174081-KACPER-berneA-czyk-na-krA-tkim-A-aA-cuchu?p=13542478#post13542478[/url]
  14. O choroba! Kumiko poproszę Twój nr telefonu na maila [email][email protected][/email] lub zadzwoń 608 404 770 A tak się gapię na Cypiska i już wiem jaką rasę przypomina BERNEŃCZYKA, tylko jest mniejszy i mniej kudłaty, jak entlebucher albo appenzeller
  15. Żyje na opuszczonej posesji, sam, bez wody i jedzenia. Berneński Pies Pasterski KACPER Sąsiedzi zaniepokojeni jego losem zadzwonili do nas, codziennie rzucają mu jedzenie, wodę podają szlauchem, ale nie mogą już patrzeć na jego cierpienie, bo trwa to od kilku miesięcy. Kacper został oddany przez poprzedniego właściciela, gdy ten wyjeżdżał za granicę, w zeszłym roku, kiedy pies był jeszcze szczeniakiem. Nowy właściciel krótko pocieszył się psem, teraz jest w szpitalu, a jego matka nie ma zamiaru zajmować się psem, chętnie go odda, nawet do schroniska, tak powiedziała dzisiaj rano. Pojechałyśmy, zrobiłyśmy zdjęcia i oto jest, nieszczęście osamotnione... Możemy go zabrać ale dokąd??? Zdjęcia zrobione, dzięki życzliwości sąsiadów, pies jest za domem, nie da się zrobić zdjęcia z ulicy [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/1e17b7cc12c3f9323508c4316c5db1f7,10,19,0.jpg[/IMG] to złomowisko to cały jego świat [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/f325ccf428a9e236c9e9ebab03230040,10,19,0.jpg[/IMG] krótki łańcuch nie zawsze pozwala dosięgnąć do tego, co podrzucą sąsiedzi [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/5be6b8c946902d72cb6007e6b9726372,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/4d09bbd733c7f42b0549b5bd9ececec9,10,19,0.jpg[/IMG]
  16. i znowu linki nie działają, Isadora, dasz radę jeszcze raz podlinkowac benerki? Są na pierwszej stronie... proszę i tak do jużków mało ludzi zagląda...
  17. jest w różnych miejscach i ma sporo ogłoszeń, jeśli chcesz pomóc podaję namiary [email][email protected][/email] 608 404 770 Anita
  18. powinien...
  19. Wstawiłam banerek, dziękujemy, na razie usunęłam jużaki, bo i tak linki nie działają
  20. wątek Mokki [url]http://www.dogomania.pl/threads/174078-MOKKA-2-m-ce-dog-PILNE?p=13542123#post13542123[/url]
  21. Kontakt [url]http://www.dogomania.pl/threads/171870-A-owicz-Schronisko-dla-ZwierzAE-t[/url] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/0cb98bff2dc7bb51c0ab3b365864ef33,10,19,0.jpg[/IMG] na tym zdjęciu widać wielkość i cudny kolor [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/d17534d35e26704196764cafab4e46a4,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/7dd783347a83ed025f94ac6ab58ce141,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/c733016bb5f64202b6d74aab829c747a,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/40b69c04302d61c9adf83dcd50c0bb01,10,19,0.jpg[/IMG]
  22. [B] Dla psa z taką sierścią schronisko to dramat. POMOCY!!! Jest już po pierwszych szczepieniach. [/B]Mokka została znaleziona w lasku miejskim i byłe w niezbyt dobrej formie, bardzo zmarznięta i wychudzona. [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/363ac129238a8cfe6f8bc947f7372c93,10,19,0.jpg[/IMG]
  23. Ogłoś najpierw małą Mokkę, chętnie podbiorę tekst ogłoszenia i zrobię allegro. Mokka została znaleziona w lasku miejskim i byłe w niezbyt dobrej formie, bardzo zmarznięta i wychudzona. Ma 2 miesiące. W lecznicy dostała surowicę odpornościową i czeka na szczepienie. Pilnie potrzebuje domu, ponieważ jest zagrożona chorobami wirusowymi.
  24. ale piękne! podczytuję wątek Buni na forum Fundacji, dobrze, ze trafiła w Twoje ręce Basiu :loveu:
  25. TERAZ MUSIMY RATOWAĆ MOKKĘ, żeby nie podzieliła jego losu
×
×
  • Create New...