Jump to content
Dogomania

mamanabank

Members
  • Posts

    15844
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mamanabank

  1. A tak tak, zapomniałam napisać. Kumiko była dziś z rodziną u Cypiska. Zaprezentował się bardzo dobrze, Państwo nadal chcą mu pomóc i zabrać go do domu. Jutro operacja i dobrze byłoby, gdyby mógł do czwartku zostać w klinice. Kumiko powiedziała mi, że Cypisek ma ogoloną łapkę i nasmarowaną jakimiś mazidłami, pewnie przeciwobrzękowymi. Kupiła mu puszkę zgodnie ze wskazówkami lekarza. Romka skontaktuje się z dr jutro i będziemy wiedzieli jakie koszty trzeba ponieść DOKŁADNIE, ponieważ ja nie mam jasności czy przebywanie psa w klinice wliczone jest w koszty operacji, czy nie. Wiadomo tylko, ze jedna doba to koszt 40zł. No to czekamy na wieści i operację
  2. ogłoszeń jeszcze nie ma...
  3. warto umierać w słusznej sprawie :evil_lol:
  4. Tak, to prawda Romka przywiozła mi tego chanelka do domu :evil_lol: Romka ciesz się, że nie jechałaś z nim tak jak my 4h, ale warto było! A i jeszcze powiem Wam, ze Romka świetnie się zajmuje dziećmi. Zmęczona wróciła do domu podwójnie, bo moje psy jak się zorientowały, że ta pańcia taka dobra, to ją z łóżka wykurzyły rozpychając się niemiłosiernie i domagając pieszczot i biedna Romka zamiast wyrzucić burki z łóżka siedziała na krześle do 4.00 :lol:
  5. Uzupełniłam post 2
  6. :diabloti: jak rozumiem, księgową jestem ja
  7. Forum Szwajcarów jest taaaakie skuteczne, aż mi przykro, że jużaki tak nie mają... i kudłacze... Zapomniałam dodać, że Kacper dostał od Tanki nową obrożę i wieczorem został zakroplony przeciw pchłom i kleszczom, akurat tym co było pod ręką, czyli fiprex spot on.
  8. Na prośbę Romki przekazuję radosną wiadomość: Saba MA DOM Zamieszkała z z miłośniczką zwierząt Ori, która prowadzi blog [url]http://www.pelnialatawdomutymianka.blogspot.com/[/url] - tutaj też można oglądać zdjęcia Saby, która pokochała swoją Panią od pierwszego wejrzenia. Zapraszamy na blog. [URL="http://4.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/SwgvJ87eL5I/AAAAAAAAClE/41Qq8QJMLjc/s1600/_MG_3894.JPG"][IMG]http://4.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/SwgvJ87eL5I/AAAAAAAAClE/41Qq8QJMLjc/s400/_MG_3894.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://1.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/SwgvTSEBjRI/AAAAAAAAClU/D1Jmjw2QCrY/s1600/_MG_3878.JPG"][IMG]http://1.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/SwgvTSEBjRI/AAAAAAAAClU/D1Jmjw2QCrY/s400/_MG_3878.JPG[/IMG][/URL]
  9. a co to znaczy, że puszek nie dał się wyprowadzić, gryzł, czy się zapierał? SABA MA DOM!
  10. O rety! Wróciliśmy o 4.00, takie były mgły, w jedną i drugą stronę, nie było widać nic! Kacper bardzo jest szczęśliwy Mam wiadomość od Tanki. Przespał spokojnie noc w garażu, nic nie zniszczył i nie hałasował w nocy, bałyśmy się go zostawić w kojcu, żeby nie zwiał, jakimś podkopem zakręcony wolnością. Może jestem wstrętna, ale poprosiłam Tankę, żeby zostawiając go w kojcu przypinała go na smycz. Zostaje na najdłuższej flexi. Kojec, jest bardzo przyjazny, właściwie to odgrodzony teren ogródka z trawą i drewnianą wiatą dla mieszkającego w domu berneńczyka Yokiego. Kacper jest bardzo skoczny i bałam się, że pokona siatkę bez trudu. Ma bardzo dobrą opiekę, dostaje RC Intestinal i będzie chodził na spacery. Prawdopodobnie jest teraz w lesie, bo taki był plan spaceru. Wieczorem też będzie spacer. Kacperek śmierdzi niemiłosiernie :loveu:
  11. Ogłoszenie ma jeszcze na allegro, cafeanimal i psy do adopcji Szans na DT nie ma Na spacery raczej nie chodzi, chyba, że do lecznicy czy na strzyżenie Myślę, że zaglądają do niej wolontariusze fundacji i "szefowa", która jest z psami na co dzień. Niestety ja nie mam możliwości jej sfotografować, ale do prośby o zdjęcia serdecznie się przyłączam. Informacje nt. temperamentu i zachowania najlepiej uzyskać bezpośrednio z fundacji, bo ja jestem strasznie nieobiektywna w tym aspekcie, dla mnie to jest pies cudny i koniec.
  12. Ze względu na obrzęk operacja została zaplanowana na poniedziałek, Cypisek może sam chodzić. Znajduje się w klinice w Zgierzu na ul. Kościuszki
  13. Kacper jest u mnie. Dzisiaj wieczorem wiozę go do Torunia do Tanki, a stamtąd odbierze go Elza, szczególowych informacji udziela Elza.
  14. Tak, Grażyna odwaliła kawał dobrej roboty, na dzień dzisiejszy Diana ma zaufanie tylko do niej, przed innymi chowa się głęboko w budzie, a już o wyjściu na spacer to w ogóle nie ma mowy. Grażyna jest jedyna osobą, która zdobyła jej zaufanie, nawet na ręce może ją wziąć. Zdjęcia cudne!
  15. Jak się miewa MOKKA? Nie widać, żeby była chora? Jest propozycja płatnego DT dla Mokki. 10zł + karma. Co o tym myślicie?
  16. [quote name='Figafiga']...zawiozłyśmy do lecznicy nową suczkę szczeniaka mix amstaffa co się kiedyś kręciła po moim osiedlu.....piana na pysku i otumaniona...przepiękna sunia...[/QUOTE] Znowu parwo? Masz na myśli MOKKĘ, czy jest jeszcze jeden szczeniak?
  17. TAK. Ona tak czeka i czeka spokojniutko, zawsze wpadamy do schroniska jak burze, jest tyle do zrobienia, a ona tak patrzy i liczy na to, że dzisiaj i ją zabierzemy, a tu nic...
  18. ok, zaraz odszukam Ja też dziękuję Kaji i Pauli, dobra robota, dziewczyny!
  19. ja niestety nie mam dojść, ale jeśli zrobisz zrzutkę to na pewno się dołożę
  20. w łowickim schronisku jest jeszcze jedna super parówka DIANA - bardzo bardzo smutna i wystraszona [url]http://www.dogomania.pl/threads/171870-A-owicz-Schronisko-dla-ZwierzAE-t[/url] [URL="http://img12.imageshack.us/i/dsc0137b.jpg/"][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/83/dsc0137b.jpg[/IMG][/URL]
  21. Mamuśka Blanki we własnej osobie, na spacerku schroniskowym z Grażynką i Figąfigą - DIANA [URL="http://img12.imageshack.us/i/dsc0137b.jpg/"][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/83/dsc0137b.jpg[/IMG][/URL]
  22. wzięłam, pierwsze trzy, Niko, Rex i Puszek Fajnie, że już jesteś, a ja mam schronisko w domu! Gdzie nie spojrzę dzisiaj tam pies! Chyba zadzwonię po Chińczyka :evil_lol: Jak Wam poszło? Zobacz jak ładnie wykorzystałam Twoje zdjęcie Zadry w pierwszym poście, myślę, ze to może być logo naszego schroniska :p
  23. owczarek australijski, czyż nie jest podobny? [url]http://www.aussie.com.pl/pl/galeria_2_7mies.htm[/url]
  24. Poszukujemy pomocy w transporcie berneńczyka Kacpra. Trasa Łowicz - Milicz, może być transport łączony, czyli z Łowicza do Łodzi, a ktoś z Łodzi kawałek dalej i potem następny kawałek. Forum szwajcarów już działa w tej sprawie, czy na wątku jest ktoś z okolic Łodzi, kto ma możliwości transportowe?
×
×
  • Create New...