Jump to content
Dogomania

mamanabank

Members
  • Posts

    15844
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mamanabank

  1. Dusia jest psiaczkiem pięknym ale skrzywdzonym, potrzebuje odpowiedzialnego opiekuna, pomocy!!!
  2. :shake: :shake: :shake:
  3. Szykuje się dom dla WIerki, trzymajcie kciuki, dzisiaj wizyta przedadopcyjna...
  4. jużaki poszukują domów! Jak już będą banerki, łowickie psiaki trochę się przesuną i zrobią miejsce dla białych kudłaczy...
  5. A my dziękujemy Wam, że się o Mufka troszczycie.
  6. wątek na pewno jest, tylko po zmianach linki nie działają, mimo, że wymieniałam na nowe... DZIĘKUJEMY za wieści, a telefony w sprawie Pieprza do dzisiaj są, p. Marek nie wyrabia, bo wszyscy chcą go adoptować, a jego już nie ma w schronie.
  7. Mamy jeszcze jeden, wklejam do pierwszego postu [URL="http://www.dogomania.pl/171870-A-owicz-Schronisko-dla-ZwierzAE-t"][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/9765/lowiczm2.jpg[/IMG][/URL]
  8. O matko, mi się telefon ostatnio urywa i nie zauważyłam, nie słyszałam... Bardzo Ci dziękujemy! A do mnie trzeba się dobijać do skutku, bo czasami umykają mi pewne sprawy z natłoku zajęć, patrzę i nie widzę, słucham i nie słyszę, bo ciągle mam kudłate i ogoniaste myśli. O i banerek już masz!
  9. Na łowickim wątku Kacpra przeniosłam do szczęśliwych zakończeń. Na forum szwajcarów przeczytałam, ze w piątek Kacper, który nazywa się teraz RASTI (tak Elza?) będzie miał kastrację, uff.
  10. A oczywiście, że tak! Będzie reklamować nasze schronisko! Możesz sobie wstawić, wystarczy zaznaczyć z pierwszej strony tego wątku a potem wkleić w sygnaturę edytując ją uprzednio w ustawieniach na samej górze strony, spróbuj.
  11. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  12. Nie Wam tylko NAM ROMKA, nie zapominaj, że brałaś w tym czynny udział kochana, a z kim to ja do niego jeździłam, hę? A kto mu jedzenie gotował i przywiózł go do mnie, żeby potem noc na krześle spędzić, co? :loveu:
  13. TO JA DZIĘKUJĘ! Przepraszam, że dopiero teraz ale nie wyrabiam na zakrętach!
  14. Był już trzeci telefon w jej sprawie. Trwają rozmowy, jest zdecydowany domek z Kielc, bez innych psiaków (co istotne ze względu na kwarantannę) z ogródkiem. Pani chce przyjechać już w sobotę i zabrać ją do domu.
  15. Nasza papryczka chilli się odezwała :evil_lol: a nick taki słodki jak figa :lol:
  16. Nie my! Nie wiem kto, ktoś kto nie ma na to czasu...
  17. Ale jesteśmy jednomyślne! BINGO!
  18. E, Figafiga gościówa z Ciebie! Schronisko ma swoją stronę ale jest nieaktualizowana: [url]http://www.um.lowicz.pl/serwis/index.php?id=1335[/url]
  19. sprawdzam jak się banerek komponuje
  20. [URL="http://www.dogomania.pl/../171870-A-owicz-Schronisko-dla-ZwierzAE-t"][IMG]http://img211.imageshack.us/img211/9210/lowiczm.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/../171870-A-owicz-Schronisko-dla-ZwierzAE-t"][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/9701/lowicz.jpg[/IMG][/URL] Nasze banerki do pobrania, są też na pierwszej stronie, będzie jeszcze 1 mały z Zadrą, kupione na bazarku dla kudłaczy, zrobione przez Mantis, proszę się częstować :-)
  21. Nowe wieści z życia Saby i nowe zdjęcia [url]http://www.pelnialatawdomutymianka.blogspot.com/[/url] [URL="http://1.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/SwmFRZWMV2I/AAAAAAAACmk/h4dMJova8zo/s1600/_MG_4148.JPG"][IMG]http://1.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/SwmFRZWMV2I/AAAAAAAACmk/h4dMJova8zo/s400/_MG_4148.JPG[/IMG][/URL]
  22. Kacper jest już w MILICZU, nowy domek już na niego czeka!
  23. No i fotki trzeba szybko cyknąć
  24. Wczoraj byłyśmy z Romką w Zgierzu. Spotkałyśmy całą nową rodzinę Cypisa. Umowa adopcyjna została podpisana. CYPIS MA RODZINĘ - bardzo dobrą rodzinę! KUMIKO dziękujemy! Podziękowania należą się też lekarzom weterynarii z Łowicza i Zgierza za ratowanie Cypiska. Koszt operacji i pobytu psa w klinice w Zgierzu wyniósł 800zł. Zapłaciłyśmy gotówką, mamy fakturę. WPŁYWY - 1050zł KOSZT LECZENIA - 800zł ZOSTAŁO - 250zł Wszystkie pieniądze, które wpłynęły na moje konto zostały przekazane na rachunek kliniki.
×
×
  • Create New...