wątek na pewno jest, tylko po zmianach linki nie działają, mimo, że wymieniałam na nowe...
DZIĘKUJEMY za wieści, a telefony w sprawie Pieprza do dzisiaj są, p. Marek nie wyrabia, bo wszyscy chcą go adoptować, a jego już nie ma w schronie.
Mamy jeszcze jeden, wklejam do pierwszego postu
[URL="http://www.dogomania.pl/171870-A-owicz-Schronisko-dla-ZwierzAE-t"][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/9765/lowiczm2.jpg[/IMG][/URL]
O matko, mi się telefon ostatnio urywa i nie zauważyłam, nie słyszałam...
Bardzo Ci dziękujemy! A do mnie trzeba się dobijać do skutku, bo czasami umykają mi pewne sprawy z natłoku zajęć, patrzę i nie widzę, słucham i nie słyszę, bo ciągle mam kudłate i ogoniaste myśli.
O i banerek już masz!
Na łowickim wątku Kacpra przeniosłam do szczęśliwych zakończeń.
Na forum szwajcarów przeczytałam, ze w piątek Kacper, który nazywa się teraz RASTI (tak Elza?) będzie miał kastrację, uff.
A oczywiście, że tak! Będzie reklamować nasze schronisko! Możesz sobie wstawić, wystarczy zaznaczyć z pierwszej strony tego wątku a potem wkleić w sygnaturę edytując ją uprzednio w ustawieniach na samej górze strony, spróbuj.
Nie Wam tylko NAM ROMKA, nie zapominaj, że brałaś w tym czynny udział kochana, a z kim to ja do niego jeździłam, hę? A kto mu jedzenie gotował i przywiózł go do mnie, żeby potem noc na krześle spędzić, co? :loveu:
Był już trzeci telefon w jej sprawie. Trwają rozmowy, jest zdecydowany domek z Kielc, bez innych psiaków (co istotne ze względu na kwarantannę) z ogródkiem. Pani chce przyjechać już w sobotę i zabrać ją do domu.
[URL="http://www.dogomania.pl/../171870-A-owicz-Schronisko-dla-ZwierzAE-t"][IMG]http://img211.imageshack.us/img211/9210/lowiczm.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.dogomania.pl/../171870-A-owicz-Schronisko-dla-ZwierzAE-t"][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/9701/lowicz.jpg[/IMG][/URL]
Nasze banerki do pobrania, są też na pierwszej stronie, będzie jeszcze 1 mały z Zadrą, kupione na bazarku dla kudłaczy, zrobione przez Mantis, proszę się częstować :-)
Nowe wieści z życia Saby i nowe zdjęcia
[url]http://www.pelnialatawdomutymianka.blogspot.com/[/url]
[URL="http://1.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/SwmFRZWMV2I/AAAAAAAACmk/h4dMJova8zo/s1600/_MG_4148.JPG"][IMG]http://1.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/SwmFRZWMV2I/AAAAAAAACmk/h4dMJova8zo/s400/_MG_4148.JPG[/IMG][/URL]
Wczoraj byłyśmy z Romką w Zgierzu. Spotkałyśmy całą nową rodzinę Cypisa. Umowa adopcyjna została podpisana. CYPIS MA RODZINĘ - bardzo dobrą rodzinę! KUMIKO dziękujemy!
Podziękowania należą się też lekarzom weterynarii z Łowicza i Zgierza za ratowanie Cypiska.
Koszt operacji i pobytu psa w klinice w Zgierzu wyniósł 800zł. Zapłaciłyśmy gotówką, mamy fakturę.
WPŁYWY - 1050zł
KOSZT LECZENIA - 800zł
ZOSTAŁO - 250zł
Wszystkie pieniądze, które wpłynęły na moje konto zostały przekazane na rachunek kliniki.