-
Posts
15844 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mamanabank
-
A Zołzka siedzi i czeka...
-
MOKKA ma na imię SARA, a oto wiadomość od jej osobistej Pani: hej:) jeszcze raz bardzo chcialam wam podziekowac za to,że mi ja przywieźliście,Sunia jest bardzo grzeczna-nic jeszcze nie pogryzła:P kupiłam jej wczoraj taką małą,piszczącą piłkę,wiec za nią gania i takie coś co wygląda jak banan na sznurku,wiec sobie to gryzie.poza tym to straszna przylepa:)no i w nocy troche chrapie:P ale spi grzecznie i wogóle jest przekochana.narazie nie chce za bardzo nic jeść ale jedzonko ma cały czas dostepne-gdyby chciala cos przekąsic.byłysmy juz na spacerze z rana i grzecznie chodzi na smyczy.tak jak mowiłas szuka kontaktu z człowiekiem. dziekuje wam jeszcze raz. bedziemy w kontakcie i bede przesyłac fotki jak sie sunia chowa:) pozdrawiam Ania
-
MUFEK - CYPISEK - po wypadku ADOPTOWANY
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
I CO??? Można Mufka zabrać do domu? -
już.....................................
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Opis zmieniłam, Diankę zabieram -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Figafiga']mamanabank zabierz ode mnie Kusego i Miśkę oki, bo Antka nowego nie mogę dać...a Lulu i Mokkę trzeba do adoptowanych linków dołączyć i będzie więcej miejsca na inne w potrzebie.oki[/QUOTE] Już zabieram. A już myślałam, że do domu mi je każesz zabierać... -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
W sprawie przewinienia Romki: Kara: przymusowa socjalizacja dla właścicielki i psa :loveu: Egzekutor: mamanabank -
Kusy - szlachic na włościach!!!MA SWÓJ WŁASNY DWÓR
mamanabank replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
okazujące czułość... i czułość wzbudzające... -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
:loveu: kochany tapczanik :loveu: -
Kusy - szlachic na włościach!!!MA SWÓJ WŁASNY DWÓR
mamanabank replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
piękne zdjęcia, cudny pies... wspaniały charakter. -
o rety... czy ona jest mniejsza od Mokki? Bo wygląda jak jej siostra zupełnie...
-
Oto nasza Ori: [B]ORI - szczenię ast [/B]wątek: [U][url]http://www.dogomania.pl/threads/174596-ORI-sunia-szczeniak-ast?p=13592224#post13592224[/url] [/U][B] [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/2702/dsc0103fc.jpg[/IMG][/B]
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Figafiga zabrałam Ci Ori wkleiłam do pierwszego postu do szczeniaków [B]ORI - szczenię ast [/B]wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/../174596-ORI-sunia-szczeniak-ast?p=13592224#post13592224"]http://www.dogomania.pl/threads/1745...4#post13592224[/URL][B] [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/2702/dsc0103fc.jpg[/IMG][/B] -
Jużak z Szymanowa potrzebne wsparcie!!! Timur ma dom
mamanabank replied to aikowo's topic in Już w nowym domu
Margo, jak to się dzieje, że Twój jużakowy banerek działa, a wszystkie z pierwszego postu jużakowego wątku nie działają?! Podziel się, skąd go masz? -
Kusy - szlachic na włościach!!!MA SWÓJ WŁASNY DWÓR
mamanabank replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Kusy jest bardzo kochany, łagodny, szlachetny... Miał uraz stawu skokowego (z opisu) stąd to jego utykanie na tylne łapy. -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
mamanabank replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
a no to już jej przesłałam na maila -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Z funduszy uzbieranych na Cypiska/Mufka zostało 250zł, tym samym powstała łowicka skarpeta w paski, mimo krzyków obronnych, to ja jestem skarbnikiem, Romka :mad: 50zł zostało przekazane do skarpety kudłaczy, która również wsparła finansowo Cypiska, na operację Gucia (Leni możesz wkleić wątek?) oraz inne potrzeby kudłaczy. W łowickiej skarpecie mamy 200zł -
Atos/PIEPRZ - podpalany jamnik - ADOPTOWANY
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
trist_ana w sprawie jamniczej skarpety możesz się kontaktować z danką obecną na tym wątku, a to jest wątek jamniczej skarpety: [url]http://www.dogomania.pl/threads/127512-Jamnicza-skarpeta-na-najpilniejsze-jamnicze-potrzeby[/url] -
Atos/PIEPRZ - podpalany jamnik - ADOPTOWANY
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/e629d122210321a204e3eee452eace39,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/fdf741652f5696fd4533f39c7d5c91af,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/5de6bcf9f36e6b06cf0ffe6c60ddf994,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/388964f25c70787b61f2ab58ccf9ad50,10,19,0.jpg[/IMG] Pieprz pozdrawia Łowicz! -
Atos/PIEPRZ - podpalany jamnik - ADOPTOWANY
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/be5a847c22d25ae4c1e8f720235f22f5,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/0265e289bd12ad460fa17aaa618a5e8e,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/8684df1396f1939581af2d64a55e5c4c,10,19,0.jpg[/IMG] Ale śliczna kołderka... -
Atos/PIEPRZ - podpalany jamnik - ADOPTOWANY
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Mam nowe zdjęcia Pieprza (Wanilkę też chcemy!!!) Zaraz wkleję :-) -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
mamanabank replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Świetnie! A jest wątek skarpetowy? -
Kaja wpłaciła 30zł na sterylizację Mamy Koko, Paula 10zł, ja dokładam 60, dla zaokrąglenia sumy. POTRZEBUJEMY JESZCZE OK. [B]50zł [/B]POMÓŻCIE!!!
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
mamanabank replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[B]DZIEWCZYNY, kto PILNUJE jamniczej SKARPETY??? Jest osoba chętna wspomóc jamniki,a le nie może się dokopać, gdzie ma wpłacić pieniędzory!!![/B] -
MOKKA już wczoraj w nocy zawitała w nowym cudnym domku w Kielcach! Mokka ma dom! :multi: