-
Posts
15844 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mamanabank
-
Podniesiemy Cichacza, bo znowu cisza...
-
Elmo -poszukiwany zaginął!!!!!pomocy!!!!!łłowicz i okolice!!
mamanabank replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
No to sobie skoczymy do góry. -
Zosia ,szorstkowłosa piękność,mix sznaucera JUŻ W SWOIM DOMU!!!
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
padłam.......... z wrażenia. :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: -
Jużaki i jużakopodobne w potrzebie - czekają na dom.
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Kudłaty na pierwszej stronie, niestety nie przenoszę już na pierwszą pojedynczych ogłoszeń, los tych psów zwykle potem pozostaje nieznany. Nie mam pojęcia co dzieje z kilkoma psami, które nie mają wątków. Czy ogłoszenia nadal są aktualne... -
O, jaka cisza u Kudłatego... Jak się miewa?
-
FELIKS już nie jest w hoteliku ma NARESZCIE swój dom!!!
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
100zł od Dionizego przekazałam dzisiaj bezpośrednio do Feliksowego hoteliku Rozliczenie przedstawia się następująco (jeśli dotarły czyjeś deklaracje, zostaną odnotowane później, AniaiJanek na wakacjach) [B]AniaiJanek oraz znajomi [/B]- 100zł [B][COLOR=darkgreen]- VI[/COLOR][/B], [B][COLOR=darkgreen]VII[/COLOR][/B] [B]UMilki [/B]- 10zł [B][COLOR=darkgreen]- VI, VII, VIII[/COLOR][/B] [B]Skarpeta Łowicka [/B]- 20zł - [COLOR=darkgreen][B]VI[/B][/COLOR], [COLOR=darkgreen][B]VII[/B][/COLOR] [B]Romka [/B]- 10zł - [COLOR=darkgreen][B]VI, VII, VIII, IX, X, XI[/B][/COLOR] (VII-XI 50zł u Sylwiaso) [B]Tofikowa [/B]- 10zł - [B][COLOR=darkgreen]VI[/COLOR][/B] [B]Donata [/B]- 10zł - [COLOR=darkgreen][B]VI[/B][/COLOR], [B][COLOR=darkgreen]VII[/COLOR][/B] [B]Dionizy Ass [/B]- 10zł - [COLOR=darkgreen][B]VI, VII[/B][/COLOR] [B]RAZEM: 170zł [COLOR=red]BRAKUJE: 30zł [/COLOR][/B][COLOR=red][U][COLOR=black]Deklaracje jednorazowe: [/COLOR][/U][COLOR=black][B]Ares-ka - 20zł - [COLOR=darkgreen]VI [COLOR=black]Tofikowa - 10zł -[/COLOR] VI [COLOR=black]Dionizy Ass - 100zł - [COLOR=darkgreen]VII [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=darkgreen][COLOR=black][COLOR=darkgreen][COLOR=black](na konto hoteliku)[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][B][COLOR=darkgreen] [COLOR=black]wydatki - 200zł hotelik maj/czerwiec - 200zł hotelik czerwiec/lipiec [/COLOR][/COLOR] [/B][SIZE=4]Aktualny stan skarbonki[/SIZE][B][SIZE=4][COLOR=darkgreen] 110zł [/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/COLOR][COLOR=black]- w tym 100zł na koncie hoteliku[/COLOR] -
ANTEK - staruszek w hotelu - szukamy stałego domku!!!
mamanabank replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
A ja na to: TAAAAK!!!! :-) A UMilki? -
Trzymaj kciuki i nie zapeszaj ;-)
-
ANTEK - staruszek w hotelu - szukamy stałego domku!!!
mamanabank replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Mówi się, że psy żyją krócej niż ludzie... zawsze to słyszałem i czułem się bezpiecznie, do końca swoich dni będę miał pana, który mnie nigdy nie opuści - myślałem. Życie jest krótkie ale piękne - powtarzaliśmy sobie z moim kumplem psem. Pewnego dnia okazało się, że to w co wierzyliśmy, jest nieprawdą. Nasz ukochany pan odszedł na zawsze, to było ponad trzy lata temu. Razem z Kumplem trafiliśmy do schroniska, nie wiem dlaczego zamknięto nas w więzieniu, w dodatku z wyrokiem: dożywocie. Kumpel się załamał i odszedł do Krainy Wiecznych Łowów. Ja postanowiłem walczyć o życie, jednak sił miałem co raz mniej i jeszcze mniej nadziei... Podobno mam szansę na nowy dom... choć jestem już starszym psem. Potrafię zaprezentować się z dobrej strony, mam jeszcze dużo siły, nie choruję, jestem zaszczepiony i odrobaczony. Potrzebuję przyjaciela na dobre i na złe. Nie pozwólcie mi dłużej czekać... Poza schroniskowym boksem nie jestem smutnym staruszkiem ale RADOSNYM ANTKIEM, tak bardzo chciałem cieszyć się życiem, że dostałem szansę! Przebywam w hoteliku dla psów, uwielbiam spacery, ładnie chodzę na smyczy, moją prawdziwą pasją jest poznawanie świata. Brakuje mi jedynie domu, mojego własnego kąta i jedynego człowieka. Jeśli możesz mi pomóc zadzwoń lub napisz: .................... [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ei8Gbp00Gfc/TfaA6i07w1I/AAAAAAAAAsA/qEu98xbEzL4/DSCN9174.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-cVRPKsZTnyw/TfZ_0zsZYaI/AAAAAAAAArw/pyuiqt_0dqE/DSCN9178.JPG[/IMG] Kompletuję info i zdjęcia do ogłoszeń, przekopałam wątek, Antoś był ogłaszany ostatnio w marcu. Zmieniłam trochę tekst. Przydałoby się jeszcze kilka fotek bardziej aktualnych, bo ten Antoś powyżej to już nie ten sam co ten poniżej. UMilki dasz radę, czy trzeba/można Cię odwiedzić? [URL="http://img31.imageshack.us/i/dsc0231ej.jpg/"][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/3257/dsc0231ej.jpg[/IMG][/URL] -
Bojka - wystraszona sunia czeka na swojego człowieka w hoteliku
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Czekamy na dwie wizyty przed/a dla Mai, które mają się odbyć w tym tyg. Niebawem wszystko się wyjaśni. Jestem dobrej myśli, tzn. mam nadzieję... bo Maja nie ma deklaracji. Teraz tylko bazarki mogłyby ją ratować. A w sprawie Bojki na razie niestety nikt nie dzwoni :-( -
ANTEK - staruszek w hotelu - szukamy stałego domku!!!
mamanabank replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
[quote name='mamanabank']Do mnie dotarły deklaracje [B]argusiowej [/B]za IV, V, VI - łącznie [B]60zł [/B]oraz deklaracje [B]kmurdz[/B] za III, IV, V, VI, VII - łącznie [B]50zł [/B][/QUOTE] oraz deklarację [B]Kai[/B], uprzejmie donoszę, że przekazałam UMilki :-) -
Proszę bardzo :-) [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/29cc8937f4dcd238d6e864503c1f95cd,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/3b41ba77549ae68eca95f2c198621a2f,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/376e75c95d8deca4ea3727d42c143192,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/36dfbf8935160483bafc1a5f7e63a189,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/bb7548ad9b8e40bbf76280ade43c4325,10,19,0.jpg[/IMG]
-
PRZEMKA - strach będzie przełamywać we własnym domu - ADOPTOWANA
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
I psiolubne kotki jeden [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/b7f8f40900e16d02f5a523488be24908,10,19,0.jpg[/IMG] i drugi [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/5160aef757c0ae34a15961f0791a65ad,10,19,0.jpg[/IMG] -
PRZEMKA - strach będzie przełamywać we własnym domu - ADOPTOWANA
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Uwaga, uwaga! Nowe wieści! Berta jest bardzo grzeczna, uwielbia towarzystwo Swoich Ludzi, kocha koty, a one ją :-) Zadomowiła się już na dobre, a w czwartek przyjedzie do niej fryzjer :-) Kilka zdjęć z [URL="http://www.dogomania.pl/threads/142670-Pirat-prze%C5%BCy%C5%82-horror-straci%C5%82-nog%C4%99.-Znalaz%C5%82-wspania%C5%82y-dom-i-Cz%C5%82owieka%21?p=17282770#post17282770"]Faro[/URL] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/5ca9808413bcddedb2317db01f50da3e,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/bece9be3d949c76c0a766379f423303f,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/f002909eadd407915cb40e0a6e042188,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/26ab66fa19ed9d459520974b0c15a805,10,19,0.jpg[/IMG] -
[quote name='Anette']jak to gdzie ?? W Łowiczu :diabloti: A A Wawie to tylko zakazy- tego nie wolno, tamtego nie wolno, tak nie rob bo nie wypada :lol:[/QUOTE] Ehe... Tralalala! :-D
-
Fara - śliczna alergiczna w DT, potrzebuje karmy vet i DS
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy [B]Donacie[/B] za deklarację dla Fary, [B]20zł[/B] dopisane [B]na sierpień[/B], zamiast zgodnie z tytułem przelewu - lipiec, ponieważ obie wcześniejsze deklaracje (z 31.05 i 28.VI.) przyszły z tytułem za miesiąc 06 (czerwiec), jedną z nich już wcześniej wpisałam na lipiec. Bardzo serdecznie dziękujemy! -
Pies ma lepszy węch, nie pozostaje nic innego jak przyznać rację Klarze :-) A co do żałowania, NIE ŻAŁUJĘ!!! Gdzie ona miałaby lepiej?!
-
Bojka - wystraszona sunia czeka na swojego człowieka w hoteliku
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
To jest amstaffka Maja, głównie opiekuje się nią bahlsa z Krakowa, ale formalnie to łowiczanka, pod opieką skarpety, na szczęście ma duże szanse na dom w najbliższym czasie. Banerek w podpisie Figi nad Twoim postem :-) Zapraszamy! [COLOR=slategray]Kaszy nie dajemy, chyba, że kus kus ;-) ryżu też mało, będzie dobrze :-)[/COLOR] -
Poooowoooodzenia!!!!
-
FALKO - niezwykle piękny i łagodny psiak JUŻ W SWOIM DOMU
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Witajcie! :multi: Nie ma to jak wieści z pierwszej ręki. Dziękujemy!