Jump to content
Dogomania

mamanabank

Members
  • Posts

    15844
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mamanabank

  1. Koniecznie w górę, a najlepiej do domu!
  2. UMilki jutro do Ciebie zadzwonimy, zmówimy się jakoś z Figą. Słońce by się przydało! Przywieziemy karmę i frontline dla Kuby, potem chwilę nas nie będzie w Łowiczu (od wtorku). Super byłoby, gdyby wszystkim nam pasowało w ciągu najbliższych trzech dni. Figa ma już wprawę, w godzinę zrobi 100 zdjęć i leci do swojego Antosia :-)
  3. Wstyd się przyznać... Gacek powiedział, że nic nie rozumie z naszych ludzkich rozterek... [I]O kłamstwie, O władzy, O sławie, O zawiści, O maskach... [/I] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/17480fadfa24e47932db34706d31f613,10,19,0.jpg[/IMG] Kołakowski to dla Gacka dobra bajka... do snu.
  4. Florentynko!!! Dziękujemy!!! :multi: :multi: :multi: Mamy kilka seniorów (Antek, Florcia, Nina, Erni, do tej grupy można już zaliczyć Elmo i Korę), Fara ma problemy skórne, a Kuba jest rekonwalescentem po wypadku, przydałoby się pewnie coś na stawy, dla Ernigo i Fary mogłaby być dobra karma typu light. Gacek na razie sobie radzi. Nawet trudno marzyć o specjalistycznej karmie... W lipcu nasze psy dostały 70kg karmy, niektóre czekają już na nową dostawę. Mam jeszcze trochę karmy, ale na przyszły m-c może być za mało...
  5. [quote name='Isadora7']matko jedyna to szaleństwo :evil_lol:[/QUOTE] Szaleństwo w najszczerszej postaci! Nawet nie wiedziałam, że tyle stron istnieje, w życiu na tylu nie byłam!
  6. [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/99251bb59ce4666c5e58bdbd47bffe28,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/9c1e90b027ec9b71abc5a73abb957cd1,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/add0e44e76e0c1381927962ccc893e3d,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/3b36af3fb262b37c686b01c06ee0d26e,10,19,0.jpg[/IMG]
  7. Trochę dzisiejszego Gacka [I]zaśnięty[/I] przy lekturze [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/fcf90a1b3274eea66222bc12696e9afe,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/de20db0d7be6f0fea012398a628f1761,10,19,0.jpg[/IMG] Nie przeszkadzać [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/179c7dd8aa1ccada22c3be9d83c0102c,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/763fdff514f6a6e4dd9b1123a5baeb84,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/acb783e1fa50557be5047fcd526ec85b,10,19,0.jpg[/IMG]
  8. [quote name='Funky']Witam szacowne grono ciotkowe i przesyłam mizianko dla Florci :*:*:* Witamy serdecznie! :multi: Z dobrych wieści: Przelałam właśnie dla Florci 50zł od Renaty, zamiast obiecanych 20zł za słoiki od Sylwiaso . Bardzo dziękujemy Renacie i Sylwii :loveu: :loveu: :loveu:
  9. Nie mogę się doczekać zdjęcia Sopla nad morzem. Będzie, prawda?
  10. W pierwszym poście jest podane 6, na FB też.
  11. allegro jest odnawiane i będzie, dopóki pies nie znajdzie domu [url]http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=6188060[/url] muszę tylko zmienić tekst Kaju, może mogłabyś doradzić coś w kwestii pies-kot tutaj? [url]http://www.dogomania.pl/threads/206342-Pi%C4%99kna-pr%C4%99gowana-kr%C3%B3lowa-Saba?p=17301508#post17301508[/url]
  12. Kurczę, ja też nie bardzo wiem, próbowałam kiedyś z Klarą, ale się poddałam po jednym dniu, na pewno Saba powinna mieć ograniczone pole do pogonienia kota, np. przez smycz i trening, trening, trening. Może Kaję zaproszę tutaj, ostatnio wojuje z Lakim.
  13. Czy można liczyć na wątek szczeniaków? Póki jeszcze są w schronisku. Może wspólny dla całej trójki?
  14. Ogromne dzięki :multi: :multi: :multi: Uczniu czarnoksiężnika, oczywiście, że tak, może być karma marketowa, każdy gram jest na wagę złota.
  15. Miała ogromne szczęście, że trafiła na Swoją Panią :loveu: która się nie poddaje. Teraz czekamy na następne fotki z wakacji.
  16. Nieprawdopodobne! A Mambuś jest bardzo Mambowy!!! Ile szczeniąt jest w schronisku? Czy macie jeszcze zdjęcia? Warto dodać info na pierwszą stronę.
  17. A czy Deki nie jest ciut starszy, niż te 6 lat? :-(
  18. [CENTER][SIZE=4][SIZE=2] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/204592-DZIADEK-GACEK-Dzięki-Wam-to-najpiekniejsze-chwile-jego-życia!-(w-BDT)"][SIZE=5][/SIZE][/URL][/SIZE][/SIZE] [/CENTER] .........................................................
  19. [CENTER][SIZE=4][SIZE=2][URL="http://www.dogomania.pl/threads/202501-Feliksik-porzucony-szczeniak-szuka-domu?p=16335857#top"][SIZE=5]FELIKS[/SIZE][/URL] [B][COLOR=darkgreen] znalazł dom [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/new_multi.gif[/IMG][/COLOR][/B] [/SIZE][/SIZE][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/232/dsc9799.jpg/"][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/8961/dsc9799.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=4]w hoteliku Sylwiaso od maja 2011 roku[COLOR=darkgreen] do 5 sierpnia [/COLOR]2011 roku [/SIZE][SIZE=4][SIZE=2] [/SIZE][/SIZE] [SIZE=4][SIZE=1][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/217202-Bezgraniczne-CIERPIENIE-MIKUŚ-cały-i-zdrowy-JUŻ-W-SWOIM-DOMU!?p=17934206#post17934206"][SIZE=5]MIKUŚ[/SIZE][/URL] [/SIZE][/SIZE][B][COLOR=#006400]znalazł dom [/COLOR][/B][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/new_multi.gif[/IMG][SIZE=4][SIZE=1] [/SIZE][/SIZE][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/e228c55401eff03e3454ef82e7098df1,10,19,0.jpg[/IMG] [B][COLOR=red][COLOR=black]Pod naszą opieką od 3 listopada 2011[/COLOR] [COLOR=black]4 listopada opiekę nad Mikusiem przejmuje Fundacja EMIR 1 grudnia Mikuś pojechał do Warszawy [/COLOR] [COLOR=black]aktualne informacje na wątku Mikusia[/COLOR] [/COLOR][COLOR=#006400]od marca 2012 w DS[/COLOR][/B][SIZE=4][SIZE=1] [SIZE=5] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/177360-KORA-super-ruda-sunia-MA-WSPANIAŁY-DOM"]KORA[/URL] [SIZE=2] [B][COLOR=darkgreen]znalazła dom :multi:[/COLOR][/B] [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/3047/dsc1813fm.jpg[/IMG] [SIZE=4]w hoteliku UMilki od sierpnia 2010 roku [/SIZE][COLOR=darkgreen][SIZE=4]do 25 lutego 2012 roku[/SIZE][/COLOR][SIZE=4][SIZE=2] [/SIZE][/SIZE][SIZE=4][SIZE=2][SIZE=5][URL="http://www.dogomania.pl/threads/191222-FLORCIA-samotna-suczka-która-umarł-właściciel.Potrzebne-deklarcje-na-hotelik"]FLORCIA[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/191222-FLORCIA-mix-jamnika-szorstkowłosego-odeszła-za-Tęczowy-Most"] [/URL][SIZE=2] [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/703/dsc5957by.jpg/"][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/7686/dsc5957by.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=4]w hoteliku Sylwiaso od sierpnia 2010 roku [/SIZE][COLOR=darkgreen][SIZE=4][COLOR=black]odeszła za TM[/COLOR] 23 lutego 2012[/SIZE][/COLOR][SIZE=4][SIZE=2][SIZE=5] [/SIZE][/SIZE][/SIZE] [SIZE=4][SIZE=2] [/SIZE][/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/180680-Nina-kochana-starsza-pani-w-hoteliku!"][SIZE=5]NINA[/SIZE][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/638/dsc5910f.jpg/"] [/URL][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/6/dsc5910f.jpg/"][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/2027/dsc5910f.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=4]w hoteliku Sylwiaso od lutego 2011 roku [/SIZE][COLOR=darkgreen][SIZE=4][COLOR=black]odeszła za TM[/COLOR] 29 lipca 2012[/SIZE][/COLOR][SIZE=4][SIZE=2][SIZE=5] [/SIZE][/SIZE][/SIZE][SIZE=4][SIZE=2] [/SIZE][/SIZE][SIZE=4][SIZE=2] [/SIZE] [/SIZE][/CENTER]
  20. [CENTER] [SIZE=4][SIZE=2][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/174602-ANTEK-staruszek-w-hotelu-szukamy-stałego-domku!!!"][SIZE=5]ANTEK[/SIZE][/URL] [/SIZE][/SIZE][IMG]http://img837.imageshack.us/img837/3050/dsc2514q.jpg[/IMG] [SIZE=4]w hoteliku UMilki od lipca 2010 roku [/SIZE][SIZE=4][SIZE=2][COLOR=red][B]Antek potrzebuje: [COLOR=black]250zł deklaracji stałych na DT[/COLOR][/B][COLOR=black][COLOR=red] [B][COLOR=black]+ karma [/COLOR][/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/SIZE][SIZE=4][SIZE=2][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red][B][COLOR=black]dodatkowych funduszy na profilaktykę[/COLOR][/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/SIZE] [SIZE=4][SIZE=2][COLOR=red]ogłoszeń i pomocy w poszukiwaniu DS[/COLOR][/SIZE][/SIZE] [SIZE=5] FARA[/SIZE] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/194/dsc7745.jpg/"][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/1584/dsc7745.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=4]w płatnym domu tymczasowym od maja 2010 [SIZE=2][COLOR=red][B]Fara potrzebuje: [COLOR=black]230zł deklaracji stałych na DT[/COLOR][/B][COLOR=black][COLOR=red] [B][COLOR=black]+ karma dodatkowych funduszy na profilaktykę i pielęgnację [/COLOR][/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/SIZE][COLOR=red]ogłoszeń i pomocy w poszukiwaniu DS[/COLOR] [SIZE=4][SIZE=2] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/182958-Bojka-wystraszona-sunia-czeka-na-swojego-człowieka-w-hoteliku"][SIZE=5]BOJKA[/SIZE][/URL] [/SIZE][/SIZE][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/23/dsc5884.jpg/"][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/8717/dsc5884.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=4]w hoteliku Sylwiaso od sierpnia 2010 roku [SIZE=2][COLOR=red][B]Bojka potrzebuje [COLOR=black]250zł deklaracji stałych na DT[/COLOR][/B][COLOR=black][COLOR=red] [B][COLOR=black]+ karma [/COLOR][/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/SIZE][SIZE=4][SIZE=2][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red][B][COLOR=black]dodatkowych funduszy na profilaktykę[/COLOR][/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/SIZE] [COLOR=red]ogłoszeń i pomocy w poszukiwaniu DS[/COLOR] [SIZE=4][SIZE=2][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/204592-DZIADEK-GACEK-Dzięki-Wam-to-najpiekniejsze-chwile-jego-życia!-(w-BDT)"][SIZE=5]GACEK[/SIZE][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/204592-DZIADEK-GACEK-Dzięki-Wam-to-najpiekniejsze-chwile-jego-życia!-(w-BDT)"] [/URL] [/SIZE][/SIZE][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/5a1913c01349dec6d9e38f480cde8008,10,19,0.jpg[/IMG] [SIZE=4]w bezpłatnym domu tymczasowym od marca 2011 [/SIZE] [SIZE=4][SIZE=2][SIZE=5] [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/CENTER]
  21. [B][COLOR=#800080]MAJ[/COLOR][/B] [SIZE=4][SIZE=1][SIZE=5][COLOR=#0000FF][SIZE=2][B]Pomoc dla Małej z Nieborowa[/B] [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE]http://img834.imageshack.us/img834/8035/dsc8175.jpg[SIZE=4][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=3][U][B][SIZE=2] [/SIZE][/B][SIZE=2]więcej od postu 259[/SIZE][/U] [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE] [SIZE=4][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=3] [COLOR=red][SIZE=2]Sterylizacja - [/SIZE][COLOR=black][SIZE=2]200zł i opłacenie wizyty u lekarza - 79zł [/SIZE][/COLOR][/COLOR][B][COLOR=red][COLOR=black] [/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=2](odrobaczenie, zakroplenie, pasta calo-pet) [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][SIZE=4][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=3][SIZE=2]+ dodatkowe badanie krwi i antybiotyk[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][SIZE=4][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=3][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=2]- 96zł [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][B]150zł - [SIZE=4][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=3][SIZE=2]Fundacja Przyjaciele Czterech Łap [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][COLOR=#000000] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/130324-Akcja-kastracja-Przyjaciele-Czterech-Łap"]AKCJA KASTRACJA[/URL] [/COLOR][SIZE=4][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=3][SIZE=2]50zł i obroża - uczeń czarnoksiężnika[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE] 20zł - [SIZE=4][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=3][SIZE=2]P. Magda z Łowicza[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE] [SIZE=4][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=3][SIZE=2]59zł - Donata 20zł - Sylwiaso 70zł - kingusia75 6zł - Magdalena [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B] [B][SIZE=2]Młode od Małej [COLOR=#006400]mają domy[/COLOR][COLOR=red] [/COLOR][/SIZE][/B][URL]http://img843.imageshack.us/img843/9738/pieseknr1.jpg[/URL] [URL]http://img638.imageshack.us/img638/1492/pieseknr2o.jpg[/URL] [URL]http://img33.imageshack.us/img33/7716/pieseknr3.jpg[/URL] [URL]http://img801.imageshack.us/img801/9241/pieseknr4.jpg[/URL] [URL]http://img855.imageshack.us/img855/2753/pieseknr5.jpg[/URL] [SIZE=5] [COLOR=#0000FF][SIZE=2][B]Pomoc dla Lali ze skansenu w Maurzycach[/B] [/SIZE][/COLOR][/SIZE]http://img607.imageshack.us/img607/6939/dsc8481.jpg[SIZE=5] [SIZE=3][B][SIZE=2][COLOR=#ff0000]Sterylizacja - [/COLOR][COLOR=#000000]250zł[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=2]150zł - Fundacja Przyjaciele Czterech Łap [/SIZE][/B][/SIZE][/SIZE][B][COLOR=#000000] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/130324-Akcja-kastracja-Przyjaciele-Czterech-Łap"]AKCJA KASTRACJA[/URL][/COLOR] [/B][SIZE=5][SIZE=3][SIZE=2][B] 50zł - Tymczasowa Opiekunka Lali 50zł - Kingusia75 (ze środków przeznaczonych na ten cel) [/B] [B][COLOR=#006400]Sylwiaso [/COLOR][COLOR=#000000]10zł na potrzeby 5 psów [/COLOR][/B][/SIZE][/SIZE][/SIZE][COLOR=#000000]- 10zł dla Czarnej z Nieborowa [/COLOR][COLOR=#ff0000]- zapłacone[/COLOR][COLOR=#000000] [/COLOR][SIZE=4][COLOR=#800080]CZERWIEC [/COLOR][SIZE=2][COLOR=#000000][B]143zł[/B] z [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226929-ZAKOŃCZONY!-Fanty-nowe-i-używane-już-od-1zł"]bazarku dziecięcego[/URL][/COLOR][/SIZE][/SIZE][SIZE=5][SIZE=3][SIZE=2] 70zł przekazane dla Antka 73zł przekazane dla Niny [B]250zł[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227168-KONIEC!!!-NOWE-jeansy-szpilki-ciuchy-i-inne-ROZLICZONY"]z bazarku nowe jeansy, szpilki...[/URL] 50zł przekazane dla Niny 50zł przekazane dla Akcji Kastracji 150zł przekazane dla Antka [B]AniaiJanek [/B]- rewelacyjne fanty na bazarek, zabawki, buty, torebki, książki i nne. [/SIZE][/SIZE] [/SIZE][COLOR=darkgreen][B][SIZE=4]Dziękujemy![/SIZE][/B][/COLOR]
  22. 7 łowickich psów dziękuje za wsparcie [SIZE=2][COLOR=darkgreen]Jolusi [COLOR=red]- [/COLOR][/COLOR] za 5kg suchej karmy - [COLOR=darkgreen]przekazane dla psów w hoteliku sylwiaso[/COLOR] 3 puszki 1250g - [COLOR=darkgreen]1 puszka przekazana dla Fary, IX - 2 puszki przekazane dla Fary[/COLOR] 3 puszki 300g - [COLOR=darkgreen]IX - przekazane dla Fary[/COLOR] [COLOR=darkgreen] osce1983 [COLOR=red]-[/COLOR][/COLOR] za [/SIZE][SIZE=2]20 kg karmy oke duo krok - [COLOR=darkgreen]przekazane dla psów w hoteliku sylwiaso[/COLOR] 12 puszek 1250g lucky dog - [COLOR=darkgreen]6 puszek przekazanych dla psów w hoteliku sylwiaso, 6 puszek przekazanych dla psów w hoteliku UMilki[/COLOR] canvit 400g - [COLOR=darkgreen]przekazany dla Kuby Cichacza[/COLOR] i szampon przeciwkleszczowy 400ml [/SIZE][SIZE=2]- [COLOR=darkgreen]przekazany do hoteliku UMilki[/COLOR] [COLOR=darkgreen]Florentynce [COLOR=red]-[/COLOR] [/COLOR]15kg karmy purina sensitive [/SIZE][SIZE=2][COLOR=darkgreen]- przekazane dla Fary[/COLOR][/SIZE][SIZE=2] Brit care salmon oil, czyli olej z łososia dla zdrowej skóry i sierści 1l :multi: [COLOR=darkgreen]- [/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=darkgreen]przekazane dla Fary[/COLOR][/SIZE][SIZE=2] oraz 2x 15kg karmy brit light senior - [/SIZE][SIZE=2][COLOR=darkgreen]15kg przekazane dla Bojki[/COLOR][/SIZE][SIZE=2], [/SIZE][SIZE=2][COLOR=darkgreen]15kg przekazane dla Fary[/COLOR][/SIZE][SIZE=2] do przesyłki dołączone było opakowanie "suszonych delikatesów" i 4 gryzaki - [/SIZE][SIZE=2][COLOR=darkgreen]przekazane dla psów w hoteliku sylwiaso[/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [COLOR=darkgreen]mirze_c [COLOR=red]-[/COLOR] [/COLOR]za 2x 15kg karmy purina senior [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=darkgreen]- 1x 15kg przekazane dla psów z hoteliku sylwiaso (dla Florci, Erniego, Elmo i Ninki) [/COLOR][/SIZE][SIZE=2], [/SIZE][SIZE=2][COLOR=darkgreen]1x 15kg przekazane dla psów w hoteliku UMilki[/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=darkgreen](dla Kory i Antka)[/COLOR][/SIZE][SIZE=2] 15kg karmy pedigree z firmowym pudełkiem[/SIZE] [SIZE=2][COLOR=darkgreen]- przekazane dla psów w hoteliku[/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=darkgreen]sylwiaso uczniowi czarnoksiężnika [COLOR=red]-[/COLOR] [COLOR=black]za 10,5kg karmy purina darling - [COLOR=darkgreen]przekazane dla psów w hoteliku sylwiaso[/COLOR] [COLOR=darkgreen]kingusi75 [COLOR=red]-[/COLOR][COLOR=black] za 100zł z przeznaczeniem na zakup karmy - karma została kupiona [COLOR=darkgreen] Bahlsie [COLOR=red]-[/COLOR] [COLOR=black]za 115zł z przeznaczeniem na zakup karmy - karma została kupiona Łącznie za 215zł zostało kupione 90kg suchej karmy dla 10 psów - [COLOR=darkgreen]10kg przekazane dla psów z hoteliku sylwiaso, 10kg przekazane dla psów z hoteliku UMilki, 10kg przekazane dla psów z hoteliku sylwiaso, 20kg przekazane dla Fary, 10kg przekazane dla Antka i Kory, [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=darkgreen][COLOR=black][COLOR=darkgreen][COLOR=black][COLOR=darkgreen][COLOR=black][COLOR=darkgreen]10kg przekazane dla Fary[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=darkgreen][COLOR=black][COLOR=darkgreen][COLOR=black][COLOR=darkgreen][COLOR=black], [COLOR=darkgreen]20kg przekazanych dla psów z hoteliku UMilki [/COLOR] [COLOR=darkgreen] [/COLOR][COLOR=darkgreen] WRZESIEŃ[/COLOR] [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=darkred][COLOR=black][COLOR=darkgreen]Mariat [COLOR=red]-[/COLOR][/COLOR] za 100zł na potrzeby 7 psów, które zostanie przekazane na karmę dla Fary - karma kupiona (94zł, pozostałe 6zł zostało w skarbonce Fary) - [COLOR=darkgreen]karma została przekazana dla Fary[/COLOR] [COLOR=darkgreen]Irenaka [COLOR=red]-[/COLOR][/COLOR] [/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=darkred][COLOR=black]za 100zł na potrzeby 7 psów, które zostanie przekazane na DT i leczenie Florci[/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=darkred][COLOR=black] - [COLOR=darkgreen]przekazane przelewem do skarbonki Florci[/COLOR] oraz 100zł ze wskazaniem na potrzeby Gacka[/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] - [/SIZE][SIZE=2][COLOR=darkgreen]przekazane do skarbonki Gacka[/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=darkgreen]Andzike i Aikowo [COLOR=red]-[/COLOR] [/COLOR][/SIZE][SIZE=2]za 57kg suchej karmy i 15 puszek(1240g) oraz kocyki, poszewki, dywaniki - [/SIZE][SIZE=2][COLOR=darkgreen]3 puszki przekazane dla Fary, kocyki, poszewki, dywaniki, 10kg suchej karmy przekazane dla psów w hoteliku sylwiaso[/COLOR][/SIZE][SIZE=2], [/SIZE][SIZE=2][COLOR=darkgreen]5 puszek przekazanych dla psów w hoteliku [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=darkgreen]UMilki[/COLOR], [/SIZE][SIZE=2][COLOR=darkgreen]3kg przekazane dla Fary[/COLOR][/SIZE][SIZE=2], [/SIZE][SIZE=2][COLOR=darkgreen][COLOR=black][COLOR=darkgreen][COLOR=black][COLOR=darkgreen][COLOR=black][COLOR=darkgreen]7 puszek przekazanych dla Fary[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR], [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=darkgreen]3kg przekazane dla Gacka, [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=darkgreen]10kg przekazanych dla Antka i Kory, 16kg przekazane dla Fary, 15kg przekazane dla Antka [/COLOR][/SIZE] [SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=darkgreen]uczniowi czarnoksiężnika, Łukaszowi, Edzi i spółce [COLOR=red]-[/COLOR] [COLOR=black]za 15kg karmy pedigree [COLOR=darkgreen]- przekazane dla psów w hoteliku UMilki[/COLOR] [/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=darkgreen]osce1983 [COLOR=red]-[/COLOR] [/COLOR][/SIZE][SIZE=2]za 30 puszek 1250g lucky dog - [/SIZE][SIZE=2][COLOR=darkgreen]23 puszki przekazane dla Bojki, Florci i Ninki[/COLOR][/SIZE][SIZE=2], [/SIZE][SIZE=2][COLOR=darkgreen]6 puszek przekazanych dla Fary, 1 puszka przekazana dla Gacka[/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2]i szampon przeciwkleszczowy 400ml - [/SIZE][SIZE=2][COLOR=darkgreen]przekazany dla Fary[/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [COLOR=darkgreen]Pani Kasi z Łowicza[/COLOR] [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=red]-[/COLOR][/SIZE][SIZE=2] za 3kg karmy purina senior i 4 puszki pedigree [/SIZE] [SIZE=2]- [/SIZE][SIZE=2][COLOR=darkgreen]przekazane dla Gacka[/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [COLOR=darkred]PAŹDZIERNIK[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2] [COLOR=darkgreen]Użytkownikom forum zPsem [COLOR=red]-[/COLOR] [COLOR=black]za 80zł z przeznaczeniem na 7 psów [/COLOR][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=darkgreen][COLOR=black][COLOR=darkgreen]- przekazane na potrzeby Florci i Niny [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=darkgreen] [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=darkgreen]Irenaka [COLOR=red]-[/COLOR] [COLOR=black]za 30kg suchej karmy, saszetki, smakołyki, puszki, próbki karmy RC - [COLOR=darkgreen]saszetki, smakołyki, puszki i próbki karmy w dużej części przekazane dla Gacka, pozostałe saszetki i karma przekazane dla psiaków z hoteliku Sylwiaso [COLOR=darkred]LISTOPAD [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=#006400]Andzike i Aikowo [/COLOR][COLOR=#ff0000]-[/COLOR][COLOR=darkgreen][COLOR=black][COLOR=darkgreen][COLOR=darkred] [COLOR=black]za 18kg suchej karmy, 11 dużych puszek, kocyki, poszewki, ręczniki do ocieplenia bud - [/COLOR][COLOR=darkgreen][COLOR=black][COLOR=darkgreen]materiały do ocieplenia przekazane do hoteliku Sylwiaso, 5 puszek przekazanych dla Antka i Kory, 3kg przekazane suniom z Górek, 6 puszek przekazanych dla Florci, 15kg przekazanych Małej z Nieborowa [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR] Mariat [COLOR=red]- [/COLOR] [COLOR=black]za 100zł na potrzeby naszych psów - [COLOR=darkgreen]przekazane na leczenie Antka Pani Mai D. [COLOR=red]-[/COLOR] [COLOR=black]za 75zł na szczepienie i DT dla Fary - [COLOR=darkgreen]przekazane do skarbonki Fary Andzike [COLOR=red]-[/COLOR] [COLOR=black]za pozabazarkowe zakupy - 35zł - [COLOR=darkgreen]przekazane na leczenie Niny [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=darkgreen]majusce [COLOR=red]- [/COLOR][/COLOR] za 50zł dla Fary[/SIZE][SIZE=2][COLOR=darkgreen][COLOR=black][COLOR=darkgreen][COLOR=black][COLOR=darkgreen]- [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=darkgreen][COLOR=black][COLOR=darkgreen][COLOR=black][COLOR=darkgreen][COLOR=black][COLOR=darkgreen]przekazane do skarbonki Fary [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=darkgreen]osce1983 [COLOR=red]- [/COLOR] [/COLOR]za kolejną wielką paczkę dla naszych psiaków, a w niej 25 dużych puszek karmy i 1kg odżywka dla seniorów [COLOR=darkgreen]- 15 puszek przekazanych dla Florci, 10 puszek i preparat witaminowy przekazane dla Antka i Kory Aldrumce [COLOR=red]- [/COLOR] [COLOR=black]za 12zł - zakup czapy - [COLOR=darkgreen]przekazane dla Niny czarnuli [COLOR=red]-[/COLOR] [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=darkgreen][COLOR=black]za 12zł - zakup czapy - [COLOR=darkgreen]przekazane dla Niny Kingusi75 i sylwiaso [COLOR=red]- [/COLOR] [COLOR=black]za 150zł na karmę (pozabazarkowe czapy, rękawice, skarpety) - [COLOR=darkgreen]kupiłam 2x15kg karmy za 158zł, 15kg karmy przekazane na prośbę Sylwii suniom z Górek, 15kg przekazane dla Fary Florentynce i sylwiaso [COLOR=red]- [/COLOR] [COLOR=black]za 20zł dla Fary (torba "słoń torbalski") - [COLOR=darkgreen]przekazane do skarbonki Fary [COLOR=darkred]GRUDZIEŃ [COLOR=darkgreen]Czinie z forum zPsem [COLOR=red]-[/COLOR] [COLOR=black]za przepinaną mocną smycz i do kompletu obrożę z wyhaftowanym własnoręcznie imieniem dla Fary - [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=darkgreen][COLOR=black][COLOR=darkgreen][COLOR=black][COLOR=darkgreen][COLOR=black][COLOR=darkgreen]przekazane Farze uczniowi czarnoksiężnika [COLOR=red]-[/COLOR] [COLOR=black]za ogłoszenia na bazarku dla Niny, Antka i Florci [COLOR=darkgreen]Juldan [COLOR=red]-[/COLOR] [COLOR=black]za nowy zegarek na bazarek od Pani Kierowniczki oraz książkowy kalendarz z psami i kotami RC na 2012 [COLOR=darkgreen]AniiJankowi [COLOR=red]-[/COLOR] [COLOR=black]za fanty na bazarek - spodnie, gry, zabawki, perfumy [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=darkgreen]Kingusi75 za fanty i Sylwiaso [COLOR=red]-[/COLOR][/COLOR] za fanty i częściowe rozprowadzenie ich wśród bliskich i tym samym wzbogacenie 7 psów o 200zł [/SIZE][SIZE=2][COLOR=darkgreen]- przekazane do skarbonek Florci i Antka[/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=4][SIZE=2][COLOR=darkgreen]Andzike i Aikowo [/COLOR][COLOR=#ff0000]-[/COLOR] za świąteczną ogromną pakę karmy suchej i mokrej, a także kocyki, prześcieradełka - razem 49kg karmy suchej i 12 dużych puszek karmy mokrej - [/SIZE][SIZE=2][COLOR=darkgreen]10 puszek przekazanych dla Florci i Niny, 20kg przekazane dla Bojki i Niny, 5kg przekazanych dla Małej z Nieborowa, 24kg i 2 puszki przekazane dla Bojki i Niny[/COLOR] [COLOR=darkgreen]Edzi.71 [COLOR=red]-[/COLOR][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2]za fanty na bazarek - płyty i biżuteria [/SIZE][B][SIZE=2] [COLOR=purple][SIZE=4][SIZE=2]STYCZEŃ[/SIZE] [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=2][COLOR=purple][SIZE=4][COLOR=darkgreen][SIZE=3][SIZE=2]Osce1983 [/SIZE][SIZE=2][COLOR=red]-[/COLOR][/SIZE] [COLOR=black][SIZE=2]za 24 duże (1250g) puszki karmy [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE][SIZE=2]- [COLOR=darkgreen]12 puszek przekazanych dla Florci, Bojki i Niny[/COLOR], [/SIZE][SIZE=2][COLOR=darkgreen]12 puszek przekazanych dla Antka i Kory[/COLOR] [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=purple][COLOR=darkgreen][COLOR=black] [COLOR=darkgreen]uczniowi czarnoksiężnika [COLOR=red]-[/COLOR] [COLOR=black]za drapak-zabawkę dla Fretki lub podobnego gatunkowo zwierzątka na bazarek [COLOR=darkgreen]Irenieka [COLOR=red]-[/COLOR] [COLOR=black]za 100zł dla Gacka [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=purple][SIZE=4][COLOR=darkgreen][SIZE=3][COLOR=black][SIZE=2][COLOR=darkgreen][SIZE=3][COLOR=black][SIZE=2][COLOR=darkgreen][SIZE=3][COLOR=black][SIZE=2][COLOR=darkgreen]- przekazane do skarbonki Gacka[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][COLOR=purple][COLOR=darkgreen][COLOR=black][COLOR=darkgreen][COLOR=black][COLOR=darkgreen] [COLOR=purple]LUTY [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][SIZE=2][COLOR=purple][COLOR=darkgreen][COLOR=black][COLOR=darkgreen]uczniowi czarnoksiężnika[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR] [/SIZE][SIZE=2][COLOR=red]-[/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=darkgreen][COLOR=black][COLOR=darkgreen][COLOR=black][COLOR=darkgreen][COLOR=black][COLOR=darkgreen][COLOR=black]za opłacenie 6 pakietów ogłoszeniowych z bazarku dla Fary, Bojki i innych psiaków (50zł)[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE] [COLOR=purple][COLOR=darkgreen][COLOR=black][COLOR=darkgreen][COLOR=black][COLOR=darkgreen][COLOR=purple] [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR] [SIZE=2][COLOR=purple][COLOR=darkgreen][COLOR=black][COLOR=darkgreen]uczniowi czarnoksiężnika[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR] [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=darkgreen][COLOR=black][COLOR=darkgreen][COLOR=black][COLOR=darkgreen][COLOR=black][COLOR=darkgreen][COLOR=black]za opłacenie 10 pakietów ogłoszeniowych z bazarku dla Antka, Niny i innych psiaków (80zł)[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE] [COLOR=purple][COLOR=darkgreen][COLOR=black][COLOR=darkgreen][COLOR=black][COLOR=darkgreen][COLOR=purple]MARZEC [COLOR=darkgreen]Dla 5 psów ze skarbonki Kory trafiło 646zł [COLOR=black]za które zostało zakupione 7x15kg karmy brit light & senior - [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][SIZE=2][COLOR=purple][SIZE=4][COLOR=darkgreen][SIZE=3][COLOR=black][SIZE=2][COLOR=darkgreen][SIZE=3][COLOR=black][SIZE=2][COLOR=darkgreen][SIZE=3][SIZE=4][COLOR=purple][COLOR=darkgreen][SIZE=3][COLOR=black][SIZE=2][COLOR=darkgreen]3x15kg przekazane dla Fary, [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=purple][SIZE=4][COLOR=darkgreen][SIZE=3][COLOR=black][SIZE=2][COLOR=darkgreen][SIZE=3][COLOR=black][SIZE=2][COLOR=darkgreen][SIZE=3][SIZE=4][COLOR=purple][COLOR=darkgreen][SIZE=3][COLOR=black][SIZE=2][COLOR=darkgreen]2x15kg przekazane dla Bojki i Niny[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][COLOR=#006400], 15kg przekazane dla Antka[/COLOR] [COLOR=purple][COLOR=darkgreen][COLOR=black][COLOR=darkgreen][COLOR=black][COLOR=darkgreen][COLOR=purple][COLOR=darkgreen] Dla 5 psów ze skarbonki Florci trafiło 245zł [COLOR=red]-[/COLOR] [COLOR=black]Pieniądze zostały przekazane do skarbonek psów: 100zł Bojka 50zł Nina 50zł Antek 45zł Fara [COLOR=blue]Pomoc dla Harrego z Łowicza [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]Ogromne dzięki dla Kingusi, Sylwiaso za transport do fundacji. [URL]http://emir.eev.pl/viewtopic.php?p=19389#19389[/URL] [COLOR=purple][COLOR=darkgreen][COLOR=black][COLOR=darkgreen][COLOR=black][COLOR=darkgreen][COLOR=purple][COLOR=darkgreen][COLOR=black][COLOR=blue] Pomoc dla Rudego z Nieborowa [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=purple][COLOR=darkgreen][COLOR=black][COLOR=darkgreen][COLOR=black][COLOR=darkgreen][COLOR=purple][COLOR=darkgreen][COLOR=black][COLOR=blue][COLOR=darkgreen][COLOR=black]Pani Krystyna E. z Warszawy - 50zł Donata - 50zl Nowy dom Dino z Łódzkiego TOZ - 30zł Magdalena - 14zł [U]razem 144zł[/U] na badanie RTG, szczepienie, preparat arthrofos i obcięcie pazurów [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][SIZE=2][COLOR=purple][SIZE=4][COLOR=darkgreen][SIZE=3][COLOR=black][SIZE=2][COLOR=darkgreen][SIZE=3][COLOR=black][SIZE=2][COLOR=darkgreen][SIZE=3][SIZE=4][COLOR=purple][COLOR=darkgreen][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=black][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=darkgreen][COLOR=black][SIZE=2]http://img190.imageshack.us/img190/639/dsc3288.jpg - post 256[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][COLOR=purple][COLOR=darkgreen][COLOR=black][COLOR=darkgreen][COLOR=black][COLOR=darkgreen][COLOR=purple][COLOR=darkgreen][COLOR=black][COLOR=blue][COLOR=darkgreen][COLOR=black] [/COLOR][/COLOR][/COLOR] [/COLOR][/COLOR] [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=#006400]Andzike[/COLOR] [COLOR=#ff0000]-[/COLOR] [COLOR=#000000]za 4 duże puszki 1250g i kocyk dla Gacka [/COLOR][COLOR=#006400]- przekazane dla Gacka[/COLOR] [COLOR=#006400]Andzike i Aikowo[/COLOR] [COLOR=#ff0000]-[/COLOR] za 71kg karmy suchej, 23 duże puszki 1250g, 1,8kg karmy dla kota, żwirek dla kota - [COLOR=#006400]6kg karmy suchej i 13 puszek przekazane dla Bojki i Niny, 10kg karmy suchej i 5 puszek przekazane dla Fary, karma i żwirek dla kota przekazane Sylwiaso, 30kg karmy przekazane dla Małej Czarnej z Nieborowa, 10kg suchej karmy i 5 puszek przekazane dla Ninki i Bojki, 15kg przekazane dla Fary [/COLOR][B][COLOR=#000000] [/COLOR][/B][COLOR=purple][COLOR=darkgreen][COLOR=black][COLOR=darkgreen][COLOR=black][COLOR=darkgreen][COLOR=purple]KWIECIEŃ[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR] [B][COLOR=#000000] [/COLOR][/B][COLOR=#006400]Andzike i Aikowo[/COLOR][COLOR=#ff0000] -[/COLOR][COLOR=#000000] za dywaniki i kołdrę oraz hipoalergiczną karmę [/COLOR]Acana - [COLOR=#006400]dywaniki i kołdra przekazana Sylwiaso, Acana przekazana dla Fary P.Prezes Inter Marche [/COLOR][COLOR=#000000] za ogłoszenie Fary, Niny, Antka i Bojki w Nowym Łowiczanie [/COLOR][COLOR=#006400]Kingusi75 [/COLOR]za 170zł na potrzeby 5 psów i sterylizacje wiejskich psiaków - 50zł dla Coli ze Szczudłowa [COLOR=#ff0000]- przekazane[/COLOR] - 50zł dla Lali z Maurzyc [COLOR=#ff0000]- zapłacone [/COLOR][COLOR=#000000]- 70zł dla Czarnej z Nieborowa [/COLOR][COLOR=#ff0000]- zapłacone[/COLOR] [COLOR=#006400]sylwiaso [/COLOR][COLOR=#000000]za 10zł na potrzeby 5 psów i sterylizacje wiejskich psiaków - 10zł dla Czarnej z Nieborowa [/COLOR][COLOR=#ff0000]- zapłacone[/COLOR][COLOR=#000000] [/COLOR][COLOR=#0000ff]Pomoc dla Coli ze Szczudłowa[/COLOR][URL="http://foto3.m.onet.pl/_m/bbbac3783a2f045151f91efff4556fcb,10,19,0.jpg"] [/URL][COLOR=#000000]sterylizacja aborcyjna: 150zł - Fundacja Przyjaciele Czterech Łap [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/130324-Akcja-kastracja-Przyjaciele-Czterech-Łap"]AKCJA KASTRACJA[/URL][/COLOR] [COLOR=#000000] 50zł - Kingusia75 (ze środków przekazanych na ten cel) 50zł - Opiekunowie Żabki i innych psiaków [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/202688-4-przygarnięte-psiaki-z-gospodarstwa-w-Sczudłowie-PROSZĄ-O-Pomoc-w-poszukiwaniu-DS/page21#top"]z tego wątku[/URL] 70zł - Opiekunka Coli [/COLOR] [SIZE=2][COLOR=darkgreen][COLOR=black][COLOR=darkgreen][COLOR=black][COLOR=darkgreen][COLOR=black][COLOR=darkgreen][B][COLOR=darkred][COLOR=darkgreen] [/COLOR][/COLOR][/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=darkgreen][COLOR=black][COLOR=darkgreen][COLOR=black][COLOR=darkgreen][COLOR=black][COLOR=darkgreen][B][COLOR=darkred][COLOR=darkgreen] [/COLOR][/COLOR][/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE] [COLOR=darkgreen][SIZE=3][B][SIZE=2][COLOR=black] [/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=darkgreen][B][SIZE=4]Dziękujemy![/SIZE] [/B][/COLOR]
  23. [CENTER][SIZE=4] 7 Psów w domach tymczasowych, każdy z nich ma swoją smutną historię, każdy otrzymał szansę na lepsze jutro. Niektóre wymagają leczenia, inne szczególnej opieki i świadomego prowadzenia, WSZYSTKIE POTRZEBUJĄ KARMY I DOMÓW. [B][SIZE=2]Zwykle bywa tak, że podczas organizowania pomocy dla psa zgłasza się sporo osób dobrej woli, które mogą/chcą pomóc, z czasem niektóre z nich nie mogą/nie chcą już pomagać. [I]Bezpieczny Pies = Pies... zapomniany[/I](?) A One ufają, że ocalimy je od zapomnienia, że mogą czuć się bezpiecznie, że nigdy ich nie zostawimy, nie porzucimy, jeśli będzie trzeba, nawet do końca ich dni. Czekają aż znajdziemy im domy najlepsze na świecie, wpatrzone w nas jak w swoich najlepszych przyjaciół. Dla nich właśnie zakładam ten wątek z prośbą o pomoc, czasem nie trzeba wiele... 0,5kg karmy to dzień, a może więcej, ich bezpiecznego życia! Może możesz pomóc? Może wiesz jak zorganizować taką pomoc i podzielisz się swoją wiedzą? [/SIZE][/B][SIZE=2]Utrzymanie psów w domach tymczasowych jest kosztowne, wymaga sporo zachodu i konsekwencji ludzi, którzy je wspierają. [B]Trzeba opłacić hotelik, leczenie, profilaktykę, czasem zabiegi pielęgnacyjne.[/B] Większość psów ma swoje stałe i jednorazowe deklaracje. Stanowią one podstawę dla utrzymania psa w hoteliku. [B]Leczenie, profilaktyka i zabiegi to koszty dodatkowe[/B], tak samo jak [B]karma [/B]dla nich, [B]której miesięcznie potrzeba ok. 60kg[/B] Każdy z przedstawionych poniżej psów ma swój wątek. [SIZE=4]Wątek powstaje z myślą o tych psach z Łowicza, które już od dłuższego czasu przebywają w domach tymczasowych, z myślą o psach... zapomnianych? [/SIZE] [/SIZE][B][SIZE=2] [/SIZE][/B][SIZE=2]kontakt [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tel. 608 404 770 [/SIZE][/SIZE][SIZE=4][SIZE=2][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE][/SIZE] banerek od Figifigi :-) [SIZE=4][SIZE=2] [/SIZE][/SIZE][URL="http://www.dogomania.pl/threads/211540-7-Ps%C3%B3w-z-%C5%81owicza-POTRZEBUJE-KARMY-i-DS%21-Prosimy-o-Pomoc%21%21%21"][U][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/6214/baner7.jpg[/IMG][/U][/URL] [LEFT][COLOR=darkred] [/COLOR][CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/threads/211540-7-Ps%C3%B3w-z-%C5%81owicza-POTRZEBUJE-KARMY-i-DS%21-Prosimy-o-Pomoc%21%21%21"][U][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/6214/baner7.jpg[/IMG][/U][/URL][/CENTER] [COLOR=darkred] [/COLOR][CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/211540-5-Ps%C3%B3w-z-%C5%81owicza-POTRZEBUJE-KARMY-i-DS%21-Prosimy-o-Pomoc%21%21%21"][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/5809/baner7w.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=darkred] [/COLOR][SIZE=4][B][SIZE=2] [SIZE=4][COLOR=purple] Teksty i zdjęcia do ogłoszeń posty 234-237 [/COLOR][/SIZE] [/SIZE][/B][/SIZE][/CENTER] [/LEFT] [/CENTER]
×
×
  • Create New...