-
Posts
15844 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mamanabank
-
Piękne szczenięta - Miłka adoptowana. Miluś zostaje w DT.
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/a44a1026c4e4ca8a86c97efb2aa1c3f3,10,19,3.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/c54a72a5fe905105fbc30f2487d0f251,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/75e29fb81b9ce9b932285d80ca9d2662,10,19,0.jpg[/IMG] -
Piękne szczenięta - Miłka adoptowana. Miluś zostaje w DT.
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Nie napisałam wcześniej, ale pani tymczasowa chciałaby, żeby Miluś u niej został, ponieważ jest doskonałym kompanem zabaw dla niewidomego Fado, stanowi dla niego oparcie, a dzięki temu również Amant może odetchnąć. Nowe wieści od Miłki/Miki Mika jest już po sterylizacji (jutro zdjęcie szwów). Niech obrazy przemówią same za siebie: [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/52a5cd4391b69196ee1cf2cdf9ed00b0,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/f653d01e37d0b9f161a1cab5e331f2f8,10,19,1.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/32761db8ffe2481f50d0443d31b2bc58,10,19,0.jpg[/IMG] -
Skarpeta Łowicka - ROZLICZONA - zamykamy.
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Przekazałam dzisiaj 35kg karmy dla psów w hoteliku Sylwiaso (w tym 15kg purina), dla Florci, Bojki, Niny, Feliksa, Erniego i Elmo. -
Skarpeta Łowicka - ROZLICZONA - zamykamy.
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Bardzo serdecznie dziękujemy Lecznicy Weterynaryjnej Popławscy :loveu: :loveu: :loveu: za przekazanie kartonu (ok.50 opakowań) gryzaków pedigree dentastix dla psów w hoteliku Sylwiaso. -
Jestem, pamiętam.
-
Nina - kochana starsza pani za Tęczowym Mostem
mamanabank replied to mamanabank's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Jolusia']Przed chwilą przelałam lipcową deklarację dla naszej pięknej Nineczki.[/QUOTE] Dziękujemy, jak tylko dotrze, dam znać. -
Miejmy nadzieję, że już niedługo!
-
Bojka - wystraszona sunia czeka na swojego człowieka w hoteliku
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Bojkowy post rozliczeniowy zaktualizowany -
FALKO - niezwykle piękny i łagodny psiak JUŻ W SWOIM DOMU
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Dom zdał egzamin i Falko zdał dzisiaj egzamin na wspólnym spacerze z panem. Pięknie się zaprezentował, choć był trochę nerwowy. Po zabiegu kastracji pojedzie do domu, najprawdopodobniej w sobotę 16 lipca. Dziękujemy przyszłym Opiekunom Falko za 15kg karmy dla łowickich psów w DT :loveu: -
Skarpeta Łowicka - ROZLICZONA - zamykamy.
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Bardzo serdecznie dziękujemy przyszłym opiekunom Falko za 15kg karmy purina dog chow dla psów z hoteliku :loveu: - dzięki temu skarpeta łowicka nie zostanie uszczuplona w lipcu o 100zł na karmę. Dziękujemy również Florentynce za fanty na bazarek :loveu: (etui na CD i portfelik z pieskiem, nową letnią sukienkę, skórzaną torbę i nową super edukacyjną zabawkę dla psa) Przekazałam wczoraj 20kg karmy dla psów w hoteliku UMilki (Kora, Antek i Kuba) -
Skarpeta Łowicka - ROZLICZONA - zamykamy.
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Mnie się wydaje, że lepiej do Ciebie i całość do hoteliku, jeśli jeszcze nie przelałaś, łatwiej będzie rozliczyć na wątku Florci. -
Mamba,piękna,młoda suczka,czarna perła MA JUŻ SWÓJ DOM
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/dde66d5637f84bce23358c80f46aeaba,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/624c6c2d83d3a4342092f6433defc484,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/30bc8074ff97dff134bfee945fc0f5ff,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/e820993847bc508d8b5b815dad476047,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/ad2f2e4ed3b9bb4e8f1fcf45c65011b2,10,19,0.jpg[/IMG] -
Skarpeta Łowicka - ROZLICZONA - zamykamy.
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
W imieniu Florci proszę o wsparcie w wysokości 20zł (kwota brakująca do opłaty DT w lipcu) Nie wiem tylko na które konto, Andzike, czy hoteliku? Andzike, podpowiedz. -
Mamba,piękna,młoda suczka,czarna perła MA JUŻ SWÓJ DOM
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
No właśnie, widziałam na zdjęciach, że się zmieniła (wrzucę, wrzucę dzisiaj, jak wrócę do domu), urosła, widać po uszach ;-) Dziękujemy za wieści! -
Ja również poproszę o numer konta na PW, żebym mogła przelać 34zł z bazarku (należność za przesyłki od Romki)
-
FALKO - niezwykle piękny i łagodny psiak JUŻ W SWOIM DOMU
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Domek opisany wyżej. Falko został wypatrzony na allegro. -
Pisałam wyżej nt. domu i gdzie Pani znalazła Serwusa :-)
-
Fara - śliczna alergiczna w DT, potrzebuje karmy vet i DS
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka'][B]A moje deklaracje to już wpłynęły?[/B][/QUOTE] Wpłynęły. Bardzo dziękujemy. Łącznie 120zł, deklaracje stałe zapisane do grudnia. -
Bahlsa, wcale nie miałam zamiaru Cię poganiać, skądże znowu! Przecież wiem, że nikt tak jak Ty nie myśli o naszej Majce. Figa, świetny banerek! Co to są "dobre duszki"? :-)
-
Skarpeta Łowicka - ROZLICZONA - zamykamy.
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Skarpeta zaktualizowana. -
Tak, tak, tak! Dom zdał egzamin na piątkę! Pani ma naprawdę wielkie serce dla Serwusa, nawet w rozmowie telefonicznej słychać wzruszenie. Wszystko wskazuje na to, że już w piątek Serwus opuści schronisko, mam nadzieję, że na zawsze. Jeszcze potwierdzę, ale już dziś zapraszam na wielkie pożegnanie!
-
FALKO - niezwykle piękny i łagodny psiak JUŻ W SWOIM DOMU
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='edzia.71']Czekamy na wieści - dobre wieści:mad:[/QUOTE] Cóż mogę powiedzieć :-) Wieści są dobre! Mam nadzieję, że Ciapuś zechce wejść na wątek i sama opisze swoje spostrzeżenia. Jutro Pan zamierza odwiedzić Falko w schronisku, żeby poznać psa osobiście. Jeśli spotkanie odbędzie się bez niespodzianek, Falko zostanie zgłoszony na zabieg kastracji i będzie mógł jechać do nowego domu. Mam do pana jeszcze dwa pytania, które zadam przy okazji jutrzejszego spotkania, jeśli ktoś jeszcze miałby jakieś pytania, zapraszamy do schroniska jutro po południu. -
Szczekanie Gackowe wróciło ze zdwojoną siłą! Ten to ma głos! Dziadek otrzymał od skarpety łowickiej 66zł. Bardzo dziękujemy. Otrzymał też rachunek za nocną wizytę w lecznicy 131zł Tym samym w skarbonce Dziadka znajduje się 0zł Ponieważ mam u Dziadka dług za Neskę, a on sam daje nam wiele radości przez swoją obecność już 4 m-c, chwilowo zawieszamy prośbę o wsparcie, choć na pomoc oczywiście jesteśmy otwarci. Nie wykluczam sytuacji, że nie będziemy mogli sobie poradzić i mam nadzieję, że wtedy Gacek będzie mógł liczyć na Waszą pomoc. To moje "niebawem", jeśli chodzi o zdjęcia rozciąga się jakoś w czasie, ale naprawdę nie brakuje mi woli, zdjęcia będą!