Jump to content
Dogomania

mamanabank

Members
  • Posts

    15844
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mamanabank

  1. [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/a44a1026c4e4ca8a86c97efb2aa1c3f3,10,19,3.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/c54a72a5fe905105fbc30f2487d0f251,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/75e29fb81b9ce9b932285d80ca9d2662,10,19,0.jpg[/IMG]
  2. Nie napisałam wcześniej, ale pani tymczasowa chciałaby, żeby Miluś u niej został, ponieważ jest doskonałym kompanem zabaw dla niewidomego Fado, stanowi dla niego oparcie, a dzięki temu również Amant może odetchnąć. Nowe wieści od Miłki/Miki Mika jest już po sterylizacji (jutro zdjęcie szwów). Niech obrazy przemówią same za siebie: [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/52a5cd4391b69196ee1cf2cdf9ed00b0,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/f653d01e37d0b9f161a1cab5e331f2f8,10,19,1.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/32761db8ffe2481f50d0443d31b2bc58,10,19,0.jpg[/IMG]
  3. Przekazałam dzisiaj 35kg karmy dla psów w hoteliku Sylwiaso (w tym 15kg purina), dla Florci, Bojki, Niny, Feliksa, Erniego i Elmo.
  4. Bardzo serdecznie dziękujemy Lecznicy Weterynaryjnej Popławscy :loveu: :loveu: :loveu: za przekazanie kartonu (ok.50 opakowań) gryzaków pedigree dentastix dla psów w hoteliku Sylwiaso.
  5. [quote name='Jolusia']Przed chwilą przelałam lipcową deklarację dla naszej pięknej Nineczki.[/QUOTE] Dziękujemy, jak tylko dotrze, dam znać.
  6. Miejmy nadzieję, że już niedługo!
  7. Bojkowy post rozliczeniowy zaktualizowany
  8. Dom zdał egzamin i Falko zdał dzisiaj egzamin na wspólnym spacerze z panem. Pięknie się zaprezentował, choć był trochę nerwowy. Po zabiegu kastracji pojedzie do domu, najprawdopodobniej w sobotę 16 lipca. Dziękujemy przyszłym Opiekunom Falko za 15kg karmy dla łowickich psów w DT :loveu:
  9. Bardzo serdecznie dziękujemy przyszłym opiekunom Falko za 15kg karmy purina dog chow dla psów z hoteliku :loveu: - dzięki temu skarpeta łowicka nie zostanie uszczuplona w lipcu o 100zł na karmę. Dziękujemy również Florentynce za fanty na bazarek :loveu: (etui na CD i portfelik z pieskiem, nową letnią sukienkę, skórzaną torbę i nową super edukacyjną zabawkę dla psa) Przekazałam wczoraj 20kg karmy dla psów w hoteliku UMilki (Kora, Antek i Kuba)
  10. Mnie się wydaje, że lepiej do Ciebie i całość do hoteliku, jeśli jeszcze nie przelałaś, łatwiej będzie rozliczyć na wątku Florci.
  11. [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/dde66d5637f84bce23358c80f46aeaba,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/624c6c2d83d3a4342092f6433defc484,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/30bc8074ff97dff134bfee945fc0f5ff,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/e820993847bc508d8b5b815dad476047,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/ad2f2e4ed3b9bb4e8f1fcf45c65011b2,10,19,0.jpg[/IMG]
  12. W imieniu Florci proszę o wsparcie w wysokości 20zł (kwota brakująca do opłaty DT w lipcu) Nie wiem tylko na które konto, Andzike, czy hoteliku? Andzike, podpowiedz.
  13. Florcia uzbierała na ten miesiąc Razem 176,45 zł Andzike postanowiła wyrównać kwotę do 180zł, dziękujemy :loveu: Brakuje 20zł, poprosimy o wsparcie skarpetę łowicką.
  14. No właśnie, widziałam na zdjęciach, że się zmieniła (wrzucę, wrzucę dzisiaj, jak wrócę do domu), urosła, widać po uszach ;-) Dziękujemy za wieści!
  15. Ja również poproszę o numer konta na PW, żebym mogła przelać 34zł z bazarku (należność za przesyłki od Romki)
  16. Domek opisany wyżej. Falko został wypatrzony na allegro.
  17. Pisałam wyżej nt. domu i gdzie Pani znalazła Serwusa :-)
  18. [quote name='Romka'][B]A moje deklaracje to już wpłynęły?[/B][/QUOTE] Wpłynęły. Bardzo dziękujemy. Łącznie 120zł, deklaracje stałe zapisane do grudnia.
  19. Bahlsa, wcale nie miałam zamiaru Cię poganiać, skądże znowu! Przecież wiem, że nikt tak jak Ty nie myśli o naszej Majce. Figa, świetny banerek! Co to są "dobre duszki"? :-)
  20. Tak, tak, tak! Dom zdał egzamin na piątkę! Pani ma naprawdę wielkie serce dla Serwusa, nawet w rozmowie telefonicznej słychać wzruszenie. Wszystko wskazuje na to, że już w piątek Serwus opuści schronisko, mam nadzieję, że na zawsze. Jeszcze potwierdzę, ale już dziś zapraszam na wielkie pożegnanie!
  21. nie, taka fanaberia chyba, może pogoda mu nie odpowiadała.
  22. [quote name='edzia.71']Czekamy na wieści - dobre wieści:mad:[/QUOTE] Cóż mogę powiedzieć :-) Wieści są dobre! Mam nadzieję, że Ciapuś zechce wejść na wątek i sama opisze swoje spostrzeżenia. Jutro Pan zamierza odwiedzić Falko w schronisku, żeby poznać psa osobiście. Jeśli spotkanie odbędzie się bez niespodzianek, Falko zostanie zgłoszony na zabieg kastracji i będzie mógł jechać do nowego domu. Mam do pana jeszcze dwa pytania, które zadam przy okazji jutrzejszego spotkania, jeśli ktoś jeszcze miałby jakieś pytania, zapraszamy do schroniska jutro po południu.
  23. Szczekanie Gackowe wróciło ze zdwojoną siłą! Ten to ma głos! Dziadek otrzymał od skarpety łowickiej 66zł. Bardzo dziękujemy. Otrzymał też rachunek za nocną wizytę w lecznicy 131zł Tym samym w skarbonce Dziadka znajduje się 0zł Ponieważ mam u Dziadka dług za Neskę, a on sam daje nam wiele radości przez swoją obecność już 4 m-c, chwilowo zawieszamy prośbę o wsparcie, choć na pomoc oczywiście jesteśmy otwarci. Nie wykluczam sytuacji, że nie będziemy mogli sobie poradzić i mam nadzieję, że wtedy Gacek będzie mógł liczyć na Waszą pomoc. To moje "niebawem", jeśli chodzi o zdjęcia rozciąga się jakoś w czasie, ale naprawdę nie brakuje mi woli, zdjęcia będą!
×
×
  • Create New...